17.02.11, 12:40
Widziałem (niestety był w ruchu) samochód,Pod numerem rejestracyjnym miał ramkę z napisem: Radzymin miasto Cudu nad Wisłą.Gdzie takie ramki można dostać?
Obserwuj wątek
    • akks20004 Re: Ramka. 17.02.11, 13:26
      Na allegro. Zamawiasz ramkę z własnym nadrukiem, o tutaj np.

hustlaonline.na.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=69748&category=0&view=gtext&p=0&string=full%20kolor&description=1&shop=0&buy=0&personal_rec=0&order=p&change_view=1
      tylko jak widzę trzeba 10 sztuk zamówić.

pzdr.
      • rypioze Re: Ramka. 17.02.11, 16:32
        Dziękuję.Myślałem,że może to Gmina takie zamówiła,to przecież jest dobra promocja.Pozdrowienia.Dla Pana Burmistrza też.
    • cezar-4 Re: Ramka. 17.02.11, 23:00
      W zeszłym roku byłem w tej sprawie w Urzędzie Miasta też pytając o takie właśnie ramki.Słyszałem,że tam je można dostac.Osoby chyba nie bardzo wiedziały o co pytam i skąd mają je niektórzy właściciele aut.
        • karolkaka Re: Ramka. 18.02.11, 22:00
          Wypowiem się jako osoba znająca temat "z pierwszej ręki"
          Pomysł ramek (alternatywnie - naklejek na ramki) z takim napisem (wraz z wyceną kilku firm) został przedstawiony pp. burmistrzowi Piotrowskiemu i przewodniczącemu Wnukowi kilka lat temu. Po początkowo życzliwym podejściu do tematu zdecydowano, że (zapewne ze względów "oszczędnościowych) zrobione zostaną naklejki na ramki.
          Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie zupełny brak promocji tego pomysłu i słaba dostępność do naklejek dla osób, które o nich nie wiedziały. Inna sprawa, że nie mam pojęcie ile tego wydrukowano. Może wystarczy zapytać w UMiGu, a może była to partia tak bardzo "pilotażowa", że nic się nie ostało...
          Widzę że pomysł się spodobał. Ja też uważam, że to był dobry sposób na promocję Radzymina! Szkoda że został (...)
          • jac3k27 Re: Ramka. 19.02.11, 00:17
            Tak, ja tez uważam że to dobry pomysł na promocję miasta. A może by tak napis na ramce, "Radzymin, miasto z wielką dziurą w asfalcie na wjeździe?" albo "Wjeżdzających do Radzymina, oślepimy wielkim ekranem z reklamami" albo "U nas drogi zimą najdłużej białe w okolicy!" Może macie jeszcze jakieś pomysły?
            • karolkaka Re: Ramka. 19.02.11, 18:59
              jac3k27 napisał:

> Tak, ja tez uważam że to dobry pomysł na promocję miasta. A może by tak napis n
              > a ramce, "Radzymin, miasto z wielką dziurą w asfalcie na wjeździe?" albo "Wjeżd
              > zających do Radzymina, oślepimy wielkim ekranem z reklamami" albo "U nas drogi
              > zimą najdłużej białe w okolicy!" Może macie jeszcze jakieś pomysły?

To niezłe pomysły, choć z innej kategorii.
              Myślę, że powinieneś/-nnaś przedstawić je burmistrzowi lub na najbliższej sesji RM (23 lutego)
              • jac3k27 Re: Ramka. 20.02.11, 10:52
                O jestem pewien, że dziura zostanie załatana na początku sierpnia, jak też zostaną naprawione inne mankamenty na trasie przejazdu oficjalnej delegacji.
                • karolkaka Re: Ramka. 20.02.11, 11:12
                  1. Dobrze, że mamy choć rocznice Bitwy Warszawskiej (i te delegacje, i to jednodniowe zainteresowanie mediów). Obawiam się że w przeciwnym wypadku nawet śmieci by nie sprzątnięto.
                  2. Dziurę pewnie załatają (ale to skrzyżowanie drogi wojewódzkiej z gminną, nie będzie łatwo znaleźć właściciela dziury!), co do innych spraw nie jestem aż takim optymistą - wszak nie jest to rok wyborów samorządowych...
          • rypioze Re: Ramka. 19.02.11, 10:12
            Jako Przewodniczący Rady miał tylko jeden głos ,więc mozliwe,że został przegłosowany.Słyszałem o innych propozycjach promocyjnych też widocznie "przegłosowanych."Może więc teraz?Pozdrowienia.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka