05.11.08, 00:34
nobla literackiego im daćwink

www.youtube.com/watch?v=pcMIRcSwh0U
Obserwuj wątek
    • glonik Re: jezu 05.11.08, 12:44
      six_a napisała:

      > nobla literackiego im daćwink

      Natychmiast!!! Za te rymy chociażby - " dniami, nocami" hihi.
      I za empatię, wartosci i takie tam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka