Gość: Heimo Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.acn.waw.pl 08.04.09, 21:02 może dlatego, że 7 ma się stawiać po XP po usunięciu starego systemu a z Visty poprzez instalację z zachowaniem większości ustawień czy plików...? Link Zgłoś
Gość: Moka Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: 74.12.191.* 08.04.09, 21:04 systemy 64 bit obsluguja do 128 GB RAM nie ma w tej chwili wsparcia sprzetowego dla wiecej niz 8GB Link Zgłoś
Gość: Moka Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: 74.12.191.* 08.04.09, 21:08 pracuje na Vista 64-bit z Adobe Creative Suite 4, w tej chwili tylko Photoshop jest w natywnej wersji 64-bit (reszta 32-bit) i mam prywatnie laptopa z Vista 64, jezeli masz nowy sprzet, nie ma zadnych problemow ze sterownikami Vista 64 sprzedaje sie lepiej niz 32-bit, przynajmniej za oceanem, nie mam pojecia jak jest w polandzie Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.colc.cable.ntl.com 08.04.09, 21:10 nawet na Mac czesto nie ma driverow Chyba tylko do twojej starej brakuje drajwerow na maku . Link Zgłoś
zetorg Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc 08.04.09, 21:10 "A może żyjemy w innym realnym świecie?" Nie wiem po co pytacie o cos co jest oczywiste. Wystarczy przeczytac kilka waszych artykulow i komentarzy "swiatlych" czytelnikow. Link Zgłoś
Gość: aleeee Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.skierniewice.vectranet.pl 08.04.09, 21:12 fajny artykuł - okładka zajmuje więcej miejsca niż on sam. Link Zgłoś
zetorg Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc 08.04.09, 21:21 Gość: t29n "Jak myślisz, ilu z użytkowników domowych ma Vistę x64? No, strzelaj. Ja dałbym tak z 1% najwyżej. Przy czym nie rozśmieszaj nas Vistą 64, bo kto widział ją w działaniu i próbował uruchomić pod nią jakiś sprzęt ten wie co to ból..." Bol czuje wtedy kiedy czytam takie brednie (nie masz pojecia o czym piszesz!). MS nie produkuje niczego majac na wzgledzie tylko i wylacznie polski rynek. Gdyby tak bylo to pewnie aktualna wersja bylby nadal Windows 95. Link Zgłoś
Gość: tom Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.is.net.pl 08.04.09, 21:23 Mam Vistę x64 na domowym kompie i jestem zadowolony po przesiadce z XP, sterowniki są do wszystkiego co mam w kompie, tylko starą sieciówkę bezprzewodową musiałem wyrzucić, nowa koszt 35 PLN. Osobiście uważam Vistę za udany produkt, tylko że trzeba mieć dosyć mocną maszynę. A co do Ubuntu, to w ramach eksperymentu sobie zainstalowałem kiedyś i szczerze mówiąc pierniczenie się z kompilowaniem, ściąganiem z repozytoriów, szukaniem sterowników, jakiś bibliotek do interfejsu graficznego, do kompilatora itd. jest niewarte świeczki, poza tym bardzo często to się zainstalowało nie działa tak jak powinno i np. widzimy interfejs graficzny a komendy musimy stukać z klawiatury. OpenOffice to też śmiech na sali, tym można pisać listy do cioci - do poważnej pracy jest to za wolne, niedopracowane i brakuje bardzo wielu funkcji, o poważnym sofcie który ja wykorzystuję w pracy czyli AutoCAD, MathCAD, Robot nie ma nawet mowy. Link Zgłoś
Gość: crack Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.dip.t-dialin.net 08.04.09, 21:23 Tylko XP, Vista to ozdobne dno, 7 wywalilem po godzine..horror Link Zgłoś
Gość: Jarooo Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.spray.net.pl 08.04.09, 21:33 Tylko XP. Vista i 7 to tylko pusty marketingowy zabieg, żeby zgarnąć z rynku parę miliardów usd nie oferując żadnej nowej wartości użytkownikom. Jak powstanie system, który zaoferuje coś, czego xp nie ma, i będzie to cos naprawdę przydatnego to sie pewnie przesiądę. Póki co, to cała ta jazda pt Vista czy 7 to dla Microsoftu kwestia "jeść albo nie jeść" a dla nas zawracanie d.... i próba wyłudzenia paru złotych za coś, czego wogóle nie potrzebujemy. Link Zgłoś
Gość: dadsa Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.csk.pl 08.04.09, 21:42 Jarooo - ale zapomniałeś dodać, że to co napisałeś dotyczy zwykłych użytkowników którzy nie zmieniają sprzętu Reszta zauważy różnice Link Zgłoś
Gość: Cyprian Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.acn.waw.pl 08.04.09, 21:56 Jeżeli ktoś lubi mieć uruchomione defragmentatory pamięci, programy antywirusowe a procedury okresowego defragmentowania dysków, skanowania rejestrów lub reinstalacji całego systemu nie są mu obce, to Windows jest doskonałym wyborem. Ten system może poszczycić się najbogatszymi zasobami oprogramowania na Świecie, więc warto mieć dostęp do: * źródła kapitału na licencje, albo * pirackiego oprogramowania. Ostatni punkt przewiduje dodatkowe atrakcje, z których konieczność posiadania wspomnianego oprogramowania antywirusowego jest dopiero ich przedsmakiem. Wybrałem Linuksa. Link Zgłoś
Gość: suwi Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.09, 22:05 cytat: "Sytemu nie polecam jtym, którzy nie posiadają minimalnie 4 GB pamięci." rozumiem ironie ale lamerze wez sie nie odzywaj jak nie wiesz ze vista nie jest w stanie obsluzyc 4GB ram, teoretycznie powinna jako system 32 bitowy wlasnie tyle obslugiwac, ale niestety :> Link Zgłoś
Gość: gostek Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.gprs.plus.pl 08.04.09, 22:18 a ja to czytam i nie widze zadnego makowca, dziwne podobno jest nas 8%. Wiec na maca jest ostatnio moda w firmach technologicznych tzn.: internetowych wiec mi kupili. na poczatku szczesliwy nie bylem, ale teraz moje szczescie powraca wraz z poznawaniem nowych mozliwoscie tego czegos.. Link Zgłoś
Gość: mm Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.173.13.198.tesatnet.pl 08.04.09, 22:20 A zapytaj mojego 8-io letniego Adenta 1 giga, 256 ram, 60 hdd. XP Professional śmiga jak szalony, to i 7kę odpalę :) Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.09, 22:36 Gość: moped napisał ile ktoś inny ma licencji. Otóż ja na przykład mam pełną licencję MSDN'a za którą rocznie płacę kilkadziesiąt tysięcy złotych. Instaluję generalnie w ramach testów tyle systemów ile chcę w dowolnej wersji i wydaniu. Vistę zainstalowałem tylko raz, po czym po około 2h używania sformatowałem dysk i wróciłem do XP, który jest jedynym działającym poprawnie systemem microsoftu (poza systemami serwerowymi 2000 i 2003). Obecnie nie developuje się praktycznie nic pod Vistę bo wszystkie korporacje i wszyscy normalni ludzie używają XP. Vista to niewiarygodna porażka Microsoftu do której Microsoft nie przyznaje się oficjalnie, choć chyba dotarło to do nawet najbardziej zatwardziałych i twardogłowych ludzi z zarządu tejże firmy. Nie przyznawanie się to jakaś bardzo śmieszna taktyka, która jedynie niszczy wizerunek Microsoftu. Link Zgłoś
moonflate Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc 08.04.09, 23:11 Uzywanie Photoshopa na pecetach i windowsach jest beznadziejne. Link Zgłoś
Gość: free Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.cust.tele2.pl 08.04.09, 23:18 niewolnictwo albo wolność, innego wyboru nie ma... Link Zgłoś
Gość: LS Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.chello.pl 08.04.09, 23:40 Męczyłem się z Ubuntu i w końcu powiedziałem dość: 1. Tragiczna współpraca z dyskiem sieciowym (samba). 2. Niestety ni huhu nie szło znaleźć sterownika żeby po zamknięciu laptopa system przeszedł w stan czuwania (forum mędrców stwierdziło że HP 530 to po prostu "dziwny" laptop). Dodam że poszukiwanie reszty też było przebojowe. 3. Same Ubuntu OK, ale przy innym sofcie, zwłaszcza "małym", jakichś personalizacjach itp. okazywało się że pracuje nad tym dwóch deweloperów, od pół roku nie logowali się na stronie projektu, a na niej wisi krytyczny błąd niezgodności z jakimś nowym repozytorium. A ponieważ jest to "open source" i free to nawet im bluzgnąć nie wypada że marnują czyjś czas. Link Zgłoś
Gość: prezes Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.multimo.gtsenergis.pl 09.04.09, 00:19 w sumie, widzę że dużo osób pisze o viscie (ale to poje.. system) a reszta to sie chwali ze ma linuxa, no dobrze linux, ale nie dla wszystkich linux jest dobrym rozwiązaniem, jak wiecie (albo i nie) linux ma stabilne jadro, do ktorego cieżko sie dostać i cokolwiek dorać lub zmienić. dlatego jak narazie to XP jest najlepszy i najbezpieczniejszy, jednak ostrzegam przed dziewnymi wersjami typu black, speed itp, jedyna ciekawa i warta polecenia jest win XP MX7, jest naprawde szybki, ale troche trzeba pokombinowac ze sterami do dzwięku;p Link Zgłoś
Gość: Mic Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.150.164.34.csa-net.pl 09.04.09, 00:26 Vista działa u mnie świetnie już pół roku. Zero zwisów, zero problemów z oprogramowaniem, całkiem szybko. Na dzień dzisiejszy nie szukam innego systemu. XP był dobry, ale dużo mniej stabilny. Link Zgłoś
Gość: BK Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.wroclaw.vectranet.pl 09.04.09, 01:01 W pracy (developer gier komputerowych) mam Vistę 32 - porażka, zawiecha i ogólnie tzw. żal.pl W domu panuje od roku Vista 64 i bardzo sobie ją chwalę za stabilność, szybkość działania itp. Zero problemów ze sprzętem czy programami. Link Zgłoś
marian_porucha Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc 09.04.09, 03:22 Niniejszym chciałbym wyrazić współczucie wszystkim, którzy kupują system MS Windows po to, aby korzystać z internetu oraz kupują MS Office po to, aby napisać list do cioci. Równie racjonalnie zachowuj się Murzyni chodzący do solarium. Współczuję również tym, którzy używają komputera do gier oraz tym, którzy używają go do oglądania filmów. Są jak Murzyni chodzący do solarium aby opalać się tam opiekaczem do chleba. Ale co mam powiedzieć o Murzynach, którzy się do tego solarium włamują, po to, żeby ukraść to co mają za darmo, dużo lepsze a w dodatku wcale im nie potrzebne? Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: 131.207.141.* 09.04.09, 07:59 no nic dodać nic ująć, muszę sobie to gdzieś zapisać. A tak na marginesie dla tych co nie wiedzą co masz na myśli to podpowiem np. "Ubuntu/Openoffice/firefox" Link Zgłoś
Gość: jas_smietana Re: Microsoft prosi testerów Windows 7, żeby wróc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.09, 08:13 nie znacie sie, najlepsza jest Amiga z Workbenchem i nic na niej w ogole nie trzeba instalowac... Tak powaznie to jest artykul o Windowsie - czy linuxowskie szczekacze nei moga stulic pyska w koncu? Link Zgłoś