tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 21:38 hip hip hura!!! Ty zyjesz i w dodatku piszesz mmmmmrrrrrrrrrrrrrr Odpowiedz Link
veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 21:42 Ledwie żyję i ledwie pisze, bo narobiona jestem. I ździebko napita. Odpowiedz Link
veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 22:12 Imprezkę poobiednią miałam.Latałam cały czas w nowych butach i nogi mnie bolą, pęcherz mi się zrobił. To ja mogę mówić buuuuu. Teraz znowu obalam z menżowiem winko. Jejku, uwale się całkiem.Ale takie dobre, że żal nie pić. Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 22:24 fajnie wam ja tez bym chciala obalic z kims "fajnym" winko a ja sobie wlasnie sciagnelam piosenke Davida Bowiego "Song For Bob Dylan" ta piosenka zostala wydana na swiat w 1971 roku...Dylan mial wtedy 30 lat...Bowie mial 24..czy to nie piekne tak oddawac hold komus komu sie ceni? w 1971 roku Dylan mial juz 12 plyt na koncie..Bowiego to chyba byla 4 no co prawda Bowie byl jeszcze przed "The rise and fall of Ziggy Stardust and the Spiders of Mars" ale juz byl slynny Odpowiedz Link
veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 22:27 Dylan - tak. Bowie - niekoniecznie. My spoglądaliśmy trochę na Eurowizję, ale już się nie daje. Wsadziłam w wieżę jakiś irlandzki folklor. Nawet niezłe. Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 22:32 a ja uwielbiam obu oboje byli wspanialymi artystami wspaniala sprawa jak ktos taki jak Bowie spiewa o Dylanie... a wogole jeszcze bardziej sie wzruszan jak sluchal piosenki spiewanej przez Dylana i Joplin Odpowiedz Link
tygrysio_misio oooooooooooo 20.05.06, 22:36 pl.wikipedia.org/wiki/David_Bowie poczytaj sobie Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 22:41 pl.wikipedia.org/wiki/Bob_Dylan a Dylan wyglada "smakowiscie słodutko" na tym zdjeciu Odpowiedz Link
pietrek666 Re: oooooooooooo 20.05.06, 22:48 Taka młoda i słucha Bowiego!!! Niesamowite!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 22:51 od dziecka go lubilam;] a najfajniejsze jest to ze u mnie w domu nie slchalo sie ani Bowiego ani Dylana przyznam ze uwielbienie dla Beatleswo wynioslam z domu...ale Dylana i Bowiego sama odkrylam Odpowiedz Link
pietrek666 Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:00 Znalazłem Twojego sobowtóra przed chwilą Misiekalfa thor.wm.pl/forum/viewtopic.php?=8892&sid=60a89e98b166dde4cec7ea878e4b8be2 Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:02 a mi pokazuje cos takiego "Informacja Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje " Odpowiedz Link
pietrek666 Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:02 Jeszcze raz thor.wm.pl/forum/viewtopic.php?t=8892&sid=60a89e98b166dde4cec7ea878e4b8be2 Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:07 rzeczywiscie...mozna by bylo pomyslec, ze to ja..ale jednak sie roznimy... ponoc nie ma 2 indetycznych blizniakow Odpowiedz Link