Dodaj do ulubionych

Jakie jest forum.

03.10.07, 14:49
Wbrew nazwie forum to ma mało wspolnego
z romantycznością.Króluje tu zawiść,nieufność
wykorzystywanie szczerości rozmówców a często
i kpienie z ludzkich problemów. W mojej ocenie
forum do chyli się nieubłagalnie ku upadkowi,
a szkoda.Sprawdza tu się stara maksyma wypowiedziana
przez wodza Anglii.Tak niewielu moze zaszkodzić tak
wielu.A szkoda,ze kopanie dołków niektorym sprawia
tyle radości.
Obserwuj wątek
    • dwausmiechy cześć trollik 03.10.07, 14:52
      porozmawiamy o orgazmach?? :))
      • fastremedium Re: cześć trollik 03.10.07, 15:05
        dwausmiechy napisała:

        > porozmawiamy o orgazmach?? :))
        > --
        a wibrator nie wystarcza:)
        • dwausmiechy Re: cześć trollik 03.10.07, 15:07
          a.. to jak Ci wystarcza to przepraszam, nie przeszkadzam. :))
          • fastremedium Re: cześć trollik 03.10.07, 15:09
            dwausmiechy napisała:

            > a.. to jak Ci wystarcza to przepraszam, nie przeszkadzam. :))

            uciekasz od tematu,przeciez Ciebie pytałem.
            • dwausmiechy Re: cześć trollik 03.10.07, 15:18
              uciekasz od tematu. czy orgazm można osiągnąć narzekaniem na forum? czy trwając
              w związku w którym Ci źle i tylko co jakiś czas wylewane są obustronnie
              pretensje... doświadczy się orgazmu? czyż nie lepiej delikatnym posmyraniem nad
              prawym uszkiem wywołać lekkie mrruu łagodzace linię twarzy i budzące miękkość w
              źrenicach? Jeśli twierdzisz, że nie- to pora Ci szukać kochanka/i jak Imperium :))

              (ech, jak ja to ładnie napisałam, wzruszyłam się :)) )
              • fastremedium Re: cześć trollik 03.10.07, 15:21
                dwausmiechy napisała:

                >
                > (ech, jak ja to ładnie napisałam, wzruszyłam się :)) )
                >
                powiem Ci szczerze ze nie chce mi się z Tobą rozmawiac.
                (to uproszczony cytat Lindy).a tak wogole nie jest moim
                zamiaram rozpieszczanie Ciebie.
                • dwausmiechy Re: cześć trollik 03.10.07, 15:27
                  sam widzisz, że po orgazm "na Linde" tu przyszedłeś. nie po naturalność, trolliku.
    • andrexx Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 14:53
      mamy forum na miarę naszych możliwości
      • dwausmiechy Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 14:57
        ależ misiu, co Ty :))
        • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:07
          dwausmiechy napisała:

          > ależ misiu, co Ty :))
          >
          trzeba się wznosic ponad podziały:)
      • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:06
        andrexx napisał:

        > mamy forum na miarę naszych możliwości

        a szkoda,omgloby byc lepiej
    • duszka2 Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:07
      zgadzam sie z tym

      dodam jeszcze: wykorzystywanie słabości innych, kreowanie swojego nieprawdziwego
      wizerunku, mataczenie i wciąganie popleczników w gierki,
      brak ludzkich odruchów...ale taki jest cały net

      kto tutaj wdeptuje musi być tego świadomy
      • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:10
        duszka2 napisała:

        > zgadzam sie z tym
        >
        > dodam jeszcze: wykorzystywanie słabości innych, kreowanie swojego nieprawdziweg
        > o
        > wizerunku, mataczenie i wciąganie popleczników w gierki,
        > brak ludzkich odruchów...ale taki jest cały net
        >
        > kto tutaj wdeptuje musi być tego świadomy

        ładnie powiedziałas.mącicieli tutaj mozna palcem nawet
        wskazac.
        • duszka2 Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:14
          ja mącicieli omijam, bo robi mi sie niedobrze jak sobie wspomnę dawne
          mataczenia, w których nieświadomie się znalazłam...właśnie- dwa uśmiechy - z
          dobrej woli;-)
          • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:16
            duszka2 napisała:

            > ja mącicieli omijam, bo robi mi sie niedobrze jak sobie wspomnę dawne
            > mataczenia, w których nieświadomie się znalazłam...właśnie- dwa uśmiechy - z
            > dobrej woli;-)
            widzisz, napisalem prawdę o tym forum to juz mnie dwa usmiechy
            okrzykuje trollem.widocznie psuję jej zabawę.
          • dwausmiechy Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:24
            mnie zdarzyło się w real-life wpaść w kompot, z dobrej woli. Na szczęście
            uczepiłam się brzegu garnka zanim się zagotował. A kompot był dobry- z
            sezonowych, dojrzałych owoców, dorzucony goździk, szczypta cynamonu... mniam,
            mniam... :))
            • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:27
              dwausmiechy napisała:

              > mnie zdarzyło się w real-life wpaść w kompot, z dobrej woli. Na szczęście
              > uczepiłam się brzegu garnka zanim się zagotował. A kompot był dobry- z
              > sezonowych, dojrzałych owoców, dorzucony goździk, szczypta cynamonu... mniam,
              > mniam... :))
              >
              kazdy ma taki garnek na jaki zasluzył,zawartosć to rzecz
              drugorzędna:)
      • dwausmiechy Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:11
        oponuję. tu są te same "ludzkie odruchy" co i w rzeczywistosci. tylko czasem
        bardziej skumulowane. zwierzęta np rzadko zabijają dla sportu. to ludzka cecha.
        • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:13
          dwausmiechy napisała:

          > oponuję. tu są te same "ludzkie odruchy" co i w rzeczywistosci. tylko czasem
          > bardziej skumulowane. zwierzęta np rzadko zabijają dla sportu. to ludzka cecha
          > .
          nieslusznie oponujesz, czlowiek powinien się od bydlęcia
          roznic.zasadniczo.ma przeciez zasob uczuc wyższych.
          • dwausmiechy Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:21
            >.ma przeciez zasob uczuc wyższych.

            właśnie, tak się zastanawiam, z tymi uczuciami. podobno mężczyzna miewa je w
            innych miejscach niż kobieta umiejscowione. Ale nie do końca wiem kto wyżej a
            kto niżej :))
            • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:22
              dwausmiechy napisała:

              > >.ma przeciez zasob uczuc wyższych.
              >
              > właśnie, tak się zastanawiam, z tymi uczuciami. podobno mężczyzna miewa je w
              > innych miejscach niż kobieta umiejscowione. Ale nie do końca wiem kto wyżej a
              > kto niżej :))
              >
              > ;)) nie uporoszczę Ci zadania.musisz sama do tego dojść.
              • dwausmiechy Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:27
                phi! pewnie że dojdę :))
                • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 15:29
                  dwausmiechy napisała:

                  > phi! pewnie że dojdę :))

                  nie wątpię,najlepsza jest metoda prob
                  i błedów.:)
    • asleep_alien Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 17:40
      To magiczne forum - każdy znajdzie tu dokładnie to, czego szuka - prędzej czy
      później - he he he.

      Widzisz, nawet trollowi tak ładnie wszyscy odpisują i gawędzą sobie z nim -
      gdzie indziej to by napisali - kup sobie qrwa młotek i się pierd... w głowę, a
      tu widzisz - pełna uprzejmość, miła pogawędka :-)))

      Doceń, nie narzekaj :-)))
      • fastremedium Re: Jakie jest forum. 03.10.07, 19:11
        asleep_alien napisał:

        > To magiczne forum - każdy znajdzie tu dokładnie to, czego szuka - prędzej czy
        > później - he he he.
        >
        > Widzisz, nawet trollowi tak ładnie wszyscy odpisują i gawędzą sobie z nim -
        > gdzie indziej to by napisali - kup sobie qrwa młotek i się pierd... w głowę, a
        > tu widzisz - pełna uprzejmość, miła pogawędka :-)))
        >
        > Doceń, nie narzekaj :-)))

        a kim ty tutaj jestes ze takim tonem przemawiasz, taki dupek jak kazdy inny. mlotkiem sam się potraktuj i nie tylko w glowę kmiotku. bo trolujes jak inni.na jakie podstawie mnie oceniasz, to forum jest o d...ę roztrzaskac a rządzą admini i ich przydupasy.sami mącicie
        siejecie itrygi, podpuszczacie ludzi.Boloby taktownie zamknąć szanowną buzię.co i kogo mam docenic. forum jesto po to aby problem zglosic i ja o tym napisalem, a ty siedzisz pod same pachy w układzie.zyczyłbym sobie abys mie nie oceniał a raczej spojrzał na siebie.ja tu pisac nie muszę a ty mi nie zabronisz.pa
        • Gość: Aa Re: Jakie jest forum. IP: *.centertel.pl 03.10.07, 21:17
          Moja zona w pelni popiera Twoja wypowiedz :)
          • fastremedium Re: Jakie jest forum. 04.10.07, 07:46
            widac:)dała ci komóreczkę do zabawy.
            • asleep_alien Re: Jakie jest forum. 04.10.07, 08:53
              Spox, zobaczysz, że to forum Cię wciągnie :) i zostaniesz stałym bywalcem, jak
              ja :) Bo tu jest dość ciekawie :) Z tym, że ja jestem tu akurat 8 pasażerem na
              gapę :)
              I sorki za brzydkie wyrazy, często mam napady czarnego humoru i cynizmu :)
              Traktuj to jak potyczki słowne, nic więcej :)
              • fastremedium Re: Jakie jest forum. 04.10.07, 12:56
                asleep_alien napisał:

                > Spox, zobaczysz, że to forum Cię wciągnie :) i zostaniesz stałym bywalcem, jak
                > ja :) Bo tu jest dość ciekawie :) Z tym, że ja jestem tu akurat 8 pasażerem na
                > gapę :)
                > I sorki za brzydkie wyrazy, często mam napady czarnego humoru i cynizmu :)
                > Traktuj to jak potyczki słowne, nic więcej :)

                Ja rowniez przepraszam,za zby ostre slowa.Tez mnie nieraz poniesie:)
                Cieszę się ze stawiasz sprawę jasno, po męsku.Pozdrawiam.
                • asleep_alien Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 12:47
                  Zacząłeś stylizując się na trolla - ale trollem nie jesteś. Mam swoją teorię, że
                  na TYM forum nikt nie pojawia się bez przyczyny :)
                  W każdym razie - powodzenia :)
                  • andrexx Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 13:06
                    asleep_alien napisał:

                    > Zacząłeś stylizując się na trolla - ale trollem nie jesteś. Mam
                    swoją teorię, ż
                    > e
                    > na TYM forum nikt nie pojawia się bez przyczyny :)
                    > W każdym razie - powodzenia :)

                    dodam do tego jeszcze, że zniknięcia z forum tez mają swoje
                    uzasadnienia
                    zazwyczaj są to śluby albo pogrzeby
                    • Gość: Belbo Re: Jakie jest forum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.07, 15:11
                      czesto jest bardziej banalnie.. czyli zmęczenie materiału.
                      W końcu ile można?
                    • fastremedium Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 15:38
                      andrexx napisał:

                      > dodam do tego jeszcze, że zniknięcia z forum tez mają swoje
                      > uzasadnienia
                      > zazwyczaj są to śluby albo pogrzeby

                      Niekiedy nawet przyczyny zupelnie prozaiczne.w koncu wszystko moze się znudzić.
                    • Gość: Aa A ja jeszcze dodam, ze IP: *.centertel.pl 06.10.07, 07:44
                      Zdarzaja sie tez bezplatne urlopy dla poratowania zdrowia oraz... Reinkarnacje :) Mozna tez zostac przydupasem admina (dobry tekst, he he z tymi przydupasami) i wsrod ciepelka i szumu serwerow wymasowac adminowi prostate.
                      Ehh... Marzenia...
                      • fastremedium Re: A ja jeszcze dodam, ze 06.10.07, 09:18
                        Gość portalu: Aa napisał(a):

                        > Zdarzaja sie tez bezplatne urlopy dla poratowania zdrowia oraz... Reinkarnacje
                        > :) Mozna tez zostac przydupasem admina (dobry tekst, he he z tymi przydupasami)
                        > i wsrod ciepelka i szumu serwerow wymasowac adminowi prostate.
                        > Ehh... Marzenia...

                        pewnie ,ze wszystko mozna adminowi,jak stanie na wysokosci zadania;)
                        Co do zdrowia,to jezeli chodzi o mnie czuję się swietnie i nic nie wskazuje na to aby w najblizszej przyszlosci się mialo się zmieniac;)
                        Ale niekotrzy tutaj są zmeczeni pracą i zyciem, to fakt;)Moze utworzyc tu bank uzdrowski;D
                  • fastremedium Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 15:37
                    asleep_alien napisał:

                    > Zacząłeś stylizując się na trolla - ale trollem nie jesteś. Mam swoją teorię, ż
                    > e
                    > na TYM forum nikt nie pojawia się bez przyczyny :)
                    > W każdym razie - powodzenia :)

                    Kazde dzialanie ma swoją przyczynę,takie są prawa natury:)
                    A motywy pisania owszem są rozne,nawet bardzo:)Myslę ze sobie poradzę z przciwnosciami losu;)
                    • Gość: Aa Re: Jakie jest forum. IP: *.centertel.pl 05.10.07, 16:07
                      Przerabiajac troszke znane powiedzenie - Boze chron nas od DAROW losu, z przeciwnosciami to my sobie sami poradzimy :-)))
                      • fastremedium Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 17:03
                        Gość portalu: Aa napisał(a):

                        > Przerabiajac troszke znane powiedzenie - Boze chron nas od DAROW losu, z przeci
                        > wnosciami to my sobie sami poradzimy :-)))

                        Bez problemu Kolego poradzimy sobie:)Wyzwania moblizują:)
    • joasinska1 Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 16:42
      Forum jest takie jakie jest;) Niech nikt tu nie szuka prawdy, szczerości czy
      pomocy w jakimkolwiek aspekcie. Należy traktować je jako rozrywkę, zabawkę itd.
      Przyjaciół tu chyba nikt nie zyska a pogadać o czymś o czym przy tzw kawie z
      koleżankami lub kolegami nie wypada można. Prawda? np o orgazmach hihi. Pozdrawiam
      • fastremedium Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 17:08
        joasinska1 napisała:

        > Forum jest takie jakie jest;) Niech nikt tu nie szuka prawdy, szczerości czy
        > pomocy w jakimkolwiek aspekcie. Należy traktować je jako rozrywkę, zabawkę itd.
        > Przyjaciół tu chyba nikt nie zyska a pogadać o czymś o czym przy tzw kawie z
        > koleżankami lub kolegami nie wypada można. Prawda? np o orgazmach hihi. Pozdra
        > wiam

        Tak, traktowac trzeba wyłacznie w kategoriach rozrywki,i nieraz milego spędzienia trochę czasu.Pisac ogolnie, unikac szczegolow,przyjaźni i zazylosci szczerze bym odradzał.Sa maniaczki/maniacy (niepotrzebe skreslic) ze potrafią to cynicznie wykorzystywac.Tak ze wskazany jest odpowiedni dystans i zadnych zagrozen nie powinno byc:)
        A duskusja o orgazmie jest jak kazda inna,tylko wątpię czy ktos powaznie zechce rozmawiac,chyba tylko w kategorii zartu.
        • joasinska1 Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 17:29
          Generalnie o takich sprawach sie nie rozmawia tylko sie je realizuje, a jeśli
          już sie rozmawia to tylko w formie żartu lub z ciekawości jak to inni odczuwają.
    • takajednatam Re: Jakie jest forum. 05.10.07, 18:41
      Forum samo z siebie jest pustką.
      Dopiero ludzie chcący uczestniczyć w tym czy innym forum nadają mu
      znamion żywotnośći, styl, charakter, tendencje rozwojowe.

      A swoją drogą warto stosować zasadę ograniczonego zaufania.
      Jakiś czas temu poznałam poprzez sieć bardzo wartościowych ludzi,
      myślę, że miałam wówczas więcej szczęścia niż rozumu:)
      Nieufność miałam taką jak zwykle w życiu miewam.
      Z czasem przekonałam się, że jednak potrzeba większej czujności niż
      zwykle.
      Może nie trzeba być bardzo nieufnym, ale lepiej nie obciążąć
      bliźnich swoją wiedzą, bo nie wiadomo jak, kiedy i wobec kogo zechcą
      ją wykorzystać.
      :)


      • fastremedium Re: Jakie jest forum. 06.10.07, 09:21
        takajednatam napisała:

        > Forum samo z siebie jest pustką.
        > Dopiero ludzie chcący uczestniczyć w tym czy innym forum nadają mu
        > znamion żywotnośći, styl, charakter, tendencje rozwojowe.
        >
        > A swoją drogą warto stosować zasadę ograniczonego zaufania.
        > Jakiś czas temu poznałam poprzez sieć bardzo wartościowych ludzi,
        > myślę, że miałam wówczas więcej szczęścia niż rozumu:)
        > Nieufność miałam taką jak zwykle w życiu miewam.
        > Z czasem przekonałam się, że jednak potrzeba większej czujności niż
        > zwykle.
        > Może nie trzeba być bardzo nieufnym, ale lepiej nie obciążąć
        > bliźnich swoją wiedzą, bo nie wiadomo jak, kiedy i wobec kogo zechcą
        > ją wykorzystać.
        > :)
        >
        > dokladnie tak,czesc ludzi zeruje na ludzkiej naiwnosci a moze
        inaczej powiem zbyt wielkim zaufaniu do ludzkiej dobroci.sam sie
        przekonalem,ostrzegam przed nikintrolowanym spoufalaniem się.Manipulacja,teczki,wyciaganie brudow staly się dzisiaj standardem;
        • takajednatam Re: Jakie jest forum. 06.10.07, 12:33
          Ech, trochę pracy i czasu a żerujących nauczy się rozpoznawać.

          Hmm, tylko ta chwila rozpoznania może zostawić niemiłe doświadczenie
          jak i wrażenie.

          To jest forum, lista dysklusyjna, trzeba o tym pamiętać gdzie
          jesteśmy.

          To co pisze jeden może być drugiemu niemiłe - tak juz jest - uroda
          miejsca.

          Przyroda:)
          :)
          • fastremedium Re: Jakie jest forum. 06.10.07, 13:59
            homo homini lupus es, niestety;(
            • takajednatam Re: Jakie jest forum. 06.10.07, 14:17
              Póki co wilki są niedocenione, ale wieczne.
              Więcej - ludzie się ich boją,
              a juz szczególnie tych stepowych
              ;)
              • fastremedium Re: Jakie jest forum. 06.10.07, 14:23
                Masz całkowicie rację.Wilki jako takie są przyjazne czlowiekowi
                ale powstalo wiele mitów poprostu je krzywdzących.Wprawdzie wilki tez zabijają,ale jest to spowodowane potrzebą przezycia a nie zabijania dla przyjemnosci.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka