Dodaj do ulubionych

Wielki skandal

28.12.20, 12:51
Skandal na Turnieju Czterech Skoczni. Polacy nie wiedzieli o wykluczeniu z konkursu!

Polscy skoczkowie zostali wykluczeni z pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni po absurdalnych wydarzeniach z poranka. Zamiast decyzji o godzinie 10 były dodatkowe testy na koronawirusa, a po chwili decyzja o wykluczeniu. Biało-czerwoni dowiedzieli się o niej z mediów społecznościowych...

Reprezentacja Polski została wykluczona ze startu w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni! Taką decyzją podjął niemiecki sanepid. Oznacza to, że tracimy szanse na zwycięstwo w całym cyklu. Nie wiadomo jeszcze, czy Polacy będą mogli przystąpić do kolejnych zawodów. O tym zdecydują kolejne testy.
Obserwuj wątek
   • erka-4 Re: Wielki skandal 30.12.20, 18:47
    piastkopernik napisał(a):

    > Kogo to obchodzi?

    Jak widzisz,jednak obchodzi,po interwencji tych,których to obchodzi Niemcy musieli wstrzymać swą prowokację.
    Myśleli,że wyjdą na nie jak niegdyś na tej gleiwitzkiej,nie udało się i wyszła wielka kompromitacja.
  • erka-4 Re: Wielki skandal 28.12.20, 13:48
   Nowy sposób Niemcy na Polakach testują jak wygrać wojnę,armię przetestować i stwierdzić,że zarażona i nie nadaje się do walki a w dzień następny ogłosić inwazję.
    • 1fatum Re: Wielki skandal 31.12.20, 13:19
     Już na pierwszej stronie znajdujemy potwierdzenie tego, co jest skrywane.

     "...Kilkanaście lat później, we wrześniu 1944 roku, to tu właśnie doszło do jedynej naprawdę strasznej zbrodni w czasie powstania warszawskiego. Dokonali jej okoliczni akowcy, mordując i grabiąc kilkanaścioro Żydów obojga płci, w tym dzieci.

     Czytaj więcej na menway.interia.pl/historia/news-najbardziej-niebezpieczne-dzielnice-przedwojennej-warszawy,nId,4730894#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome,,,".


     Tekst linku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka