Dodaj do ulubionych

ASUS M2NE problem z wylączaniem

IP: *.toya.net.pl 19.09.06, 00:27
plyta ASUS M2N-E , przy próbie wyłączenia za pomocą klawisza power zamiast
zamykania systemu ZWIS ( u znajomego na tej samej plycie to samo) o co
chodzi?? UPGRADE BIOSU do 0304 nie pomaga!. O co może chodzić? jakieś
ustawienia? sterowniki?
Obserwuj wątek
    • Gość: niktabc@vp.pl Re: ASUS M2NE problem z wylączaniem IP: *.toya.net.pl 21.09.06, 00:48
      up up up
      • Gość: niktabc@vp.pl up up up IP: *.toya.net.pl 26.09.06, 00:30
        up up up
        • Gość: wilk Re: up up up IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 07:38
          ACPI
          • Gość: niktabc@vp.pl Re: up up up IP: *.toya.net.pl 26.09.06, 21:53
            co ACPI??? - jest włączone i sterowniki zainstalowane!! jakieś inne lub
            dokładniejsze podpowiedzi??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka