Dodaj do ulubionych

Rezydencja

30.08.11, 19:18
ja rzuce okiem na "polska dynastie" - w rolach glownych m in. qrde i szawink
www.pudelek.pl/artykul/34736/ktora_bedzie_gwiazda_rezydencji_zdjecia/
Obserwuj wątek
    • kred-ka Re: Rezydencja 30.08.11, 23:18
      ezka_z_posen napisała:

> ja rzuce okiem na "polska dynastie" - w rolach glownych m in. qrde i szawink
      >
      rel="nofollow">www.pudelek.pl/artykul/34736/ktora_bedzie_gwiazda_rezydencji_zdjecia/

A jak mogli Hrabinę Tyszkiewicz pominąć ? Polska dynastia bez niej nie ma szans ! wink
        • anna_geras Re: Rezydencja 08.09.11, 22:12
          lezka_z_posen napisała:

> ja sie przed chwila wypowiedzialam, ale moj post zniknalwink

pierwszy raz użyłam władzy, ale w dobrej wierze, porządek musi byćsmile co tam u pani Magdy?smile ja ripleja zalicze, bo dzisiaj z nagrywarki polecial Klan, a póżniej Rezydencja, dopiero skonczylam, teraz szklo kontaktowe.
          • lezka_z_posen Re: Rezydencja 08.09.11, 22:18
            beret pani magdy jeszcze bardziej zryty niz w last sezonie, ale ja ja lubie - wprawia mnie w dobry nastrojwinkzwlaszcza, ze wiadomosci o niej mam "z pierwszej reki", bo kumpela jest menagerka w jednej z sygnowanych przez nia knajp (bo pani magda wlascicielka tylko fukiera jest, a nie kilkunastu restauracji, jak twierdza w zajawce programu), niezly ubaw mam, jak slucham, co odpierdala pani magdawink
    • anna_geras Re: Rezydencja 15.09.11, 08:11
      Rezydencja jest klonem serialu "Majka". Główna bohaterka w Majce jezdzila garbusem a w rezydencji posuwa holendersko damko. Tez są biedni i bogaci.Ostatecznie wygasiłam wczoraj.
      • anna_geras Re: Rezydencja 17.09.11, 18:52
        lezka_z_posen napisała:

> ta tez sie nizle zyciowo zamotala:
        > www.pudelek.pl/artykul/35116/krukowna_wraca_do_show_biznesu/

"Udało się jej też przytyć, dzięki czemu wygląda znacznie zdrowiej. Myślicie, że tym razem wytrwa trochę dłużej? " yhysmile chuda jak paszczur Rubik.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka