morfeusz_1 24.08.06, 23:23 ...po kielichu he he he zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/do/calculator/alcohol/ ja jeszcze mogę... 0,5 heinekena dziabnąłem więc jakbyco do Nocnego wyskoczę i dla Was kupię jak chceta Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vandikia :)))))) 24.08.06, 23:26 Stężenie alkoholu w twojej krwi jest według prawa uznawane za upojenie alkoholowe. Proszę nie prowadzić pojazdów. Odpowiedz Link
ocean.niespokojny Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 24.08.06, 23:27 wiedziesz życie jak pilch za czasów picia, może książke napisz co? Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 24.08.06, 23:32 To ten ksionc od świętej brygidy wooooooooooooooooooooooooooooow!!!! fajnie Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:04 Wyszło mi 0.4 Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:10 Łołłłłłłł Nie poznaję koleżanki!!!!!!!!!!!!!!! Idę do sklepiku! Nie mogię być gorszi DDDDDDDD Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:13 ))) malo waze to dlatego P Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:15 A no fakt, pewnie polowę tego co ja DDDDDDDDDD Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:20 moze nie az tak, ale raczej mniej )) Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:24 Więcej niż 40? Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:26 Tiaaaaaaaaa Bo uwieżę DDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:27 u - wie- rzę, napisać 100 razy na kartce )))) a co nie widac? no dyszke dorzuc i jeszcze ciutke Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:30 Ło la Błoga!!! Polonistka od siedmiu boleści!!! Kartek w Polsce od dwudziestu siedmiu lat ni ma ;PPP A ja wieżę w wierzę... kżywą zresztą DDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:37 z dyplomem, a nie od 7 boleści, ha! PPP nie wiem, mala bylam to nie pamietam nawet jak byly )))) tratatata popisz se )) Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:39 zrób licencjat bo ci gertychy zabierą trzy stówki Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:41 ?? drugi, trzeci? po kij? nad pisaniem mgr sie koncentruje od pazdziernika Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:41 Nie gadaj, że nie pamiętasz jak były kartki! A kartek na kartki pewnie też DD Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:42 no jak moge pamietac )) Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:46 Z rodzinnej tradycji gamońio ;PPP Odpowiedz Link
vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:51 ja Ci dam gamonio DDDDDDD jeszcze raz papa Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:53 No to też Ci.Pa Odpowiedz Link