kusy3x6
20.06.02, 12:46
Bede uwazniej sledzic Twoje watki i postaram sie nie robic plagiatu.
Skladam glebokie przeprosiny jezeli niechcacy skopiowalem Twoje watki.
Jezeli przeprosiny nie satysfakcjonuja Cie mozemy spor rozwiazac z powdztwa
cywilnego w sadzie.
Pozdr.