Dodaj do ulubionych

WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE

27.08.08, 09:26
Do wynajęcia miejsce parkingowe B dobrze widoczne z bloków B,C,D.
Zainteresownych proszę o podanie namiarów kontaktowych.
Obserwuj wątek
    • betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 05.09.08, 14:21
      PONAWIAM OFERTĘ. POZDRAWIAM.

      betti123 napisała:

      > Do wynajęcia miejsce parkingowe B dobrze widoczne z bloków B,C,D.
      > Zainteresownych proszę o podanie namiarów kontaktowych.
      • shifo76 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 20.09.08, 18:56
        Witam . Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne? I najważniejsze, jaka jest cena.
        Nadmieniam, że jestem zainteresowany długoterminowym wynajmem. Proszę o info na
        mail shifo76@vp.pl
    • hope22 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 23.09.08, 17:43
      daj znać proszę czy miejsce już zajęte bo ktoś uparcie parkuje od
      kilku tygodni na wjeździe do klatek w blokach C i D.
      • betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 08:08
        Oczywiście, że aktualne. Wcześniejszemu zainteresowanemu odpisałam
        mailowo i nic. Wiele osób uparcie parkuje na chodnikach! A ja mam
        miejsce do wynajęcia długoterminowo. Pozdrawiam.
        • hope22 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 09:15
          oki to pozwolę sobie powiadomić właściciela dość dobrego i pewnie
          drogiego auta o Twojej ofercie i mam nadzieję, że wkrótce podjazd
          zostanie uwolniony smile
          • betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 10:41
            Oksmile Uwolnić podjazdsmile Czasami ręce opadają jak się widzi puste
            miejsca parkingowe i auta, które parkują na chodnikach. A jak się
            komuś odpisuje i prosi o sugestie itd to nic...
            • lewaszki Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 19:25
              Jest prosty sposób, żeby oduczyć takich ludzi parkowania tam gdzie nie powinni.
              Są specjalne trudno zrywalne nalepki z napisem " W TYM MIEJSCU PROSIMY NIE
              PARKOWAĆ" Jest to kartka formatu A4 naklejana na szybę. Wierzcie mi, że jeśli
              ktoś znajdzie taka nalepkę na przedniej szybie to następnym razem zastanowi się
              nad swoim postępowaniem.

              Z jednej strony jest to chamstwo, ale z drugiej strony dlaczego mam płacić za
              kogoś kogo stać na drogi samochód a nie potrafi uszanować, że koszty dewastacji
              chodników obciążają wszystkich.

            • shifo76 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 19:43
              OK. Wymądrzasz się a po prostu chcesz na swoim miejscu ubić interes. Swoja ceną
              przebiłaś wszystkie oferty (dla niewtajemniczonych- Betti tak dba o chodniki, że
              jej miejsce parkingowe warte jest bagatela 70 zł.). Na jakiej podstawie
              wyliczyłaś taką stawkę?????? Podaj składowe.
              Skoro i tak jest puste a przeszkadzają Ci samochody parkujące na chodniku to
              podaj logiczną cenę.

              I to jest właśnie chamstwo. Samemu nie korzystać ale nie dać nikomu.(pies
              ogrodnika). Zrób sobie w tym miejscu ogródek i handluj warzywami.

              A może sama masz samochód i parkujesz na chodniku? A na miejscu parkingowym
              chcesz po prostu zarobić.

              A mogliśmy się dogadać.

              Powodzenia.
              • shifo76 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 19:54
                Oczywiście powyższy post jest odpowiedzią dla Betti23.
                • betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 25.09.08, 08:18
                  Nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Dla Twojej wiadomości: nie mam auta,
                  nie chcę zbijać nie wiadomo jakiego interesu, nie mam pojęcia jakie
                  są ceny wynajmowania miejsc parkingowych, gdyż nie mam czasu tym się
                  zajmować - po prostu kiedyś gdzieś na forum widziałam taką stawkę i
                  napisałam ją prosząc Cię o sugestie (czekałam na odpowiedź i
                  podpowiedź co do ceny), ale oczywiście po co odpisać jak człowiek
                  jak można po chamsku oczernić mnie na forum. Ręce opadają. Jesteś
                  złośliwym człowiekiem, nie znasz mnie, a wypisujesz niestworzone
                  rzeczy, które uroiły Ci się w głowie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka