dems39
05.04.05, 22:19
Zwróciliśmy się do Uni-Domu z zapytaniem dlaczego na naszym osiedlu nie są
wywieszane flagi czy to z okazji świąt narodowych typu 3 maja, 11 listopada
czy też w dniach żałoby narodowej. Odpowiedź była nastepująca: bo nie ma
uchwytów. Czy nie warto było by dać wyraz naszej przynależności do tego kraju?