Dodaj do ulubionych

miasto Łódź

05.09.05, 12:08
czy wszyscy tutaj są w Warszawy?
a co z mieszkańcami Łodzi?
Obserwuj wątek
    • roman.nowy Re: miasto Łódź 05.09.05, 12:58
      jak Ty z Lodzi, to nie szkodzi.
      A o co konkretnie chodzi?
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=63
    • tingel-tangel Re: miasto Łódź 05.09.05, 15:39
      A ja to myśisz że nie z Łodzi? Też z Łodzi.
      • analityczka Re: miasto Łódź 06.09.05, 09:18
        Myślałam że nie z Łodzi, a jednak...Odrazu milej na duszy:)
    • agent006 Re: miasto Łódź 05.09.05, 16:03
      > a co z mieszkańcami Łodzi?

      pewnie mieszkają ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka