Dodaj do ulubionych

Znikający pulpit :F

IP: *.chello.pl 09.05.09, 18:10
Mam taki problemik..od pewnego czasu znika mi tapeta z pulpitu,
normalnie rzuce sobie coś na tapete, a po paru minutach mam czarny
ekran i tak w kółko, dostosowuje pulpit, a tapeta sobie myka, co mam
zrobić?
Obserwuj wątek
    • Gość: ewelajna Re: ;) IP: *.chello.pl 09.05.09, 19:44
      tak mam podłączone do doopy
      • lemari Re: ;) 09.05.09, 19:56
        Gość portalu: ewelajna napisał(a):
        normalnie rzuce sobie coś na tapete, a po paru minutach mam czarny
        ekran i tak w kółko

        Nie dawno miałem podobny problemik, w moim przypadku pomógł checkdisc.
        • Gość: ewelajna Re: ;) IP: *.chello.pl 09.05.09, 21:01
          dzięki :)
          • Gość: ewelajna Re: ;) IP: *.chello.pl 09.05.09, 21:15
            yyy jestem za ciemna, nie wiem, jak to działa
            • lemari Re: ;) 09.05.09, 21:28
              Gość portalu: ewelajna napisał(a):

              > yyy jestem za ciemna, nie wiem, jak to działa
              vista

              xp
              mój komputer >> prawoklik na partycję systemową >> właściwości >>narzędzia >> sprawdzanie błędów>sprawdź >> zaptaszkuj "automatycznie napraw błędy systemu plików >> ok
              • Gość: ewelajna Re: ;) IP: *.chello.pl 09.05.09, 21:41
                ahhaa ;P
                • Gość: ewelajna Re: ;) IP: *.chello.pl 10.05.09, 12:08
                  aaa kurde lewa jakaś jestem, dalej mi znika tapeta :(
    • m.gregor Re: Znikający pulpit :F 10.05.09, 01:03
      A system legalny?
      • Gość: ewelajna Re: Znikający pulpit :F IP: *.chello.pl 10.05.09, 12:08
        nie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka