23.06.06, 11:48
Jak chcesz tą kawę w tym tygodniu to się dookreśl do 15 smile
Obserwuj wątek
    • mmagi on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 11:48

      • widokzmarsa Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:03
        ja nie czytam w kiblu,
        brałem kąpiel rzeczną i słoneczną bo chmury się schodzą i grzmi naookoło. I
        patrzę ponuro na stos papierów które przywiozłem by w ciszy je powypełniać a one
        leżą nietknięte jak jakaś napalona dziewica
        • mmagi Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:04
          co bedziesz miał na obiadsmile?
          • widokzmarsa Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:09
            na razie robię głodówkę bo mnie łep od wczoraj nap..la, coś mi zaległo na
            żołądku. Choć żeberka już zrobione i gotowe do grillowania. Się zobaczy. Mam
            chłodnik.
            • mmagi Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:14
              50tka z pieprzem dobra sprawasmile
              • krambambulia Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:18
                Ja dziś krambambulie będe pic po wernisażu smile
        • dzikoozka Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:05
          napalony (papierochami) to Ty jesteś, one tylko co najwyżej nietknięte smile)))
          • widokzmarsa Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:22
            no właśnie, fajki mi się skończyły a najbliższy sklep 6 km a znajomi przyjadą po
            3 dopiero. Gdyby nie te chmury burzowe to bym myknął na rowerku i połączyłbym
            zdrowe z niezdrowym. Ciężka sprawa...
            • dzikoozka Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 13:04
              uważaj bo zadyszki na rowerku dostaniesz ;PPPPPPPPP
        • aguszak Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:06
          a ja jednak myślałam, że Ty ochronisz Karrambicę od jakiegoś przypadkowego
          seksu z przedstawicielem wschodniej mafii wink
          • krambambulia Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:42
            Tamten też chciał mnie o 5 rano chronić przed ciemnoscią i bandytami wink
    • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 12:06
      nie wiem nic bo te jołopy nie przysłały mi wiadomości odnośnie jutrzejszego
      spotkania. Zawsze możesz mi wysłać na priva nr telefonu. Obiecuję że nikomu poza
      siurem nie przekażę)
      • krambambulia Re: Widok 23.06.06, 12:11
        dam ci służbowy, i tak mi go zabiorą wink
        • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 12:18
          Świetnie, a co z tamtymi co zgubiłaś po pijaku??? Jeden też był chyba firmowy?)
          Kurde słońce zaszło i ciemno się zrobiło. Dobrze że u sąsiada rano traktorem coś
          kosili to mnie o świcie zwlekło z łóżka i trochę słoneczka złapałem. Tyle że
          widzę że nie nakosili dużo czyli będzie poprawka ze świra))
          • krambambulia Re: Widok 23.06.06, 12:20
            Ten firmowy? Przeciez wydali mi duplikat karty sim smile
            A u mnie pochmurno i gorąco smile
          • mmagi jednak dobrze ze go nie zabiłeś:-)? 23.06.06, 13:08

    • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:13
      no i telefonu nie przysłała. Tak to z babami. Only się umawiała na weekend i
      pojechała do goraszki na pilotów. Co to wogóle jest??? Przecież jak ja, prezes
      banku zbożowego coś mówię, to mówię? Nie?
      IDę do lasu, może jakaś kurka wyrosła. To chyba jedyny sposób by wyrwać w tej
      głuszy coś rodzaju żeńskiego)
      • mmagi Re: Widok 23.06.06, 14:15
        miałeś na myśli kurwkę????
        • onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:16
          krówkę
      • onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:17
        sam żeś dał dupska, Widoku, należało nr przesłać, wieczorem zjeżdżam w
        delegację do Posen, dawaj nr, to zadzwonię, jak wrócę.
        • asiulka81 Re: Widok 23.06.06, 14:24
          onlyju napisała:

          > sam żeś dał dupska, Widoku, należało nr przesłać, wieczorem zjeżdżam w
          > delegację do Posen, dawaj nr, to zadzwonię, jak wrócę.



          hehehe

          ale lgna te muchy do Widoka... niczym do miodu... hehehe smile))
          • onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:27
            sama jesteś mucha wink
        • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:31
          a kiedy wracasz?
          • onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:32
            sob lub nd
            • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:41
              za tydzien?
              ja będę(jeśli pojadę) w tę niedzielę, może sobota wieczór, chyba że wszystko
              zmienię i pojadę za tydzień
              • onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:44
                dziś wyjazd, powrót jutro wieczorem lub w niedzielę (pojutrze) - też pewnie
                późnym popołudniem, jeśli będę musiała na niedzielę zostać.
                • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:51
                  no to jeszcze wszystko możliwe)) wymeldowuję się, napisanie i odczytanie posta
                  trwa 20 minut tutaj a znajomi nie będą chcieli kasy za telefon i skończy sie na
                  winie(od wina)
      • krambambulia Re: Widok 23.06.06, 14:18
        Tekst pisałam, co Ty myślisz, że napisanie czegos o facecie co ma nobla dostac
        jest takie proste?!?!? Idź na @ tongue_out
        • widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:44
          jest, to jak zajadę to zadzwonię)
          • asiulka81 Re: Widok 23.06.06, 14:46
            widokzmarsa napisał:

            > jest, to jak zajadę to zadzwonię)



            ja tez chce uslyszec Twoj glos!!!
          • krambambulia Re: Widok 23.06.06, 14:50
            no to do zobaczenia smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka