Dodaj do ulubionych

Wy tu pitu pitu

11.12.06, 00:21
a dla mnie najważniejszą informacją dnia jest:
fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/augusto-pinochet-nie-zyje,843286,2943
i niesamowity jest dla mnie fakt, że miał praktycznie tylu zwolenników co
przeciwników... co również widać w komentarzach
Obserwuj wątek
    • raduch Re: Wy tu pitu pitu 11.12.06, 00:32
      Gdyby nie Pinochet w Chile wzięliby gorę ci od zaprowadzania ustroju
      powszechnej szczęśliwości. Ofiar byłoby pewnie więcej. Ale tak się nie stało.
      Te komentarze... Typowy dla politycznych dyskusji dylemat co by było gdyby
      wybrać inną drogę. Dla jednych pasjonujący, dla mnie nierozstrzygalny.
      Potrafisz powiedzieć jak wyglądałaby dziś Polska, gdybyśmy nie wstąpili do UE
      na przykład?
      • khaki3 Re: Wy tu pitu pitu 11.12.06, 13:04
        polityka ma to do siebie,ze zbiera rozne osobowosci do jednego wora, pozniej
        zaczynaja sie kotlowac, a i tak wiadomo,ze Kowalski nie przekona Iksinskiego do
        swoich racji i taka jalowa dyskusja wychodzi.
        • raduch Re: Wy tu pitu pitu 11.12.06, 13:09
          Ale z jaką pasją toczona. Znasz taki skecz KMN, jak mąż się z żoną kłóci?
          - Ty rroobolu, tyyy miernoto tyy. A mogłam wyjść za Stefana! Byłabym teraz dy-
          rek-to-ro-wą!
          - Taaa, jakby Stefan się z tobą ożenił, to nie byłby dyrektorem. Wystarczy
          popatrzeć na mnie.

          To coś podobnego. Rozstrzygnij kto ma rację nie kierując się
          sympatiami/antypatiami. smile
          • khaki3 Re: Wy tu pitu pitu 11.12.06, 13:12
            hehehhe smile No tak nie mozna przyznac racji i komus jej odebrac, bo zawsze
            sympatia i antypatia bedzie nami kierowalasmile
            • raduch Re: Wy tu pitu pitu 11.12.06, 13:20
              Raczej chodziło mi o to, że życie to ciąg zdarzeń, którego nie sposób odwrócić.
              To tyle co można powiedzieć siląc się na obiektywizm. A emocjami kierujemy się
              zawsze. smile
    • maretina Re: Wy tu pitu pitu 11.12.06, 13:11
      oceniam go jednoznacznie: zle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka