Dodaj do ulubionych

Kto szuka pracy?

22.11.06, 15:10
Czesc! 4 miesiace temu znalazlam fajna prace dzieki jednemu forum.
Zainteresowani niech podadza swojego maila, sprobuje Was zaprosic do tego
forum. Nie ma gwarancji, ze znajdziecie tam prace, ale ja 7 miesiecy szukalam
na stronach typu www.kariyernet czy yenibiris i NIC, a tam znalazlam w 2 dni!
Moze to bylo tylko szczescie, ale warto sprobowac.
Obserwuj wątek
    • marcinmilew Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 15:13
      no to spadzasz mi z nieba - jest nadzieja smile
      wysylam maila na priv

      pozdr
      marcin
    • alexa195 Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 17:24
      ja co prawda mam juz prace ale chetnie bym sobie popatrzyla na ta stronke smile
      mozesz mi ja przeslac?

      pozdrawiam,

      Ola
    • sirin_1 Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 18:24
      hey ja rowniez chetnie wpadne bo chyba niedlugo bede szukac nowej pracy a
      wlasciwie moge to zrobic juz teraz, dzieki
      • wanienka Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 18:29
        to ja tez bardzo poproszesmile))

        dziekuje i pozdrawiam
        • stefanya Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 18:55
          Ja tez bardzo prosze. Właśnie szukam pracy. Pozdrawiam!
          • karina_kr Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 20:37
            Hej! Możesz przesłać również mi tą stronkę.Jestem tym bardzo zainteresowana.
            Z góry serdecznie dziekuję.
            Pozdrawiam gorąco!
    • kiranna Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 21:08
      co prawda pracy nie szukam, przynajmniej na razie, mam jej pod dostatkiem w
      domu wink ale zzera mnie zwyczajna babska ciekawosc, coz to za tajemnicze forum?
      • bojana2 Re: Kto szuka pracy? 22.11.06, 22:00
        Rzeczywiście brzmi to dość tajemniczo,a szczególnie zdanie "Zainteresowani
        niech podadzą maila,SPRÓBUJĘ WAS ZAPROSIĆ DO TEGO FORUM".Założycielka wątku nie
        napisała,że prześle adres tej strony,lecz że spróbuje zaprosić do forum (to
        odbieram jako pośrednictwo).Dziwną sprawą dla mnie jest to,że forum,które
        poszukuje pracowników,czy też oferuje pracę, jest jakieś tajemnicze i
        trudnodostępne i że wymagane jest wprowadzenie na nie.
        Może ja się czepiam.
        • dominika.cekmekoy Re: Tajemnicze forum- wyjasnienie 23.11.06, 07:44
          smile smile Nie bojcie sie! To forum nie pozera ludzi wink
          Jest to forum, do ktorego zostalam zaproszona w polowie lipca 2006 przez wice-
          dyrektor İş Bankası. Jest to jakies forum kadr kierowniczych czy cos takiego.
          Do tego forum trzeba zostac zaproszonym, a wiec podawajcie maile, logujcie sie
          i buszujcie.
          Powodzenia!
          • silvos Re: Tajemnicze forum- wyjasnienie 23.11.06, 11:43
            to ja tez poproszesmile))

            dziekuje i pozdrawiam
    • karina_kr Re: Kto szuka pracy? 23.11.06, 11:58
      Cześć Dominika.Wysłałam Ci wiadomość na adres mailowysmile
    • dominika.cekmekoy Re: Kto szuka pracy? Wazne!!! 23.11.06, 12:10
      Sluchajcie! Nie moge Wam wyslac zaproszen na adresy mailowe w gazeta.pl , bo
      dla nich to moze byc podejrzane, ze zapraszam kilkanascie osob i wszyscy z
      gazeta.pl! Wyrzuca mnie z tego forum. Juz raz mnie zawiesili smile smile hi hi!
      Podawajcie jakies inne adresy mailowe (mile widziane tureckie). Taki maly
      kamuflaz wink
      Pozdrawiam
      • karina_kr Re: Kto szuka pracy? Wazne!!! 23.11.06, 12:21
        Dominika czy dostałaś mojego maila?
        • marcinmilew Re: Kto szuka pracy? Wazne!!! 23.11.06, 15:52
          i mojego?
          Wysłanego jako pierwszy.
          marcin
    • kiranna Re: Kto szuka pracy? 23.11.06, 17:52
      Dominiko, dzieki za zaproszenie smile Post z adresami osob, do ktorych rowniez
      wyslalas je musialam skasowac, juz tlumacze dlaczego. Otoz w sieci dzialaja
      specjalne wyszukiwarki, ktore wylapuja takie adresy podane w postach, a
      nastepnie automatycznie wysylaja ogromna ilosc spamu, ktorego czlowiek nie
      nadaza kasowac. W ten sposob stracilam juz kilka skrzynek sad
      Jesli chcesz podaj raz jeszcze liste osob zaproszonych, ale bez pelnego adresu
      mailowego.
      • angelikastanula Re: Kto szuka pracy? 23.11.06, 20:42
        ja tez z checia bym te forum przejrzala ... co prawda pracy nie szukam ale ze
        wzgldu na moje wielkie zainteresowanie HR... przesylam ci mojego tureckiego
        maila na skrzynke na gazecie...
        pozdrawiam
        a.
        • bebek22 Re: Kto szuka pracy? 23.11.06, 21:29
          I ja też proszę o zaproszenie na forumsmile Z góry dziękuje (wyslalam Ci maila)
    • dominika.cekmekoy Re: Kto szuka pracy? 24.11.06, 08:10
      Wczoraj wieczorem i dzis rano wyslalam zaproszenia. Mam nadzieje, ze nikogo nie
      pominelam.
      Pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach pracy
    • leydee Re: Kto szuka pracy? 28.11.06, 07:49
      ja rowniez prosilabym o takie zaproszenie jesli to jeszcze mozliwe. Wyslalam Ci
      juz maila Dominiko smile dziekuje i pozdrawiam! smile)
    • dominika.cekmekoy Re: Problem z zalogowaniem? 28.11.06, 08:15
      Jak Wam idzie?
      Z tego co dzis sprawdzalam, nikt z Was jeszcze nie wszedl do "CEMBER". Chcialam
      zapytac czy macie jakies problemy z zalogowaniem?
      • sara_smt Re: Problem z zalogowaniem? 28.11.06, 09:09
        Witam,
        Jeśli można też prosiłabym o info w sprawie tego forum. Może akurat się jakaś
        praca znajdzie...
        Pozdrawiam
        SARA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka