Gość: ramkasosnowa
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.02.12, 17:06
No, to za rok kawał Białołęki zostanie odcięty od reszty miasta. Trzeba będzie jeździć przez Marki, Legionowo, zakorkuje się Ostródzka... Ktoś w ogóle się zastanowił, co zamknięcie Głębockiej oznacza dla nas, mieszkańców?
www.gazetaecho.pl/mpwik-zamknie-glebocka-na-pol-roku_60153