Dodaj do ulubionych

jak usunąć programy z autostartu

IP: 212.14.38.* 19.08.03, 12:19
Po odpalenia kompa uruchamia mi sięnp. gadugadu, jakies antyviry i inne. jak
to usunąć? (żeby sięnie odpalały automatycznie). Chodzi o programy
wyświetlone w informacjach o systemie

Dziki i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: piecyk gazowy Re: jak usunąć programy z autostartu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.03, 12:25
      Pogrzeb w opcjach programów lub - wersja "radykalna" - w rejestrze.
      • skynews Pogrzeb piecyka 19.08.03, 12:48
        Hi gazowy,

        "Pogrzeb.....w rejestrze"

        Pogrzeb - to jest jak ktos umarł i niosa go w trumnie,albo?

        pozdrawiam
        news-man
    • gray Re: jak usunąć programy z autostartu 19.08.03, 12:28
      uruchom sobie program 'msconfig' i w zakładce 'autostart' odznacz sobie to co
      ma się nie uruchamiać. jeżeli nie znasz nazwy programu to lepiej nie odznaczaj.
      • Gość: Jolab Re: jak usunąć programy z autostartu IP: *.wodgik.katowice.pl 19.08.03, 12:29
        To już było w
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=7424055&a=7428062
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka