Dodaj do ulubionych

"Odwrocoony "pulpit

22.02.06, 16:04
Nie wiem co zrobilam ale moj pulpit jest teraz odwrocony bokiem.Nawet jak
wchodze na strony internetowe to sa odwrocone bokiem.Jak to naprawic??
Obserwuj wątek
    • maciejpoczta Re: "Odwrocoony "pulpit 22.02.06, 16:09
      marpiwoszwe napisała:

      > Nie wiem co zrobilam ale moj pulpit jest teraz odwrocony bokiem.Nawet jak
      > wchodze na strony internetowe to sa odwrocone bokiem.Jak to naprawic??

      Usiąść z przodu monitora! Chyba, że kliknęłąś w ikonkę ATI lub nvidia w pasku
      zadań i wskazałaś obróć o 90, 180 stopni, ale to chyba nie to, bo "obróć bokiem"
      tam nie ma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka