analityczka 05.09.05, 12:08 czy wszyscy tutaj są w Warszawy? a co z mieszkańcami Łodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roman.nowy Re: miasto Łódź 05.09.05, 12:58 jak Ty z Lodzi, to nie szkodzi. A o co konkretnie chodzi? forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=63 Odpowiedz Link Zgłoś
tingel-tangel Re: miasto Łódź 05.09.05, 15:39 A ja to myśisz że nie z Łodzi? Też z Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: miasto Łódź 06.09.05, 09:18 Myślałam że nie z Łodzi, a jednak...Odrazu milej na duszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: miasto Łódź 05.09.05, 16:03 > a co z mieszkańcami Łodzi? pewnie mieszkają ;)) Odpowiedz Link Zgłoś