betti123 27.08.08, 09:26 Do wynajęcia miejsce parkingowe B dobrze widoczne z bloków B,C,D. Zainteresownych proszę o podanie namiarów kontaktowych. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 05.09.08, 14:21 PONAWIAM OFERTĘ. POZDRAWIAM. betti123 napisała: > Do wynajęcia miejsce parkingowe B dobrze widoczne z bloków B,C,D. > Zainteresownych proszę o podanie namiarów kontaktowych. Odpowiedz Link
shifo76 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 20.09.08, 18:56 Witam . Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne? I najważniejsze, jaka jest cena. Nadmieniam, że jestem zainteresowany długoterminowym wynajmem. Proszę o info na mail shifo76@vp.pl Odpowiedz Link
hope22 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 23.09.08, 17:43 daj znać proszę czy miejsce już zajęte bo ktoś uparcie parkuje od kilku tygodni na wjeździe do klatek w blokach C i D. Odpowiedz Link
betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 08:08 Oczywiście, że aktualne. Wcześniejszemu zainteresowanemu odpisałam mailowo i nic. Wiele osób uparcie parkuje na chodnikach! A ja mam miejsce do wynajęcia długoterminowo. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
hope22 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 09:15 oki to pozwolę sobie powiadomić właściciela dość dobrego i pewnie drogiego auta o Twojej ofercie i mam nadzieję, że wkrótce podjazd zostanie uwolniony Odpowiedz Link
betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 10:41 Ok Uwolnić podjazd Czasami ręce opadają jak się widzi puste miejsca parkingowe i auta, które parkują na chodnikach. A jak się komuś odpisuje i prosi o sugestie itd to nic... Odpowiedz Link
lewaszki Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 19:25 Jest prosty sposób, żeby oduczyć takich ludzi parkowania tam gdzie nie powinni. Są specjalne trudno zrywalne nalepki z napisem " W TYM MIEJSCU PROSIMY NIE PARKOWAĆ" Jest to kartka formatu A4 naklejana na szybę. Wierzcie mi, że jeśli ktoś znajdzie taka nalepkę na przedniej szybie to następnym razem zastanowi się nad swoim postępowaniem. Z jednej strony jest to chamstwo, ale z drugiej strony dlaczego mam płacić za kogoś kogo stać na drogi samochód a nie potrafi uszanować, że koszty dewastacji chodników obciążają wszystkich. Odpowiedz Link
shifo76 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 19:43 OK. Wymądrzasz się a po prostu chcesz na swoim miejscu ubić interes. Swoja ceną przebiłaś wszystkie oferty (dla niewtajemniczonych- Betti tak dba o chodniki, że jej miejsce parkingowe warte jest bagatela 70 zł.). Na jakiej podstawie wyliczyłaś taką stawkę?????? Podaj składowe. Skoro i tak jest puste a przeszkadzają Ci samochody parkujące na chodniku to podaj logiczną cenę. I to jest właśnie chamstwo. Samemu nie korzystać ale nie dać nikomu.(pies ogrodnika). Zrób sobie w tym miejscu ogródek i handluj warzywami. A może sama masz samochód i parkujesz na chodniku? A na miejscu parkingowym chcesz po prostu zarobić. A mogliśmy się dogadać. Powodzenia. Odpowiedz Link
shifo76 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 24.09.08, 19:54 Oczywiście powyższy post jest odpowiedzią dla Betti23. Odpowiedz Link
betti123 Re: WYNAJMĘ MIEJSCE PARKINGOWE 25.09.08, 08:18 Nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Dla Twojej wiadomości: nie mam auta, nie chcę zbijać nie wiadomo jakiego interesu, nie mam pojęcia jakie są ceny wynajmowania miejsc parkingowych, gdyż nie mam czasu tym się zajmować - po prostu kiedyś gdzieś na forum widziałam taką stawkę i napisałam ją prosząc Cię o sugestie (czekałam na odpowiedź i podpowiedź co do ceny), ale oczywiście po co odpisać jak człowiek jak można po chamsku oczernić mnie na forum. Ręce opadają. Jesteś złośliwym człowiekiem, nie znasz mnie, a wypisujesz niestworzone rzeczy, które uroiły Ci się w głowie. Odpowiedz Link