ballest
19.03.06, 21:48
CZYTALEM NA WONTKU DUTKIEWICZA, ze nie odpowiedzialem Tobie na jakies pytania
dotyczace ZHP, chodzi Tobie o ZHP na Bialorusi, czy o tych we Niemczech, co z
bialoczerwonymi chragiewkami po niemieckich ulicach spaceruja i polskie
nacjonalistyczne piosenki spiewajom!????????????????
Albo chcesz, zeby Niemcy sie tak w POLSCE produkowali?
Napisz a napewno Tobie odpowiem!
Na inne pytania "Dutkiewicza" Laband WSPANIALE uodpedziou!