marpiwoszwe 22.02.06, 16:04 Nie wiem co zrobilam ale moj pulpit jest teraz odwrocony bokiem.Nawet jak wchodze na strony internetowe to sa odwrocone bokiem.Jak to naprawic?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
maciejpoczta Re: "Odwrocoony "pulpit 22.02.06, 16:09 marpiwoszwe napisała: > Nie wiem co zrobilam ale moj pulpit jest teraz odwrocony bokiem.Nawet jak > wchodze na strony internetowe to sa odwrocone bokiem.Jak to naprawic?? Usiąść z przodu monitora! Chyba, że kliknęłąś w ikonkę ATI lub nvidia w pasku zadań i wskazałaś obróć o 90, 180 stopni, ale to chyba nie to, bo "obróć bokiem" tam nie ma. Link Zgłoś