Dodaj do ulubionych

nie ide na pasterke

24.12.07, 21:57

Obserwuj wątek
    • gryfny Re: nie ide na pasterke 24.12.07, 23:07
      jo.tyz
      www.attis.oprawa.com/brzozowska/brzozowska6.jpg
      • ballest Re: nie ide na pasterke 24.12.07, 23:35
        a my byli z calom rodzinom, a kosciol bou POUNY
        • gryfny Re: nie ide na pasterke 25.12.07, 00:00
          Wie?..tero sie zaczyno
          • bratjakuba Re: nie ide na pasterke 25.12.07, 19:21
            gryfny napisał:

            > Wie?..tero sie zaczyno
            W Niymcach a przinajmnij w Hessen,pastyrka sie zaczyno o dziesintej wieczor.
            • szmiejka Re: nie ide na pasterke 25.12.07, 19:48
              a ja znam kościół w PL w którym pasterka byla o 23. Po prostu ksiądz tak sobie
              umyślał.
              • cirano Re: nie ide na pasterke 26.12.07, 09:07
                ...i jusz. A kedys sie tak chyntnie lotalo.
                Jak to czowiek zmiynio poglondy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka