Gość: rachela
IP: *.elsat.net.pl / 10.2.0.*
16.07.03, 14:30
Ktoś kto przesiaduje nawet umiarkowaną ilosć czasu na czacie lub na forum- a
wiec o was (o nas) mówie na pewno ma za sobą albo jest w trakcie wielu
znajomości. Poznajemy kogoś rozmawiamy na rózne mniej lub bardziej poważne
tematy ale prawie zawsze sympatyczne..potem spotkanie i pojawia sie bardzo
prozaiczna kwestia- biorac pod uwage te wszystkie rozmowy- wyglad:)- i
reakcja...no właśnie jak reagujecie?przezyliscie cos takiego?