11.08.13, 17:37
Witam, czy ktoś z Was ma wprowadzony NMBO i jak jak wyrabia się z normami na spotkania doradcze, a bieżącą obsługą i wszystkimi czynnościami niesprzedażowymi, których centrala nie bierze pod uwagę?
Obserwuj wątek
    • sparkaska Re: NMBO 12.08.13, 15:44
      kochana ... lepiej nie pytaj :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka