05.04.05, 22:19
Zwróciliśmy się do Uni-Domu z zapytaniem dlaczego na naszym osiedlu nie są
wywieszane flagi czy to z okazji świąt narodowych typu 3 maja, 11 listopada
czy też w dniach żałoby narodowej. Odpowiedź była nastepująca: bo nie ma
uchwytów. Czy nie warto było by dać wyraz naszej przynależności do tego kraju?
Obserwuj wątek
    • marta_ef Re: flagi 06.04.05, 09:23
      To bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za!
      Moze trzeba zadzwonić do Uni Domu i poprosić zeby kupili flagi i uchwyty. Chyba
      nie powinno być z tym problemu. Na koncie naszej Wspólnoty muszą być przeciez
      jakieś rezerwowe środki wlasnie na takie wydatki!

      Pozdrawiam,

      Marta D14
    • zuemu Re: flagi 06.04.05, 11:51
      Też mi przykro, że nasze osiedle - chyba jako jedyna na Tarchominie ( z
      wyłączeniem tych które maja tego samego administartora) nie ma flag.
      Podaję aders gdzie można je kupić - MOŻE UNI DOM ZAGLĄDA NA NASZE FORUM
      EMEL
      ul. J. Conrada 11
      tel: 663-71-64
      Uchwyty też tam można kupić, choć na wszystko jest dośc póżno i może w tych
      dniach ich zabraknąć...
      Pozdrawiam
      zuza
      • marta_ef Re: flagi 06.04.05, 12:09
        Napisalam maila do Uni-Domu w tej sprawie.
        Jak odpowiedzą dam znać!

        Pozdrawiam

        Marta D14
    • omim Re: flagi 06.04.05, 12:20
      Witam,
      Też myśleliśmy o tym samym. Nawet szukałam jakiegoś dobrego miejsca pod naszym
      oknem, aby chodź jedna flaga została wywieszona. Chwilowo zupełnie nie mam
      czasu aby Wam pomóc, ale czekam na info na forum.
      A moze chociaż chwilowo kto ma balkon niech wywiesi flagi na balkonie?
      Pozdrawiam,
      M.
    • omim Re: flagi 06.04.05, 12:20
      Witam,
      Też myśleliśmy o tym samym. Nawet szukałam jakiegoś dobrego miejsca pod naszym
      oknem, aby chodź jedna flaga została wywieszona. Chwilowo zupełnie nie mam
      czasu aby Wam pomóc, ale czekam na info na forum.
      A moze chociaż chwilowo kto ma balkon niech wywiesi flagi na balkonie?
      Pozdrawiam,
      M.
    • marta_ef Re: flagi 06.04.05, 12:56
      uni-dom@idzik.pl
      To adres do Uni Domu.

      Ja nie moge wyslac maila! Albo Uni Dom zmienił adres albo poprostu to moja
      skrzynka nie działa! Moze komuś sie uda!

      Pozdrawiam,

      Marta d14
    • agromag Re: flagi 07.04.05, 08:09
      Witam
      Jestem za popieram to wstyd dla nas i dla Terenixu
      Grzesiek
    • tomekz5 Re: flagi 07.04.05, 10:32
      Ludzie!!!!! gdzie macie oczy ????? Przecież Flagi wiszą !!!!!!
      • marta_ef Re: flagi 07.04.05, 11:30
        tomekz5 napisał:
        > Ludzie!!!!! gdzie macie oczy ????? Przecież Flagi wiszą !!!!!!

        DZISIAJ już wiszą!

        Pozdrawiam,
        Marta D14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka