ballest 04.12.18, 08:14 wszystkim gornikom fajnego fajrowania zyczam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gajowy555 Re: Barburka 04.12.18, 13:18 Szczęść Boże Górnikom ! Tyle wyjazdów ile zjazdów ! winszuje warnijski gajowy Odpowiedz Link
cirano Re: Barburka 04.12.18, 17:34 Pamiyntom BArborki na NIkiszu w latach 60-70-tych. Od rana larmo na cołkym osiedlu... kedy Bergmann jeszcze był cyniony a tradycja mocno. Dwie knajpy, randfol i chaje jak były to ino z wulcami kerzy po wulcowsku sie zachowywali. Fajnie było Odpowiedz Link
berncik Re: Barburka 04.12.18, 20:16 O tyj porze już som wszystkie kopidoły balu. Życzę im Wszystkiego co Najlepsze Odpowiedz Link