kobieta_na_pasach 18.08.06, 14:58 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3556542.htm Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
reniatoja Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:02 Link sie nie otwiera, a Twoja sygnaturka mnie dobija Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:06 reniatoja napisała: > Link sie nie otwiera, a Twoja sygnaturka mnie dobija to sobie przeczytaj artykul na pierwszej stronie GW. co cie nie dobije renia, to cie wzmocni Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:07 reniatoja napisała: > Twoja sygnaturka mnie dobija a twoja tez nie lepsza dopiero teraz zajrzalam. Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:08 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3556542.html Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:14 no czytalam i co?????? chcesz jakiejs ozywionej dyskusji na forum w tej kwestii, czy czego bo nie rozumiem intencji w wysylaniu tego artykułu? co to zmnieni w naszym zyciu ze poczytamy sobie o umieralnie dla psów? bede dzieki temu zdorwsza, bogatsza, czy co? nudzi ci sie naprawde juz na tym bezrobociu! naprawde w gdansku tak trudno o robote? nie wiem - moze zatrudnij sie jako wolontariuszka czy cos w schronisku dla psów czy jak moze zamiast wysylac takie rzeczy pomozesz w tej kwestii jakos???? Odpowiedz Link
ocean.niespokojny Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:38 jesusiczku, jakas nerwowa PMS widocznie? Odpowiedz Link
aguszak Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:48 ależ Mona! Dlaczego tak gwałtownie?? Tragedia zwierząt, ale i tragedia ludzi, którzy zginęli (( Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:57 a ci "ludzie" to tez jakies młoty do kwadratu delikatnie mowiac- jak mozna 100 szt psów trzymac w hali bez okien i to przywiazane łancuchami bez jedzenia picia i spacer!!! makabra i skandal! Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:31 aguszak napisała: > ależ Mona! Dlaczego tak gwałtownie?? > > Tragedia zwierząt, ale i tragedia ludzi, którzy zginęli (( > wlasnie mi o to chodzi. takie tragednie rzadko sie zdarzaja u nas. Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:30 monalisa.pl napisała: > no czytalam i co?????? > chcesz jakiejs ozywionej dyskusji na forum w tej kwestii, czy czego bo nie > rozumiem intencji w wysylaniu tego artykułu? co to zmnieni w naszym zyciu ze > poczytamy sobie o umieralnie dla psów? bede dzieki temu zdorwsza, bogatsza, czy > > co? > > nudzi ci sie naprawde juz na tym bezrobociu! > naprawde w gdansku tak trudno o robote? > nie wiem - moze zatrudnij sie jako wolontariuszka czy cos w schronisku dla psów > > czy jak moze zamiast wysylac takie rzeczy pomozesz w tej kwestii jakos???? wiesz co, nie bede juz z toba nigdy rozmawiala. zaatakowalas mnie nie wiem o co. jesli ma tu ktos PMS to na pewno ty. a moze syndrom CN? Odpowiedz Link
dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:37 a moze Ty znasz Chatteli z Sousse? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30397&w=47063628 Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:52 dziewice napisał: > a moze Ty znasz Chatteli z Sousse? > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30397&w=47063628 znam, a bo co? Odpowiedz Link
dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:54 to nic nie mow na razie, a ja zapytam ile zaplaci za ta informacje Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:55 dziewice napisał: > to nic nie mow na razie, a ja zapytam ile zaplaci za ta informacje > aha, znaczy sie po 50%dla kazdego, jak zaplaci? Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:59 dziewice napisał: > 80 do 20, bo to ja to wymyslilem > ale ja znam i wiem od ciebie wiecej! Odpowiedz Link
dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 20:02 dobra, nie bedziemy sie klocic o cos czego jeszcze nie ma, jakbys miala jakas czesc bielizny/koszuli to byloby bardziej atrakcyjnie. Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 20:05 dziewice napisał: jakbys miala jakas > czesc bielizny/koszuli to byloby bardziej atrakcyjnie. > > sugerujesz ,ze siedze naga?! Odpowiedz Link
dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 20:08 zapewniam Cie, ze nie zastanawiam sie czy masz cos na sobie czy nie. Pytalem o: Jakbys miala jakas czesc bielizny/koszuli Chatteli z Sousse, to byloby bardziej atrakcyjnie. Odpowiedz Link
monalisa.pl do KNP: 21.08.06, 10:17 oj tam - nie obrazaj sie ale podnioslas mi cisnienie i tyle tym postem pms nie mam napewno - nigdy nie miewam a co to jest CN??? Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: do KNP: 21.08.06, 19:37 monalisa.pl napisała: > oj tam - nie obrazaj sie > ale podnioslas mi cisnienie i tyle tym postem > pms nie mam napewno - nigdy nie miewam > > a co to jest CN??? ciezkie niedojebanie Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: do KNP: 22.08.06, 08:24 a nieeeeeee, to mi nie grozi - nich twoja wielkaaa głowa sie o to nie martwi Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: do KNP: 22.08.06, 11:16 monalisa.pl napisała: > a nieeeeeee, to mi nie grozi - nich twoja wielkaaa głowa sie o to nie martwi lepiej miec wielka glowe niz wielka dupe Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: do KNP: 22.08.06, 11:22 znowu zle trafilas jak na moje 26 l to mam ciało nastolatki a dupa jak najbardziej OK Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: do KNP: 22.08.06, 11:24 monalisa.pl napisała: > znowu zle trafilas > jak na moje 26 l to mam ciało nastolatki > a dupa jak najbardziej OK i rozum tez. Odpowiedz Link
monalisa.pl Re: do KNP: 22.08.06, 11:27 no proszeeee cieeeee nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie kobieto Odpowiedz Link