krambambulia 23.06.06, 11:48 Jak chcesz tą kawę w tym tygodniu to się dookreśl do 15 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
widokzmarsa Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:03 ja nie czytam w kiblu, brałem kąpiel rzeczną i słoneczną bo chmury się schodzą i grzmi naookoło. I patrzę ponuro na stos papierów które przywiozłem by w ciszy je powypełniać a one leżą nietknięte jak jakaś napalona dziewica Odpowiedz Link
mmagi Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:04 co bedziesz miał na obiad? Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:09 na razie robię głodówkę bo mnie łep od wczoraj nap..la, coś mi zaległo na żołądku. Choć żeberka już zrobione i gotowe do grillowania. Się zobaczy. Mam chłodnik. Odpowiedz Link
mmagi Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:14 50tka z pieprzem dobra sprawa Odpowiedz Link
krambambulia Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:18 Ja dziś krambambulie będe pic po wernisażu Odpowiedz Link
dzikoozka Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:05 napalony (papierochami) to Ty jesteś, one tylko co najwyżej nietknięte ))) Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:22 no właśnie, fajki mi się skończyły a najbliższy sklep 6 km a znajomi przyjadą po 3 dopiero. Gdyby nie te chmury burzowe to bym myknął na rowerku i połączyłbym zdrowe z niezdrowym. Ciężka sprawa... Odpowiedz Link
dzikoozka Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 13:04 uważaj bo zadyszki na rowerku dostaniesz ;PPPPPPPPP Odpowiedz Link
aguszak Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:06 a ja jednak myślałam, że Ty ochronisz Karrambicę od jakiegoś przypadkowego seksu z przedstawicielem wschodniej mafii Odpowiedz Link
krambambulia Re: on teraz robi kupałę,juz tak od godziny:-) 23.06.06, 12:42 Tamten też chciał mnie o 5 rano chronić przed ciemnoscią i bandytami Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 12:06 nie wiem nic bo te jołopy nie przysłały mi wiadomości odnośnie jutrzejszego spotkania. Zawsze możesz mi wysłać na priva nr telefonu. Obiecuję że nikomu poza siurem nie przekażę) Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 12:18 Świetnie, a co z tamtymi co zgubiłaś po pijaku??? Jeden też był chyba firmowy?) Kurde słońce zaszło i ciemno się zrobiło. Dobrze że u sąsiada rano traktorem coś kosili to mnie o świcie zwlekło z łóżka i trochę słoneczka złapałem. Tyle że widzę że nie nakosili dużo czyli będzie poprawka ze świra)) Odpowiedz Link
krambambulia Re: Widok 23.06.06, 12:20 Ten firmowy? Przeciez wydali mi duplikat karty sim A u mnie pochmurno i gorąco Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:13 no i telefonu nie przysłała. Tak to z babami. Only się umawiała na weekend i pojechała do goraszki na pilotów. Co to wogóle jest??? Przecież jak ja, prezes banku zbożowego coś mówię, to mówię? Nie? IDę do lasu, może jakaś kurka wyrosła. To chyba jedyny sposób by wyrwać w tej głuszy coś rodzaju żeńskiego) Odpowiedz Link
onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:17 sam żeś dał dupska, Widoku, należało nr przesłać, wieczorem zjeżdżam w delegację do Posen, dawaj nr, to zadzwonię, jak wrócę. Odpowiedz Link
asiulka81 Re: Widok 23.06.06, 14:24 onlyju napisała: > sam żeś dał dupska, Widoku, należało nr przesłać, wieczorem zjeżdżam w > delegację do Posen, dawaj nr, to zadzwonię, jak wrócę. hehehe ale lgna te muchy do Widoka... niczym do miodu... hehehe )) Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:41 za tydzien? ja będę(jeśli pojadę) w tę niedzielę, może sobota wieczór, chyba że wszystko zmienię i pojadę za tydzień Odpowiedz Link
onlyju Re: Widok 23.06.06, 14:44 dziś wyjazd, powrót jutro wieczorem lub w niedzielę (pojutrze) - też pewnie późnym popołudniem, jeśli będę musiała na niedzielę zostać. Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok 23.06.06, 14:51 no to jeszcze wszystko możliwe)) wymeldowuję się, napisanie i odczytanie posta trwa 20 minut tutaj a znajomi nie będą chcieli kasy za telefon i skończy sie na winie(od wina) Odpowiedz Link
krambambulia Re: Widok 23.06.06, 14:18 Tekst pisałam, co Ty myślisz, że napisanie czegos o facecie co ma nobla dostac jest takie proste?!?!? Idź na @ Odpowiedz Link
asiulka81 Re: Widok 23.06.06, 14:46 widokzmarsa napisał: > jest, to jak zajadę to zadzwonię) ja tez chce uslyszec Twoj glos!!! Odpowiedz Link