Dodaj do ulubionych

Co jest z Rosalbą???

28.05.06, 22:27
Martwię się o Nią:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35293&w=42596980&a=42601763
Rosa, odezwij się!
Obserwuj wątek
    • c.eastwood Re: Co jest z Rosalbą??? 28.05.06, 22:29
      z tego co widziałem ostatnio miała chujowy nastrój
    • vandikia Re: Co jest z Rosalbą??? 28.05.06, 22:31
      aguszak idź na @ za chwile
      • aguszak Re: Co jest z Rosalbą??? 28.05.06, 22:55
        odpisane @
    • duleczka Re: Co jest z Rosalbą??? 28.05.06, 23:50
      rosa...nie jestem w stanie Ci pomóc...ale solidaryzuję się z Tobą..ale
      niegłupi wymyślił że czas jest lekarstwem na wszystko...
    • rosalba Jestem 29.05.06, 09:31
      Straciłam znowu przytomność i kumpel z roboty zawiózł mnie do szpitala. Z
      chirurgii wysłali mnie na konsultację do psychiatry. dostałam receptę na leki
      przeciwdepresyjne.
      W sumie nic mi nie jest, poza "zaburzeniami adaptacyjnymi" i "reakcją
      depresyjną przedłużoną".
      • aguszak Re: Jestem 29.05.06, 10:20
        kurcze, denerwowałam się, no!
        • rosalba Re: Jestem 29.05.06, 10:29
          Qrwa mać... lądować u psychiatry przez faceta...

          Doktorka zaleciła psychoterapię.

          Zwariowałam...

          Byłam taka szczęśliwa... a teraz nawet nie pamiętam jak smakują jego usta, nie
          pamiętam jego uscisku, nie pamiętam czułych słów, które wypełniały mnie
          radością... nie pamiętam lewitowania nad ziemią... nie pamiętam nic...
          • krysica Re: Rosa ....opamiętaj sie dziewcyno!!!!!!!!!!nt 29.05.06, 10:31
            • rosalba Re: Rosa ....opamiętaj sie dziewcyno!!!!!!!!!!nt 29.05.06, 10:33
              Chcę by mi odebrano pamięć, by mi wrócono niewinność i względne zadowolenie z
              życia sprzed 2 lat...
              Nie umiem bez niego zyć, a jednocześnie nie zniosłabym jego dotknięcia...
              • krysica Re: Rosa ....opamiętaj sie dziewcyno!!!!!!!!!!nt 29.05.06, 10:35
                POTRAFISZ żyć bez niego......uwierz mi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka