Dodaj do ulubionych

Pliki *.mov i *.par

12.06.03, 15:14
1. Czym można odtwarzać pliki mov (wmp nie potrafi)?

2. Jaki program tworzy archiwa par i ew. skąd go można ściągnąć?

Pozdr,
Wojtg
Obserwuj wątek
    • franzmaurer Re: Pliki *.mov i *.par 13.06.03, 12:06
      wojtg1 napisał:

      > 1. Czym można odtwarzać pliki mov (wmp nie potrafi)?
      .mov to format stworzony przez Apple - na ich stroni znajdzisz na pewno Quick
      Time Player ktory odtwarza .mov

      > 2. Jaki program tworzy archiwa par i ew. skąd go można ściągnąć?
      www.fluidstudios.com/fsraid.html
      • wojtg1 Re: Pliki *.mov i *.par 13.06.03, 14:48
        Wielkie dzieki!!!

        Pozdr,
        Wojtg
    • digitalfreak Re: Pliki *.mov i *.par 14.06.03, 19:54
      wojtg1 napisał:

      > 2. Jaki program tworzy archiwa par i ew. skąd go można ściągnąć?

      BTW nie dalej jak dwa tygodnie temu pojawiła się nowa specyfikacja PAR v.2.0

      Obsluguje ją m.in. QuickPAR www.pbclements.co.uk/QuickPar/
      jest chyba nawet jakis frontend dla tych co śmigają na Makach
      www.xs4all.nl/~gp/MacPAR_deLuxe/
      Digital Freak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka