Dodaj do ulubionych

Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!!!!!!!

20.11.05, 20:20
Mam 34 lata, mieszkam w Kaliszu. Szukam dziewczyny, którą każdego dnia będę
obsypywał płatkami róż....................
Obserwuj wątek
    • b-beagle Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:29
      Jaka szkoda, że to nie ja (((((
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:37
        Ładne pieski.
        • Gość: ona Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: 82.160.8.* 20.11.05, 20:46
          jakiej szukasz...?dlaczego w cz-wie?
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:48
            Jej szukam Jej. Najlepiej w Kaliszu ale nie koniecznie :)
          • Gość: ona Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: 82.160.8.* 20.11.05, 20:48
            oj przepraszam, pomylily mi sie fora:)
            • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:50
              nic nie szkodzi :)
    • white.falcon Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:44
      Tylko pozazdrościć mieszkance Kalisza, oczywiście TEJ. :-)
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:49
        Dziękuję za miłe słówka :)
        • white.falcon Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:01
          Nie ma za co. :-) Fajnie, że na tym świecie, pełnym błędów i pomyłek, są
          Panowie, którzy mają takie pomysły. :-)
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:04
            Lejesz miód na moje zranione serce :)
            • white.falcon Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:16
              Zranione serca nie sieją płatkami róż. Zranione serca są ućkane igiełkami, jak
              kaktus. :-)
              • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:19
                igiełki zamieniłem na płatki :)
                • white.falcon Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:47
                  To masz teraz różane serce. :-)
                  • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:49
                    tak :) I chcę się nim podzielić...
                    • white.falcon Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:51
                      Nim, czy jego płatkami? Właściwie to jest to to samo, ale również przyjemne. :-)
    • pinup Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:54
      a nie latwiej ta z kalisza w kaliszu znalezc niz na forum? :)
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 20:57
        okazuje się, że czasem jednak nie
        • pinup Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:18
          dziwne to jest ze ludzie w necie szukaja milosci, ale tylko w swoim miescie.
          przeciez twoje przeznaczenie moze byc w zupelnie innym miejscu na swiecie. a
          net daje takie mozliwosci. wnioskuje ze ma byc szybko, latwo i przyjemnie i
          chyba nie o obsypywanie platkami roz tu chodzi ;)))
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:23
            Wybacz ale nie bedę się Tobie tłumaczył. Moja sprawa jak i gdzie szukam.
            Wkurzył mnie ten twój kmentarz. Nie każdy kto szuka w necie i w dodatku ze
            swojego miasta musi mieć jakieś niecne plany. Chyba, że innych oceniasz po
            swoim postępowaniu. Mnie właśnie chodzi o płatki róż !!!
            • pinup Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:28
              wyluzuj
              • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 21:31
                To może daj sobie spokój z takimi komentrzami.
    • Gość: znow sama Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.arsstudio.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.05, 22:09
      Hej !
      nie kłócic sie tu ! przeciez to forum: romantica :)

      szkoda ze ja nie jestem z kalisza....ech....

      pozdrawiam
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 20.11.05, 22:12
        Ja się nie kłócę. Tylko nie lubie jak ktoś pozwala sobie na takie kometarze w
        stosunku do mnie i mojego postu. A skąd przybywasz jeśli można spytac ?
        • Gość: znow sama Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.arsstudio.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.05, 22:26
          z katowic
        • Gość: znow sama Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.arsstudio.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.05, 22:36
          samotność jest okropna, prawda ?
          dlaczego tak cięzko trafić na swoją drugą połówke ?

          pozdrawiam wszystkich samotnych
    • meduza4 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 11:34
      morimoto34 napisał:

      > Mam 34 lata, mieszkam w Kaliszu. Szukam dziewczyny, którą każdego dnia będę
      > obsypywał płatkami róż....................

      Udzieliłam Ci już stosownej rady...
      Albo nie zrozumiałeś, że mówię poważnie, albo zrozumiałeś i puściłeś koło
      uszu...

      Tak czy owak, gdybyś się do niej zastosował nie musiałbyś po raz kolejny dawać
      anonsu ;-PPPPPP
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 12:20
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 12:24
        Zachowujesz się jak wyrocznia. I ten Twój ton "Udzieliłam Ci już stosownej
        rady...
        Albo nie zrozumiałeś, że mówię poważnie, albo zrozumiałeś i puściłeś koło
        uszu...
        Tak czy owak, gdybyś się do niej zastosował nie musiałbyś po raz kolejny dawać
        anonsu ;-PPPPPP" Kim Ty jesteś żeby w taki sposób się do mnie zwarcać ?
        Zamieszcza swoje posty kiedy chcę i jakie chcę. Widocznie nie był skierowany do
        Ciebie więc powstrzymaj się od takich uwag. Naprawdę nie potrzebuję takich
        wskazówek.
        • pinup wiesz co gosciu? 21.11.05, 12:31
          ty najpierw znajdz poczucie humoru i dystans do siebie a potem wez sie za
          szukanie panny. bo inaczej bedziesz do smierci szukal :PPP
          • morimoto34 Re: wiesz co gosciu? 21.11.05, 12:39
            no właśnie mnie rozbawiłeś...
            • pinup Re: wiesz co gosciu? 21.11.05, 12:46
              to sie ciesze :)
              • meduza4 Re: wiesz co gosciu? 21.11.05, 12:56
                pinup napisała:

                > to sie ciesze :)


                Ucieszysz się jak nasz Romantyk nasmaruje mi taką odpowiedź, że aż z nóg
                zwali ;-PPP
                A może raczej uśmiejesz się z jego przewrażliwienia na własnym punkcie :-D
                • morimoto34 Re: wiesz co gosciu? 21.11.05, 12:59
                  Widać, że szukasz rozgłosu taki kometrzami. I własnie tym potwiedzasz, ze
                  żyjesz tylko w wirtualnym świecie bo w realu się gubisz !!!!
                  • meduza4 Re: wiesz co gosciu? 21.11.05, 13:01
                    Przepraszam, o sobie mówisz? ;-PPPPPP
                    Bo do mnie to coś nie pasuje :-DDD
        • meduza4 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 12:40
          O, pan obrażalski? Rzadkie u mężczyzny ale się zdarza ;-PPP

          Niby jak się do Ciebie zwróciłam? Czego oczekujesz? Że jakieś specjalne względy
          jestem Ci winna, czy co? Powinnam była wymyśleć pieśń czy litanię o Twojej
          wrażliwości? Nie znam Cię więc udzieliłam Ci tylko na innym wątku praktycznej
          rady jak można ten problem rozwiązać. A Ty albo się nad sobą litujesz, albo
          zakładasz te wątki dla zabawy. A forum jest publiczne i mogę tu wyrażać swoje
          opinie kiedy mi się podoba. Może lepiej byś zrobił zamieszczając anons na
          jakichś "Randkach" czy czymś w tym stylu - tam zaglądają raczej osoby
          zainteresowane a tu zagląda każdy kto chce pogadać.

          A ustosunkowująć się do Twojego wypadnięcia na mnie z "mordką" i jakimś
          obrażaniem się, powiem jedno: ja Ci nie kazałam interesować się moją osobą.
          Chyba nazbyt sobie schlebiasz i przeceniasz własną osobę. Doradziłam Ci tylko
          abyś wybrał sobie kobietę, która Ci odpowiada i "zagadał" do niej - wszystko
          jedno: w życiu realnym czy przez maila. Skoro ciągle tego nie zrobiłeś to są
          dwa wyjścia:

          1. Albo nie masz zamiaru nikogo poznawać i schlebia Ci tylko netowe
          zainteresowanie Twoją osobą.

          2. Albo z Ciebie oferma i nie wiesz jak nawiązywać relacje z kobietami.

          Ja obstawiam to drugie, kumpel z pracy śmieje się ze mnie i mówi, że to
          pierwsze. Ale i tak się nie dowiemy ;-PPPP

          W każdym razie trudno zaprzeczyć, że moja rada jest słuszna, bo miłość z nieba
          nie spada i jeśli chcesz naprawdę poznać kogoś, to marnujesz czas siedząc,
          litując się nad sobą i czekająć aż kobieta przejmnie absolutną inicjatywę i
          wszystko załatwi za Ciebie. Sorki, ale nie widziałam, żeby ktoś dostał miłość
          na talerzu. Trochę trzeba się nad tym napracować.
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 12:57
            Nie będę się rozpisywał na Twoimi wynurzeniami. I znów Twój kometarz jest
            nieprzyjemny a wręcz obraźliwy. Chodzi mi o punkt 2. Nie jestem ofermą, która
            ma problem z kobietami. Myślę, że Ty jestes ofermą, która tutaj się bardzo
            mocno udziela bo w realu nikt poza kumplem z pracy się nie interesuje. Pozdrów
            kolege. Nię bdę już z Tobą dyskutował więc Pani już podziękujemy. Przepraszam
            wszystkich czytających za tą wymiane zdań. Ten post traktuję poważnie i nie
            potrzebuję dziwnych porad tylko po to żeby sobie coś napisać.
            • meduza4 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 13:06
              morimoto34 napisał:
              . Chodzi mi o punkt 2. Nie jestem ofermą, która
              > ma problem z kobietami.

              W takim razie prawdziwy jest podpunkt 1? ;-PPP

              > Myślę, że Ty jestes ofermą, która tutaj się bardzo
              > mocno udziela bo w realu nikt poza kumplem z pracy się nie interesuje.

              Kolega żonaty ;-PPPPPP
              Ale uprzejmy. Mowi, że na "gadulcu, onecie i na wszystkim jest w trzy dupy
              portali randkowych". Chłopak chce Ci pomóc, doceń to :-)
              Ja też chciałam i nie doceniłeś ;-PPPPP

              Pozdrów
              > kolege.

              Pozdrowiłam :-)

              > Nię bdę już z Tobą dyskutował więc Pani już podziękujemy.

              To nie dyskutuj, po co się tak pienisz ;-PPP
              A forum jest publiczne :-DDD
            • Gość: jan Ludzie dajcie na luz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 08:34
              To forum Romantyka .Ale co prawda to prawda ,niektórzy zapominają o tolerancji dla tych którzy kochają,którzy widzą świat bardziej głęboko ,poetycko .Pewnie ,że nie zawsze doskonale .Ale co to komu przeszkadza.Swoją drogą to pełno tu takich co wogóle nie powinni się tu znaleźć ,Tylko krytykują używają wulgaryzmów ,obrażają innych.Może by tak nas opuścili .
              • duszka2 Re: Ludzie dajcie na luz 26.11.05, 12:36
                Janie, mam podobne odczucie, że to forum zaczyna byc dominowane przez kłótnie
                wszczynane przez osoby, które nie mają w sobie nic z romantyzmu i na kazdym
                kroku chcą innym udowodnić, że romantyzm jest nieracjonalny, niedoskonały, bez
                sensu...Czego oni tutaj szukają? Chcą nam udowodnić, że romantyzm jest
                nienormalny, nieżyciowy? Przeciez każdy jest inny, kazdy ma swoją prawdę,
                struny, które mu grają, takie jakie innemu nie grają...
      • Gość: gosiag Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 12:41
        meduza...co za facet nie chciał posłuchac twoich madrości?
        jak smiał no nie?
        wszak ty wiedza absolutna i jedyna prawdziwa PPPPPPPPPPP
        prawo to ty masz do obrony w sądzie...DDDD
        żaden facet z toba nie wytrzyma...
    • onlyja Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 11:44
      witaj, sprawdz e-mail na gazeta.pl pozdrawiam :)
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 21.11.05, 13:07
        Dziękuję !!! :)
        • Gość: ona26 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.05, 12:34
          tez powaznei podchodze...szkoda ze z Kalisza..ja z okolic lodzi
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 22.11.05, 13:40
            w sumie to nie daleko :)
    • Gość: ja Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: 62.121.129.* 21.11.05, 11:54
      > Mam 34 lata, mieszkam w Kaliszu. Szukam dziewczyny, którą każdego dnia będę
      > obsypywał płatkami róż....................



      a kto będzie potem sprzątał??
    • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 08:43
      Uzbierałem dużo płatków. Niestety nie ma tej, którą mógłbym nimi obsypać :(
      • analityczka Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 10:24
        Mogę się poświęcić dla słusznej sprawy:)Łódź-nie za daleko?:)
        • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 11:08
          nie :)
          • analityczka Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 11:16
            no to fantastycznie:)
      • qurewka A co za problem znaleźć kobietę? 24.11.05, 11:13
        Przecież tylko poszukać trzeba i nic więcej. Coś się widać szukać Szanownemu
        Panu nie chce. Moja firma jednakże prowadzi pośrednictwo w sprawach takich...
        jak i innych. Generalnie prowadzimy wszelkiego rodzaju sprawy z kategorii
        damsko-męskiej.

        Jeżeli Pana to interesuje proszę przejrzeć te materiały.

        www.ilove.pl/dtf/search/search.do

        Jeżeli Pan by się zdecydował to załatwimy sprawę za Pana (to znaczy
        po(de)rwiemy wybrankę i choćby przemocą dostarczymy pod wskazany adres).

        Jeżeli chciałby się Pan wcześniej zapoznać z cennikiem świadczonych usług to
        załatwimy to dyskretnie poza forum :-)


        morimoto34 napisał:

        > Uzbierałem dużo płatków. Niestety nie ma tej, którą mógłbym nimi obsypać :(
        • morimoto34 Dziękuje nie skorzystam !!! 24.11.05, 11:18
          • qurewka Wiesz mądralo... 24.11.05, 11:21
            Mogłeś chociaż na linka kliknąć i zobaczyć co tam jest...

            Ale jak facet jest pierdoła i do tego tchórz, to trudno coś na to
            poradzić ;-PPP

            Z taką postawą to Ty długo jeszcze nie znajdziesz... bo po prostu znaleźć nie
            chcesz :-)
            • morimoto34 Re: Wiesz mądralo... 24.11.05, 11:28
              Daruj sobie te teksty !!!!
              • qurewka Re: Wiesz mądralo... 24.11.05, 11:31
                Mówię Ci tylko kim jesteś. Najpierw kliknij na linka bo ośmieszasz się teraz
                przed całym forum.

                Szukasz, szukasz, znaleźć nie możesz a tymczasem w 5 minut znalazłam ponad 40
                ogłoszeń kobiet z Kalisza, w wieku +/- jaki wydawał mi się stosowny, które też
                tam czegoś szukają w życiu.

                Skoro umiesz dostać się na forum, to chyba generalnie potrafisz obsłużyć się
                przeglądarką? :-D
            • analityczka Re: Wiesz mądralo... 24.11.05, 11:30
              Oj uderzasz w czuły męski punkt qurewko droga...:)
              • qurewka Re: Wiesz mądralo... 24.11.05, 11:32
                analityczka napisała:

                > Oj uderzasz w czuły męski punkt qurewko droga...:)

                Nigdzie nie uderzam. Dobrze mu życzę w życiu a ten od razu się zachowuje jakbym
                mu krzywdę robiła.

                Widzę, że sobie chłopak sam nie radzi to mu chciałam pomóc :-)))
                • analityczka Re: Wiesz mądralo... 24.11.05, 11:36
                  Ale on nie chce tej pomocnej "dłoni":)
                  • qurewka Moim zdaniem... 24.11.05, 11:39
                    to on w ogóle nie chce znaleźć.

                    On chce tylko szukać i szukać... i wzdychać, że nigdzie nie ma. A otóż i są
                    takie co czekają i to na wyciągnięcie ręki.

                    No a pół forum ma się tylko nad nim litować, pocieszać i wzdychać, że on sobie
                    znależć nie może.

                    Czyż to nie jest jakaś psychologiczna gra?
                    • analityczka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 11:43
                      Zgadzam się z qurewkową opinią- obrzydliwa skłonność do wzbudzania litości w
                      innych forumowiczach.. a fee!:)
                      • qurewka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:00
                        Nie zgadzaj się tak szybko. Powinnaś mieć własne zdanie ;-PPP


                        Ale może morimoto się zmienił (zmężniał) i wziął sprawy w swoje ręce?

                        Może kliknął w linka, znalazł już tę właściwą i śle jej bukiet kwiatów?

                        Może przyczyniłam się tym samym do czyjegoś szczęścia i mogę iść zakupić
                        butelkę szampana, którą wkrótce otworzymy na forum :-)))
                        • morimoto34 Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:03
                          Ty i Twoje wypowiedzi nie mają na mnie najmniejszego wpływu. Już sam nick
                          kiepsko mi się kojarzy.
                          • qurewka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:07
                            morimoto34 napisał:

                            > Ty i Twoje wypowiedzi nie mają na mnie najmniejszego wpływu. Już sam nick
                            > kiepsko mi się kojarzy.

                            Wyluzuj człowieku, wyluzuj :-D

                            Błagam i zaklinam na wszystkie świętości: nie rób już z siebie pajaca bo się
                            posikam na służbowe krzesło ;-PPP

                            Albo nie masz za grosz poczucia humoru, albo żyjesz wyłącznie w netowym świecie
                            nie umiejąc się odnaleźć w tym rzeczywistym. Bo to proste żyć pośród
                            wirtualnych płatków i wzdychań, nie umiejąc przenieść tego w rzeczywistość...

                        • analityczka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:04
                          Doszłam do wniosku że mężczyźni wolą kobiety potulne dlatego od wczoraj nie mam
                          własnego zdania!-przytakuje innym hihi.Ciekawe jak długo wytrzymam hihi.

                          Oj zdaje się że zgłosiła się nam tutaj jakaś kaliszanka-może to będzie "to"?:)
                          Tak czy owak życzymy wszyscy koledzę szczęścia w miłości:)
                          • qurewka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:10
                            analityczka napisała:

                            > Doszłam do wniosku że mężczyźni wolą kobiety potulne dlatego od wczoraj nie
                            mam
                            >
                            > własnego zdania!-przytakuje innym hihi.Ciekawe jak długo wytrzymam hihi.


                            Nie, ja nie jestem mężczyzną, mnie nie musisz potakiwać ;-PPP
                            No chyba, że liczysz na to, że korzystając ze swych znajomości i umiejętności
                            wynajdę i Tobie kandydata?
                            Po starej znajomości dla Ciebie usługa gratis ;-)))


                            > Oj zdaje się że zgłosiła się nam tutaj jakaś kaliszanka-może to będzie
                            "to"?:)
                            > Tak czy owak życzymy wszyscy koledzę szczęścia w miłości:)

                            Obserwuj bacznie pana i jego wątki ;-PPP
                            Pogadają na jakimś komunikatorze i za tydzień wątek znowu podjedzie do góry bo
                            ciągle to nie była ta właściwa ;-PPP
                            • morimoto34 Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:13
                              no jesteś już teraz żałosna. Zachowujesz się dokładnie jak brzmi Twój nick.
                              Błagam nie pisz już !!!
                              • qurewka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:22
                                morimoto34 napisał:

                                > Zachowujesz się dokładnie jak brzmi Twój nick.

                                Przepraszam, co ma wspólnego mój nick z Twoim brakiem poczucia humoru???
                                Przecież nie polecałam Ci tu żadnych usług erotycznych ;-PPP
                                W czym tkwi problem?


                                > Błagam nie pisz już !!!

                                Przykro mi, nie mogę tu nie pisać. Jeden z Adminów mnie zatrudnił, za stosowną
                                opłatą oczywiście ;-)))
                            • analityczka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:23
                              Nie jesteś mężczyzną ale muszę przytakiwać wszystkim bo inaczej przemiana się
                              nie uda:)

                              Dzięki za usługę gratis-w akcie ostatecznej desperacji się do Ciebie zgłoszę.

                              A tak na marginesie: pytanie do Morimoto-jakie cechy powinna posiadać ta
                              właściwa by być właśnie tą właściwą?Oświadczam że w powyższym pytanie nie ma
                              drugiego dna!:)
                              • qurewka Re: Moim zdaniem... 24.11.05, 12:24
                                analityczka napisała:

                                > Nie jesteś mężczyzną ale muszę przytakiwać wszystkim bo inaczej przemiana się
                                > nie uda:)
                                >
                                > Dzięki za usługę gratis-w akcie ostatecznej desperacji się do Ciebie zgłoszę.
                                >
                                > A tak na marginesie: pytanie do Morimoto-jakie cechy powinna posiadać ta
                                > właściwa by być właśnie tą właściwą?Oświadczam że w powyższym pytanie nie ma
                                > drugiego dna!:)
                                • qurewka Sorki, mała nieuwaga... 24.11.05, 12:26
                                  Naprawdę nie musisz mi przytakiwać... To zbyteczne ;-PPP

                                  A do Morimoto zadałaś słuszne pytanie. Niech określi swoje oczekiwania... może
                                  lepsze kandydatki mu wyszukam ;-))))
    • Gość: ona Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 10:16
      hmmm....jestem chetna;-) zartuje..ale gdzie sa tacy faceci
      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 11:09
        Myślę, że są. Nie jestem wyjątkiem ;)
        • Gość: maura Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 24.11.05, 11:45
          Ja jestem z Kalisza.
          Ale co znaczy "obsypywać płatkami róż". Ja wiem co znaczy dla mnie, a co znaczy
          dla Ciebie?
          Pozdrawiam
          Maura
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 12:06
            Dla mnie bardzo wiele. Może o tym na jakimś komunikatorze porozmawiamy ?
    • koaa Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 12:18
      i nigdy jej nie znajdziesz bo popełniasz podstawowy bład
      kobiety chca byc traktowane jak partnerki czy to do rozmowy czy do łózka
      a ty szukasz swietej krowy Wczesniej czy poźniej sie toba znudzi jak bedziesz
      tak postepował(przy załozeniu ze ja znajdziesz)
      • qurewka Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 12:24
        Też mu mówię to samo, nawet mu pod nos gotową ofertę (broń Boże nie chodziło o
        moją osobę!!!) podstawiłam... i nic...

      • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 13:27
        ????????????????????????????????????????????????????????
        • Gość: maura Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 24.11.05, 14:55
          Porozmawiajmy.
          • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 14:59
            moze gg 9204504
            • Gość: Mura Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 24.11.05, 15:01
            • Gość: Maura Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 24.11.05, 15:02
              Może.
              Odezwę się wieczorem.
              Pozdrawiam
              Maura
              • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 24.11.05, 16:04
                :)
    • morimoto34 Re: Szukam JEJ aby obsypać płatkami róż !!!!!!!!! 29.11.05, 09:06
      Wczoraj widziałem film (nawet nie znam tytułu) w którym na nią leciały płatki
      róz. To było naprawdę ładne .....
    • morimoto34 WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! 23.12.05, 12:44
      Zyczę wszystkim wesołych Świąt, oby w te dni zamiast śniegu z nieba spadły
      płaty róż wraz z wielką miłością.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka