Gość: Mecenas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 22:17 Czy istnieje mozliwosc ustawienia komputera zeby powiedzmy za godzine sam sie wyłaczyl? Ide spac, chce posluchac sobie muzy z kompa i chce zeby on potem sam sie wyłączył. Mam win Xp Link Zgłoś Obserwuj wątek
neder Re: Funkcja sleep w PC 17.01.06, 22:25 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=32598336&v=2&s=0 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=29185268&v=2&s=0 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=21132606&v=2&s=0 było jeszcze kilka i8nnych wątków zapewne ;) Link Zgłoś