Dodaj do ulubionych

Funkcja sleep w PC

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 22:17
Czy istnieje mozliwosc ustawienia komputera zeby powiedzmy za godzine sam sie
wyłaczyl? Ide spac, chce posluchac sobie muzy z kompa i chce zeby on potem
sam sie wyłączył. Mam win Xp
Obserwuj wątek
    • neder Re: Funkcja sleep w PC 17.01.06, 22:25
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=32598336&v=2&s=0
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=29185268&v=2&s=0
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=21132606&v=2&s=0
      było jeszcze kilka i8nnych wątków zapewne ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka