gryfny Re: nie ide na pasterke 24.12.07, 23:07 jo.tyz www.attis.oprawa.com/brzozowska/brzozowska6.jpg Odpowiedz Link
ballest Re: nie ide na pasterke 24.12.07, 23:35 a my byli z calom rodzinom, a kosciol bou POUNY Odpowiedz Link
bratjakuba Re: nie ide na pasterke 25.12.07, 19:21 gryfny napisał: > Wie?..tero sie zaczyno W Niymcach a przinajmnij w Hessen,pastyrka sie zaczyno o dziesintej wieczor. Odpowiedz Link
szmiejka Re: nie ide na pasterke 25.12.07, 19:48 a ja znam kościół w PL w którym pasterka byla o 23. Po prostu ksiądz tak sobie umyślał. Odpowiedz Link
cirano Re: nie ide na pasterke 26.12.07, 09:07 ...i jusz. A kedys sie tak chyntnie lotalo. Jak to czowiek zmiynio poglondy... Odpowiedz Link