04.12.18, 08:14
wszystkim gornikom fajnego fajrowania zyczam
Obserwuj wątek
    • gajowy555 Re: Barburka 04.12.18, 13:18
      Szczęść Boże Górnikom ! Tyle wyjazdów ile zjazdów !
      winszuje
      warnijski gajowy

      https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ukrktkpTURBXy85ODI1ZTliNTAxY2MxYmE1MTJkZWFlNjJlOWJiNDVkYi5qcGeSlQMAzQErzRRAzQtlkwXNAxTNAbw
      • dede09 Re: Barburka 04.12.18, 13:20
        Glück auf! i dobrygo Fedrowania ;)

        lg
        • cirano Re: Barburka 04.12.18, 17:34
          Pamiyntom BArborki na NIkiszu w latach 60-70-tych. Od rana larmo na cołkym osiedlu... kedy Bergmann jeszcze był cyniony a tradycja mocno.
          Dwie knajpy, randfol i chaje jak były to ino z wulcami kerzy po wulcowsku sie zachowywali.
          Fajnie było
    • berncik Re: Barburka 04.12.18, 20:16
      O tyj porze już som wszystkie kopidoły balu. Życzę im Wszystkiego co Najlepsze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka