nimfa09 11.08.13, 17:37 Witam, czy ktoś z Was ma wprowadzony NMBO i jak jak wyrabia się z normami na spotkania doradcze, a bieżącą obsługą i wszystkimi czynnościami niesprzedażowymi, których centrala nie bierze pod uwagę? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj