fastremedium
03.10.07, 14:49
Wbrew nazwie forum to ma mało wspolnego
z romantycznością.Króluje tu zawiść,nieufność
wykorzystywanie szczerości rozmówców a często
i kpienie z ludzkich problemów. W mojej ocenie
forum do chyli się nieubłagalnie ku upadkowi,
a szkoda.Sprawdza tu się stara maksyma wypowiedziana
przez wodza Anglii.Tak niewielu moze zaszkodzić tak
wielu.A szkoda,ze kopanie dołków niektorym sprawia
tyle radości.