Dodaj do ulubionych

czytaliscie o tym?

18.08.06, 14:58
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3556542.htm
Obserwuj wątek
    • reniatoja Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:02
      Link sie nie otwiera, a Twoja sygnaturka mnie dobija sad
      • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:06
        reniatoja napisała:

        > Link sie nie otwiera, a Twoja sygnaturka mnie dobija sad

        to sobie przeczytaj artykul na pierwszej stronie GW.
        co cie nie dobije renia, to cie wzmocnismile
      • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:07
        reniatoja napisała:

        > Twoja sygnaturka mnie dobija sad

        a twoja tez nie lepszasmile dopiero teraz zajrzalam.
    • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:08
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3556542.html
      • monalisa.pl Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:14
        no czytalam i co??????
        chcesz jakiejs ozywionej dyskusji na forum w tej kwestii, czy czego bo nie
        rozumiem intencji w wysylaniu tego artykułu? co to zmnieni w naszym zyciu ze
        poczytamy sobie o umieralnie dla psów? bede dzieki temu zdorwsza, bogatsza, czy
        co?

        nudzi ci sie naprawde juz na tym bezrobociu!
        naprawde w gdansku tak trudno o robote?
        nie wiem - moze zatrudnij sie jako wolontariuszka czy cos w schronisku dla psów
        czy jak moze zamiast wysylac takie rzeczy pomozesz w tej kwestii jakos????
        • ocean.niespokojny Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:38
          jesusiczku, jakas nerwowa PMS widocznie? tongue_out
        • aguszak Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:48
          ależ Mona! Dlaczego tak gwałtownie??

          Tragedia zwierząt, ale i tragedia ludzi, którzy zginęli sad((
          • monalisa.pl jesli chodzi o zwierzeta zawsze tak reaguje,tyle.. 18.08.06, 15:54

          • monalisa.pl Re: czytaliscie o tym? 18.08.06, 15:57
            a ci "ludzie" to tez jakies młoty do kwadratu delikatnie mowiac- jak mozna 100
            szt psów trzymac w hali bez okien i to przywiazane łancuchami bez jedzenia
            picia i spacer!!!
            makabra i skandal!
          • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:31
            aguszak napisała:

            > ależ Mona! Dlaczego tak gwałtownie??
            >
            > Tragedia zwierząt, ale i tragedia ludzi, którzy zginęli sad((
            >

            wlasnie mi o to chodzi. takie tragednie rzadko sie zdarzaja u nas.
        • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:30
          monalisa.pl napisała:

          > no czytalam i co??????
          > chcesz jakiejs ozywionej dyskusji na forum w tej kwestii, czy czego bo nie
          > rozumiem intencji w wysylaniu tego artykułu? co to zmnieni w naszym zyciu ze
          > poczytamy sobie o umieralnie dla psów? bede dzieki temu zdorwsza, bogatsza, czy
          >
          > co?
          >
          > nudzi ci sie naprawde juz na tym bezrobociu!
          > naprawde w gdansku tak trudno o robote?
          > nie wiem - moze zatrudnij sie jako wolontariuszka czy cos w schronisku dla psów
          >
          > czy jak moze zamiast wysylac takie rzeczy pomozesz w tej kwestii jakos????

          wiesz co, nie bede juz z toba nigdy rozmawiala. zaatakowalas mnie nie wiem o co.
          jesli ma tu ktos PMS to na pewno ty. a moze syndrom CN?
          • dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:37
            a moze Ty znasz Chatteli z Sousse? smile
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30397&w=47063628
            • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:52
              dziewice napisał:

              > a moze Ty znasz Chatteli z Sousse? smile
              > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30397&w=47063628

              znam, a bo co?
              • dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:54
                to nic nie mow na razie, a ja zapytam ile zaplaci za ta informacje smile
                • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:55
                  dziewice napisał:

                  > to nic nie mow na razie, a ja zapytam ile zaplaci za ta informacje smile
                  >
                  aha, znaczy sie po 50%dla kazdego, jak zaplaci?
                  • dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:57
                    80 do 20, bo to ja to wymyslilem smile
                    • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 19:59
                      dziewice napisał:

                      > 80 do 20, bo to ja to wymyslilem smile
                      >

                      ale ja znam i wiem od ciebie wiecej!
                      • dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 20:02
                        dobra, nie bedziemy sie klocic o cos czego jeszcze nie ma, jakbys miala jakas
                        czesc bielizny/koszuli to byloby bardziej atrakcyjnie.
                        • kobieta_na_pasach Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 20:05
                          dziewice napisał:
                          jakbys miala jakas
                          > czesc bielizny/koszuli to byloby bardziej atrakcyjnie.
                          >
                          >

                          sugerujesz ,ze siedze naga?!
                          • dziewice Re: czytaliscie o tym? 19.08.06, 20:08
                            zapewniam Cie, ze nie zastanawiam sie czy masz cos na sobie czy nie. Pytalem o:

                            Jakbys miala jakas czesc bielizny/koszuli Chatteli z Sousse, to byloby bardziej
                            atrakcyjnie.
          • monalisa.pl do KNP: 21.08.06, 10:17
            oj tam - nie obrazaj sie
            ale podnioslas mi cisnienie i tyle tym postem
            pms nie mam napewno - nigdy nie miewam

            a co to jest CN???
            • kobieta_na_pasach Re: do KNP: 21.08.06, 19:37
              monalisa.pl napisała:

              > oj tam - nie obrazaj sie
              > ale podnioslas mi cisnienie i tyle tym postem
              > pms nie mam napewno - nigdy nie miewam
              >
              > a co to jest CN???

              ciezkie niedojebanie
              • monalisa.pl Re: do KNP: 22.08.06, 08:24
                a nieeeeeee, to mi nie grozi - nich twoja wielkaaa głowa sie o to nie martwibig_grin
                • kobieta_na_pasach Re: do KNP: 22.08.06, 11:16
                  monalisa.pl napisała:

                  > a nieeeeeee, to mi nie grozi - nich twoja wielkaaa głowa sie o to nie martwibig_grin

                  lepiej miec wielka glowe niz wielka dupesmile
                  • monalisa.pl Re: do KNP: 22.08.06, 11:22
                    znowu zle trafilassmile
                    jak na moje 26 l to mam ciało nastolatkismile
                    a dupa jak najbardziej OK
                    • kobieta_na_pasach Re: do KNP: 22.08.06, 11:24
                      monalisa.pl napisała:

                      > znowu zle trafilassmile
                      > jak na moje 26 l to mam ciało nastolatkismile
                      > a dupa jak najbardziej OK

                      i rozum tez.
                      • monalisa.pl Re: do KNP: 22.08.06, 11:27
                        no proszeeee cieeeeesmile
                        nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie kobietosmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka