Dodaj do ulubionych

Nautilus, Poznań

IP: *.icpnet.pl 02.09.04, 09:51
Witam,
czy ktoś może chodzi do klubu Nautlius w Poznaniu? Możecie coś o nim
powiedzieć?
Dziękuję z góry
Obserwuj wątek
    • mejbi Re: Nautilus, Poznań 02.09.04, 11:51
      korzystam od prawie roku. Jest ok, ale zalezy kto czego szuka i na ile jest
      samodzielny :) Co konkretnie Cię interesuje?
      • Gość: kate Re: Nautilus, Poznań IP: *.icpnet.pl 02.09.04, 13:53
        Interesuje mnie głównie siłownia. Muszę koniecznie i w jak najszybszym czasie
        odzyskać kondycję:-)
        • mejbi Re: Nautilus, Poznań 02.09.04, 15:50
          siłownia jest, wybór maszyn tez, tłok nie za duży, pomoc instruktora jak
          poprosisz tez się znajdzie (osobiście nie korzystam). Zawsze się możesz umóić
          na pierwszy bezpłatny trening i sprawdzić co i jak. Na kondycję polecam spining.
          • Gość: kate Re: Nautilus, Poznań IP: *.icpnet.pl 02.09.04, 17:47
            już się umówiłam. Hmm... z tym spinningiem jest gorzej, gdyż obawiam się że
            padłabym po 10min, tak więc odłożę go troszkę...
            Pozdrawiam
            • mejbi Re: Nautilus, Poznań 06.09.04, 15:34
              ja na pierwszym spinningu tez padłam po 10 min, ale na drugim juz wytrzymałam
              całe 45 min. Mimo wszystko polecam! Napisz, jak pierwsza wizyta i wrażenia z
              Nautilusa
              Pozdr
              • Gość: kate Re: Nautilus, Poznań IP: *.icpnet.pl 09.09.04, 18:18
                Już się zapisałam. Na razie byłam tylko na siłowni i cardio, do spinningu
                jeszcze nie dotarłam. Chciałam dzisiaj pójść na 6.15 no ale nie wyszło:-)
                Ogólnie jest ok, staram się chodzić tam przed południem aby uniknąć większego
                tłumu. A Ty jesteś zadowolona? Chodziłaś tam na aerobic?
                Pozdrawiam
                • mejbi Re: Nautilus, Poznań 13.09.04, 17:02
                  tak, ogólnie jestem zadowolona. No może instruktorzy mogliby być bardziej
                  aktywni. Od pierwszego treningu już się w zasadzie w ogóle Tobą nie interesują.
                  Fakt, zawsze mozna samemu podejść i zapytać, ale fajnie by było, gdyby to oni
                  od czasu do czasu zainteresowali się tym co robisz.
                  Ale ogólnie spoko. Areobicu nie lubię, więc nie chodzę. Wolę maszyny cardio i
                  spinning.
                  Pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka