waldek_roszak
14.11.14, 23:56
******************************
Waldemar Jan Roszak
Samorządowa lista PO (nr 4)
Okręg nr 4
Pozycja nr 1
******************************
Szanowni Państwo
Drodzy Sąsiedzi
4 lata temu, dzięki Państwa głosom, zostałem radnym. Przez ten czas udało się nam wspólnie dużo osiągnąć, choć nie było łatwo. Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem, wiem jak skutecznie walczyć o interesy Zielonej Białołęki. Chciałbym kontynuować swoją pracę i nadal zmieniać nasze okolice.
Drogi i komunikacja, to moja pasja. W Radzie Dzielnicy pełnię funkcję Przewodniczącego Komisji Inwestycyjnej. Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia SISKOM, które zajmuje się infrastrukturą ( www.siskom.waw.pl ).
Jestem społecznikiem i dlatego problemy naszej dzielnicy nigdy nie były mi obce. W 2006 roku założyliśmy Stowarzyszenie Zielona Białołęka, pierwszą organizację skupiającą lokalnych aktywistów we wschodniej części dzielnicy.
Poniżej znajdziecie Państwo wersję elektroniczną moich materiałów wyborczych.
Strona 4,1: 1drv.ms/1umarhD
Strona 2,3 : 1drv.ms/1umaydh
Mapa: 1drv.ms/1umaDgR
Pozdrowienia
Waldek Roszak