wojtg1 12.06.03, 15:14 1. Czym można odtwarzać pliki mov (wmp nie potrafi)? 2. Jaki program tworzy archiwa par i ew. skąd go można ściągnąć? Pozdr, Wojtg Link Zgłoś Obserwuj wątek
franzmaurer Re: Pliki *.mov i *.par 13.06.03, 12:06 wojtg1 napisał: > 1. Czym można odtwarzać pliki mov (wmp nie potrafi)? .mov to format stworzony przez Apple - na ich stroni znajdzisz na pewno Quick Time Player ktory odtwarza .mov > 2. Jaki program tworzy archiwa par i ew. skąd go można ściągnąć? www.fluidstudios.com/fsraid.html Link Zgłoś
digitalfreak Re: Pliki *.mov i *.par 14.06.03, 19:54 wojtg1 napisał: > 2. Jaki program tworzy archiwa par i ew. skąd go można ściągnąć? BTW nie dalej jak dwa tygodnie temu pojawiła się nowa specyfikacja PAR v.2.0 Obsluguje ją m.in. QuickPAR www.pbclements.co.uk/QuickPar/ jest chyba nawet jakis frontend dla tych co śmigają na Makach www.xs4all.nl/~gp/MacPAR_deLuxe/ Digital Freak Link Zgłoś