saleksan 14.05.08, 17:37 Witam, szukam towarzystwa na wakacje w Turcji. Mam 40 lat, chciałabym polecieć z biurem podróży w opcji 7+7. Jestem z Trójmiasta Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ania Re: Turcja w lipcu IP: 80.50.234.* 15.05.08, 15:49 Zamieść swoją ofertę w wątku TOWARZYSZ PODRÓŻY POSZUKIWANY. Ja właśnie tam znalazłam super kumpelkę na wyjazd. Lecimy właśnie do Turcji już 11 czerwca na wycieczkę 7+7 z Orbisu. Jestem w podobnym wieku i szukałam za pośrednictwem wątku o którym mówię. Udanych poszukiwań (pewnie znajdziesz kogoś fajnego, bo w moim przypadku odzew był ogromny) i w przyszłości miłych wakacji Odpowiedz Link