IP: 195.136.251.* 18.07.01, 09:17
szukam czętnych na wyjazd do Rumunii w sierpniu. W planie góry Rodniańskie i
Bukowina
Obserwuj wątek
        • smokbartalski Re: Rumunia 27.07.01, 11:59
          Czy we wrześniu będzie was dwoje?Co myślisz o Howerli i kiedy będziesz w kraju
          po powrocie.Możesz meilować.Julijskie są the best!Triglaw/v/ i nazad zrobiłem
          jednego dnia samotnie i w alpejskim,ale sprzyjala pogoda i dalem
          czadu.Schroniska nie są tanie.Przed burzą lepiej nie wychodzić/a zeby to się
          wiedzialo wczesniej/,jest tam jedna taka górka ktora łapie chyba ze 400/ w
          sezonie/ piorunów rocznie i tam uwazałbym.Poza tym luzik choc niektórzy lapią
          wysokościówkę, a do domu daleko.Zawsze można liczyć na ichni GOPR,chociaż rodzą
          się w związku z tym problemy z ubezpieczeniem.Turystow szczęśliwie niezbyt
          wielu.Jest to formalnie jedyny park narodowy,ale w 1999 zdażylo mi się objechać
          go bez kosekwencji autem.Wyjechałem z Bledu w stronę granicy z Austrią.Ach te
          skróty.Bylo tego 40 parę km ponad 2000 m.n.p.m.Widziałem niedzwiedzia i
          zapomniane pomniki partyzantów z ostatniej wojny, a także luźne kostki /gdzie
          indziej/ strzelców z Pierwszej.Bylo trochę nieswojo,bo spotkaliśmy tylko
          jednego pasterza z synami/jak to w Słowenii kulturalny angielski/.Rzeczywiście
          można tam niźle pobłądzić, a co dopiero pieszko.Niemniej, na główne szlaki
          możesz liczyć.Zyczę Ci niezłej pogody i wdechowego towarzystwa.Znam całe
          Bałkany chyba nieźle i po 30.07 mogę służyć radą.
          • Gość: reska Re: Rumunia IP: 195.136.251.* 27.07.01, 12:37
            Dzięki za informacje. Czy w Alpach Julijskich można nocować w namiotach? Co do
            Rumunii: we wrześniu jest nas dwoje, chyba że któreś z nas nie dostanie urlopu,
            czego jednak nie przewiduję. Myślę, że nad dokładnym planem wyrawy zastanowimy
            się wspólnie. Zależy mi na zwiedzeniu Bukowiny i przejściu Alp Rodniańskich,
            poza tym jestem otwarta na propozycje. W celu ustalenia planu tudzież
            zapoznania się dobrze byłoby się poznać osobiście, chyba że mieszkacie daleko
            od Warszawy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka