Dodaj do ulubionych

Kto fajniejszy? Wacek czy Gocha? :)

04.01.06, 15:00

Obserwuj wątek
    • monalisa.pl Gocha 04.01.06, 15:01
      wszystkie Gochy to fajne dziewuchy
      • domina19 Re: Gocha 04.01.06, 15:01
        e tam wacek
        • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:02
          to jak? wacek czy gocha? smile
          • browanx Re: Gocha 04.01.06, 15:02
            Gocha
            • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:03
              a moze jednak wacek?
              • domina19 Re: Gocha 04.01.06, 15:04
                sa rozne gusta ale jednak wacek
                • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:05
                  a potezniejszych czy cherlawych wacków bardziej wolisz?
                • browanx Re: Gocha 04.01.06, 15:05
                  Kobiety wolą Wackawink)))
                  • domina19 Re: Gocha 04.01.06, 15:06
                    to juz inna sprawa
                  • browanx Re: Gocha 04.01.06, 15:07
                    a ja wolę Gochysmile
                    • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:08
                      a włosami czy bez? smile
                      • domina19 Re: Gocha 04.01.06, 15:08
                        bez tak choro wyglada
                        • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:10
                          domina19 napisała:

                          > bez tak choro wyglada

                          eeee nie smile
                          • domina19 Re: Gocha 04.01.06, 15:10
                            moze byc i bezsmile)
                      • tygrysio_misio Re: Gocha 04.01.06, 15:09
                        nie lubie jak mi wlosy miedzy zemby wchodzasmile
                        • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:09
                          o matkoooooooooooooooo
                          • tygrysio_misio Re: Gocha 04.01.06, 15:12
                            no co...nigdy mie mials miedzy zembamismile)
                            • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:13
                              miedzy zebami nigdysmile
                              • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:13
                                monalisa.pl napisała:

                                > miedzy zebami nigdysmile


                                nie kłam smile
                                • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:14
                                  przysiegammmmmmmmmmmmmm
                                  • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:14
                                    jak wacka nie miałas miedzy zebami to niedobrze smile
                                    • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:23
                                      mowa o wlosach wacka byla nie o wackusmile
                                  • tygrysio_misio Re: Gocha 04.01.06, 15:14
                                    dobre wlosy musli miecsmile
                      • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:09
                        gocha fajniesza bez a wacek - wsio ryba
                        • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:10
                          a paseczek?
                          • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:11
                            ooooooooooooooooooo to mialam na mysli
                            • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:12
                              telepatia smile
                              • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:12
                                fajne tez sa całkieeeeeeeemmmm gole ale poniej swedzi jak odrastabig_grin
                                • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:13
                                  ja mam w planie laserem sobie usunąc smile
                                  • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:13
                                    e tam - mozna sie pomeczyc od czasu do czasu
                                    a w miedzy czasie - paseczek i ju
                                    • asiulka81 Re: Gocha 04.01.06, 15:15
                                      j atam wole raz i na amen spokoj miec smile
                                    • tygrysio_misio Re: Gocha 04.01.06, 15:15
                                      a ja tam lubie zmieniac fryzurysmile)
                                      • monalisa.pl Re: Gocha 04.01.06, 15:23
                                        ja tez
                                • tygrysio_misio Re: Gocha 04.01.06, 15:14
                                  dlatego jak facet wyjerzdza na pol roku to sie nie goli...tylko przystrzyc
                                  mozna zeby jak sie z dupy majtki wyjmuje to nie ciagna za wlosytongue_outPP


                                  ale ja dzis zberezna jestem...ale mi malo najwidoczniej
                                  • monalisa.pl ehehheeee 04.01.06, 15:14
                      • browanx Re: Gocha 04.01.06, 15:19
                        asiulka81 napisała:

                        > a włosami czy bez? smile

                        z irokezemwink)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka