IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 22:02
potrzebuje pokrowiec piankowy do 14" panoramicznej, na co musze zwrocic uwage,
azeby dobrze funkcjonowal. Moze ktos poleci dobra firme???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka