Dodaj do ulubionych

Robert Lewandowski.

15.08.20, 10:44
www.google.com/search?q=lewandowski+w+niemieckiej+koszulce&client=firefox-b-d&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=32arhBHHGL58mM%252CXrBy9WzasTrwpM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSzyZJriCSq7suy2X_zoOCi5N_4Vg&sa=X&ved=2ahUKEwjyxJvn55zrAhUIt4sKHePQA04Q9QEwAnoECAoQJw&biw=1269&bih=545#imgrc=32arhBHHGL58mM
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Robert Lewandowski. 15.08.20, 10:56
      Rober Lewandowski w klubowym wywiadzie dla Bayernu Monachium podsumował 2015 rok. Polski napastnik przy okazji wyjaśnił, dlaczego w dzieciństwie nosił koszulkę reprezentacji Niemiec.

- Kiedy byłem dzieckiem brałem udział w biegach na 1000 i 1500 metrów. Do 16. roku życia wygrywałem wszystko, ale nie lubiłem tego sportu. Nie sprawiało mi to radości. Robiłem to tylko dlatego, że dużo biegałem za piłką i dzięki temu miałem okazję wygrać jakieś zawody. Tę koszulkę kupił mi tata, podczas swojego pobytu w Niemczech. Kiedy pierwszy raz ją założyłem, wygrałem zawody, dlatego zawsze chciałem w niej biegać. To była szczęśliwa koszulka – przyznał Lewandowski.

Czytaj więcej na sport.interia.pl/bundesliga/news-lewandowski-koszulka-reprezentacji-niemiec-przynosila-mi-szc,nId,1946346#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka