Dodaj do ulubionych

Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jechać

24.08.06, 23:23
...po kielichu he he he
zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/do/calculator/alcohol/
ja jeszcze mogę... 0,5 heinekena dziabnąłem więc jakbyco do Nocnego wyskoczę
i dla Was kupię jak chceta
Obserwuj wątek
    • vandikia :)))))) 24.08.06, 23:26
      Stężenie alkoholu w twojej krwi jest według prawa uznawane za upojenie
      alkoholowe. Proszę nie prowadzić pojazdów.
    • ocean.niespokojny Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 24.08.06, 23:27
      wiedziesz życie jak pilch za czasów picia, może książke napisz co?
      • morfeusz_1 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 24.08.06, 23:32
        To ten ksionc od świętej brygidy wooooooooooooooooooooooooooooow!!!!
        fajnie
    • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:04
      Wyszło mi 0.4 smile
      • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:04
        0.54 ;P
        • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:10
          Łołłłłłłł Nie poznaję koleżanki!!!!!!!!!!!!!!!
          Idę do sklepiku! Nie mogię być gorszi big_grinDDDDDDDD
          • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:13
            smile))) malo waze to dlatego tongue_outP
            • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:15
              A no fakt, pewnie polowę tego co ja big_grinDDDDDDDDDD
              • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:20
                moze nie az tak, ale raczej mniej smile))
                • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:24
                  Więcej niż 40?
                  • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:24
                    no pewnie smile
                    • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:26
                      Tiaaaaaaaaa smile Bo uwieżę big_grinDDDDDDDDDDDDDD
                      • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:27
                        u - wie- rzę, napisać 100 razy na kartce smile))))
                        a co nie widac? smile no dyszke dorzuc i jeszcze ciutke smile
                        • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:30
                          Ło la Błoga!!! Polonistka od siedmiu boleści!!!
                          Kartek w Polsce od dwudziestu siedmiu lat ni ma ;PPP
                          A ja wieżę w wierzę... kżywą zresztą big_grinDDDDDDDDDDDDD
                          • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:37
                            z dyplomem, a nie od 7 boleści, ha! tongue_outPPP
                            nie wiem, mala bylam to nie pamietam nawet jak byly smile))))
                            tratatata popisz se smile))
                            • morfeusz_1 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:39
                              zrób licencjat bo ci gertychy zabierą trzy stówki
                              • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:41
                                ?? drugi, trzeci? po kij? nad pisaniem mgr sie koncentruje od pazdziernika
                            • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:41
                              Nie gadaj, że nie pamiętasz jak były kartki! A kartek na kartki pewnie też big_grinDD
                              • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:42
                                no jak moge pamietac smile))
                                • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:46
                                  Z rodzinnej tradycji smile gamońio ;PPP
                                  • vandikia Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:51
                                    ja Ci dam gamonio big_grinDDDDDDD
                                    jeszcze raz papa smile
                                    • pietrek666 Re: Meldować się wypici zobaczymy czy możecie jec 25.08.06, 00:53
                                      No to też Ci.Pa smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka