Dodaj do ulubionych

Nowa sala weselna Złota Komnata

IP: 80.48.4.* 22.08.09, 17:38
Zarezerwowaliśmy dziś wesele na nowej sali bankietowej Złota Komnata
(lokal 5 km od Płocka w kierunku Goślic). Wiem, że nie ma jeszcze
opinii bo pierwsze wesele za tydzień, ale może jest Ktoś kto też tam
planuje? Co myślicie o sali i menu? Po pierwszych imprezach
oczywiście opinie mile widziane :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.09, 14:53
      jeśli mówisz o tej sali w Brochocinie to my tam będziemy mieli
      wesele 2 października 2010 sala jest przepiękna jak w pałacu , a
      moja ciotka kucharka powiedziała że menu jest bardzo wykwintne jutro
      jedziemy zobaczyć jak to wygląda przed samym weselem bo jak
      podpisywaliśmy umowę to jeszcze nie było stołów.A kiedy Wasze wesele
      i ile płacicię?
      • Gość: mała Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 80.48.4.* 31.08.09, 18:06
        My mamy 24 kwietnia 2010. Płacimy jeszcze po 160 za naprawdę bardzo
        fajne menu. Cieszę się, że takie pozytywne opinie :) Sala nam sie
        strasznie spodobała, dlatego zarezerwowaliśmy w ciemno.
        Myślę, że to będzie duża konkurencja dla Podkowy czy Amore.
        • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 19:02
          jestem pewna że masz racje byłam tam w sobote przed pierwszym
          weselem jest tam bajecznie piękne serwetniki na stołach, śliczne
          wazony na kwiaty od gości, chromowane serca na stojakach przy
          młodych, jestem zachwycona :)
      • Gość: ala Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.class102.petrotel.pl 17.01.12, 19:39
        nie polecam są inne sale dużo lepsze szef by brał kasę za wszystko a w zamian niewiele daje
    • Gość: gosia Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.183.c90.petrotel.pl 30.08.09, 12:45
      ja byłam wczoraj tam na weselua tu trafiłam niechcacy bo szukałam
      zdjec z tej pieknej sali! naprawde sala była boska, cudownie
      przystrojona, po prostu jak z bajki! jedzenie było bardzo dobre,
      catering tez :)
      • Gość: Panna Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.09, 18:53
        Widzialam jakich czas temu samochod z reklama tej sali ale chyba nie
        posiada ona jeszcze swojej strony www? Albo ja nie moglam znalesc
        hehe:) Wiecie moze jak sie ksztaltuja ceny w tej sali?
        • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 15:04
          strony www jeszcze nie ma my na przyszły rok płacimy 160 zł od
          talerzyka ale nie wiem czy teraz już cena nie wzrosła.
    • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 19:04
      my mamy w pażdzierniku 2010 mam nadzieje że po waszym weselu
      napiszesz jak było :)a słyszałam że na 2011 biorą 190 zł ale może to
      tylko plotka chociaż nie zdziwiłabym się :)
      • Gość: zzzz Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 80.48.4.* 31.08.09, 19:46
        ja sie bawilem na weselu w ta sobote spoko sala brali 160zl za
        talerzyk. elegancka obsługa ciepłe jedzenie i duzo. duzo miejsca do
        tańczenia dobrze sie tanczy. jest mały ogórdecek pod namiotem zeby
        wyjsc zapalic albo porozmawiac.
        • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 20:38
          no to dobrze że napisałeś że dużo dobrego jedzonka bo tak naprawde
          tylko o to się martwiłam :)
          • Gość: ONA [...] IP: *.opera-mini.net 31.08.09, 22:22
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: pannaa Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.002.c82.petrotel.pl 01.09.09, 19:21
          a jest moze str tej sali?
          • Gość: mała Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 80.48.4.* 01.09.09, 19:54
            jeszcze niestety nie ma :(
            • Gość: gosika Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.09, 18:41
              szkoda ze nia ma strony , tez chętnoe bym zobaczyla bo szukam sali
              • Gość: jasio Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.102.c75.petrotel.pl 02.09.09, 22:38
                www.hoteltumski.pl/polish/?p=14
                • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 00:13
                  sala jest cudowna i niepowtarzalna koniecznie jedz i zobacz
                  wpuszczają tam bez problemu :)
                • Gość: mała Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 80.48.4.* 05.09.09, 13:24
                  Też bardzo ładna sala ale już koszty nieporównywalnie większe...
                • Gość: Niunia Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.09, 18:06
                  Ja zamówiłam tam wesele na 2011 i mam prośbę do kogoś kto miał tam wesele czy
                  mógłby się ze mną skontaktować na gg i porozmawiać ogólnie o sali, jedzeniu i
                  itd... (gg 8072472) byłabym bardo wdzięczna
      • Gość: Piotrek Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.177.c91.petrotel.pl 21.09.09, 22:40
        Byłem na weselu w sali ``Złota Komnata,, 19 września 2009 roku i
        było super, sala przepiękna jak w pałacu, obsługa super ! jedzenia
        bardzo dobre ! polecam :)
    • Gość: kkk Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 80.48.4.* 05.09.09, 13:51
      moze byc
      • Gość: zenon Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.09, 22:18
        bylem na weselu na tej sali jako gosc jeszcze troszke nie dograna obsluga bo to
        dopiero 3cie wesele bylo ale ogolem ok :))
        • Gość: texas Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.plock.mm.pl 24.09.09, 19:47
          A dla mnie obsługa była OK!!!
          • Gość: ff Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 94.254.165.* 05.10.09, 19:29
            znalazłam w necie kilka fotek wesele.plock.pl/galeria,firma,114.html
    • noise13 Re: Nowa sala weselna Złota Komnata 05.10.09, 19:59
      Będę w Złotej Komnacie robił zdjęcia na weselu w przyszłą sobotę.
      Możecie powiedzieć jaki kolor mają ściany i sufit ?
      • Gość: Panna Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.09, 21:28
        Sufit jest bialy, asciany bialo-bezowe (ecri:). Wpadajacy jakby
        troszke w jasniutki zolty. Ogolnie sala jest bardzo jasna.
        • Gość: noise13 Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.249.c93.petrotel.pl 06.10.09, 16:37
          Jesli bialy to wporzasiu, bedzie mniej pracy przy obrobce zdjec :)
          Dziekuje
          • idi2010 Re: Nowa sala weselna Złota Komnata 11.01.10, 23:35
            Ja też zaplanowałam ślub na tej sali, jedyne moje obawy dotyczą jej wielkości.
            Jeśli ma ktoś jakieś zdjęcia albo bawił się na tej sali na weselu na około 100
            osób proszę o jakieś informacje. Czy ludzie nie giną na tej sali??
            • Gość: prywatny Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.174.c78.petrotel.pl 12.01.10, 10:45
              witam.owszem Zlota Komnata to ladna sala, ale bylem na balu
              sylwestrowym w Zlotej Podkowie-calkiem nowy,piekny wystroj!!!bylem
              mile zaskoczony!sala przepiekna i jedzenie wysmienite!polecam z
              czystym sumieniem!
              • Gość: smyrek Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.248.c76.petrotel.pl 12.01.10, 19:42
                a mi sie osobiscie tam nie bardzo podobało, znajomym rownież
            • Gość: a Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.10, 19:41
              Byłam na weselu, na mniej więcej 100 osób, w złotej komnacie i
              uważam , że trochę za dużo wolnego miejsca zostaje, ale z drugiej
              strony nikt się o nikogo nie obija ;) Najbardziej to widać, gdy
              część osób tańczy a część siedzi przy stołach.
              Tak czy inaczej sala jest bardzo bardzo ładna! Ogólnie jestem na
              tak :)
              • Gość: marek Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.222.c71.petrotel.pl 13.01.10, 08:25
                zlota podkowa jak najbardziej na tak!
                • Gość: ANIA Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.10, 13:58
                  MI SIĘ TA ZŁOTA PODKOWA ZA BARDZO NIE PODOBA, ZŁOTA KOMNATA JEST
                  PRZEPIĘKNA
                  • Gość: prywatny Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.043.c66.petrotel.pl 12.02.10, 15:29
                    zlota komnata nieee.
    • Gość: Paweł Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 17:27
      Witam. 29 Stycznia ZSB mial studniówke w złotej komnacie. Z tego co
      słyszałem o innych lokalach które organizowały takie studniówki to
      złota komnata bije wszystkich na łep... Mnóstwo jedzenia podawanego
      w fajny sposób. Miejsca też dużo czyli max 230 osób. Wystrój
      przepiękny ale bez mega przepychu. Miła obsługa i to wspomniane
      jedzenie - przepyszne. Szczerze polecam.
    • Gość: gem Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 13:54
      Sala może i fajna , ale nie jest bez wad. Fatalna akustyka. byłem na
      2 weselach z dobrymi zespołami i było fatalnie akustycznie. Zespół
      jest we wnęce i to tez ma wplyw na akustyke. Pza tym te jasne ściany
      jak w szpitalu ... Brak tam koloru , wszysko takie jednolite ...
      Brak ładnego obejscia , zieleni . Miejsc parkingowych tez nie za
      wiele.
      To tyle na minus
      • Gość: bolus Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.10, 20:39
        jak podoba sie Wam ta sala to spojrzcie na sale w Gabinie - Żawakol
        sa bardzo podobne (scianami itp)
        • Gość: njk Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 00:29
          Zawakol wcale nie jest podobny do ZK. Sala na wysokim poziomie
          (Żawakol) tylko z właścicielem nie można się dogadać. Pan i władca,
          co klienta ma gdzieś.
          • Gość: anna82 Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 09:47
            widziałam obie sale tylko na zdjęciach, ale sala Żawakol robi wrażenie - chyba
            najładniejsza na duże wesele w okolicy
      • Gość: mała Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 80.48.4.* 11.05.10, 20:40
        Zupełnie się nie zgodzę. Zieleni jest dużo, ale jeszcze młoda bo
        sala powstała rok temu. Akustyka -zalezy dużo od sprzętu jakim
        dyponuje zespól i jego rozstawiania, my mieliśmy DJ i było super,
        brak koloru?? To chciałbyś czerwone czy zielone ściany??? Wszytsko
        jest w kolorze złota, ściany na pewno nie są białe, zrobione na stył
        sali balowej i tak miało być. Mieliśmy tam nie dawno nasze wesele i
        jestemy zacchwyceni, zresztą goście też. Dużo dobrego jedzonka,
        ładnie podanego, bardzo otwarty i pomocny właściel. Naprawdę zero
        zastrzeżeń!
      • Gość: x Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.c152.petrotel.pl 26.10.10, 10:33
        Jeśli chodzi o akustyke to bardzo dużo zależy od zespołu. Byłem na 2 weselach w Złotej Komnacie, na jednym faktycznie nie było najlepiej, ale to ze względu na to, że zespół miał kiepski sprzęt i nie umieli tego ustawić. Na innym weselu było dużo lepszy zespół. Zespół brzmiał bardzo dobrze i wszyscy byli zadowoleni.
        Natomiast jeśli chodzi o jedzenie, obsługę itd - wszystko za każdym razem było na jak najwyższym poziomie.
    • natalia1890 Re: Nowa sala weselna Złota Komnata 02.03.10, 13:55
      Jedzenie i catering pierwsza klasa. Wystrój tez niczego sobie. Można zdecydowanie polecić.
      • Gość: tdx Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.10, 00:54
        Byłem na weselu w złotej komnacie. Potwierdzam akustyka fatalna. Sala ciemnawa tylko jasne ściany dają wrażenie, że jest jasno. Obsługa bardzo dobra, własciciel w porządku bardzo pomocny. Żewakol to sala na innym poziomie. Co do młodej właścicielki to nie ma z nią problemu więc nie wiem skąd te wiadomości. Część taneczna ciemnawa, a część jadalna bardzo jasna. Akustyka ok.
        • Gość: Pyskata Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 19.11.10, 12:30
          Czy ktoś się orientuję jaki jest teraz czas oczekiwania na zarezerwowanie sali na wesele?? Czy sa jakieś problemy z rezerwacją na 2012 rok???
          • Gość: kaska Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.080.c67.petrotel.pl 20.11.10, 08:22
            o ile dobrze kojarzę (niedawno tam byłam) na 2012 z miesięcy letnich zostały dwa terminy Boże Ciało i 25 sierpnia właściciel rezerwuje już na 2013 więc lepiej się pospieszyć
            • Gość: nikol Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.11, 08:48
              My zamowlismy sale w marcu 2010 na 23 czerwca 2011 i byly tylko 2 terminy a sale zamowilismy poltora roku wczesniej.
              • Gość: Monia Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 11:27
                Może mi ktoś powiedzieć ile od talerzyka się płaci i ile w tym dań jest??
                • Gość: pysk_Aga Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 02.02.11, 11:49
                  Na rok 2011 i raczej 2012 talerzyk będzie kosztował 170zł... A dań jest bardzo dużo... Każdy może coś znaleźdź dla siebie....
                • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.c149.petrotel.pl 03.02.11, 12:17
                  Porażka wszyscy goscire sie potruli
                  • Gość: ja Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 14:42
                    a kiedy to było i czym się zatruli
                  • Gość: agatam Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.245.c69.petrotel.pl 08.02.11, 22:31
                    Jak by ktoś się zatruł to by o tym było głośno w całym Płocku. Sala by była od razu zamknięta. Tak było na jednej z sal mieszczących się za wisłą. Mieli pół roku nieczynne. Takie wpisy z reguły robi konkurencja. Ja byłam na sali na weselu i uważam że jedzenie jest super.
            • Gość: Ja Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.centertel.pl 09.02.11, 11:59

sala rewelacja, jedzenie bardzo smaczne, tyko niestety trzeba dużo wcześniej rezerwować salę.
              Polecaem również poniższe linki , Ja skorzystałam

www.facebook.com/album.php?id=100001679724775&aid=15941
              www.fotograf-wesele.pl/zdjecia_slubne_i_weselne_marek_plock_g2166.html
              • Gość: gosciu Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 22:47
                niezły atak przepuściłeś na forum p. Marku ;)
                tylko po co ten pic, skoro takiś Pan dobry ???
      • Gość: Andrzej Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.pureserver.info 11.02.11, 10:36
        Byliśmy z narzeczoną ostatnio na weselu w Złotej Komnacie i się zakochaliśmy. Nasze wesele też tam będzie. Jedzenia dużo i bardzo dobre. Rozmawialiśmy z właścicielem - bardzo przyjemna i chętna do pomocy osoba.
        Niedługo przed byliśmy na weselu w Czardaszu i powiem szczerze - kiepsko. Jedzenia niewiele i mało smaczne. Gdyby nie to, że zjadłem porządny obiad w domu to by mnie zagłodzili..
    • Gość: --------- Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 15:15
      No coś prawdy to jest z tym zatruciem bo moja koleżanka teraz mi się przyznała że już zrezygnowała z tej sali ale nie wnikałam dlaczego tylko powiedziała że nie wszystko złoto co się świeci.Ja też planowała tam ale chyba odwiode od tego pomysłu.
      • Gość: gość Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.158.c87.petrotel.pl 09.02.11, 17:50
        ja też byłam tam na weselu i nigdy bym nie powiedziała ze ktoś może się tam zatruć jedzenia bardzo dużo i smaczne a samo to ze na tą sale trzeba tyle czekać świadczy o tym ze jest na najwyższym poziomie
        • Gość: ......... Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.245.c69.petrotel.pl 09.02.11, 20:17
          ....
        • Gość: Anna Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.uk.got-root.me.uk 11.02.11, 10:27
          Byłam ostatnio na weselu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jedzienie wyśmienite i było go bardzo dużo. Młodzi zadowoleni. Pewnie konkurencja boi się zbyt dużego powodzenia złotej komnaty i wyspisuje jakieś głupoty...
        • Gość: Stefan Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.pureserver.info 11.02.11, 10:39
          Dokładnie. Czas oczekiwania na wolny termin chyba najlepiej świadczy o jakości tej sali. Można zrobić wesele gdzie indziej, poczekać dużo krócej, ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie.
          • Gość: kamila Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.205.c71.petrotel.pl 22.02.11, 13:53
            Ja byłam tam na weselu w zeszłym roku i szczerze nie wszystko jest do końca takie piękne i fajne jak sie wydaje..
    • Gość: MK Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.11, 11:37
      Niedawno byliśmy na przyjęciu weselnym w tej Sali. Moim skromnym zdaniem wszystko zostało zorganizowane perfekcyjnie!! Atmosfera magiczna, pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Wszędzie czyściutko i pachnąco. Jedzenie bardzo dobre, porcje solidne i każdy znalazł coś dla siebie- szczerze mówiąc, sam nie wiem kto może tyle zjeść;). Dla mnie osobiście bardzo ważne jest żebby jedzenie było ciepłe i tu wszystko było ok. Kelnerki przesympatyczne i zawsze na czas :-). Absolutnie fantastczna okazała się Pani Gosia, która zawsze była dostępna, zawsze gotowa do wysłuchania i poratowania, wszystko miała pod pełną kontrolą do samego końca. bardzo serdeczna i pomocna (niezastąpiona) ;-). Właściciele przez cały czas kontrolują sytuację i nie pozostawiają Sali samej sobie, co uważam za wielki plus. Widać, że badzo poważnie podchodza do swojego zajęcia i zależy im na zadowoleniu gości.
      • Gość: MKK Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 12:25
        MK ;) dobre! ^^

nadal zawija je w te sreberka?
    • Gość: rychu Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.c152.petrotel.pl 01.03.11, 08:15
      A co z Dworkiem
    • Gość: !! Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.188.c70.petrotel.pl 24.03.11, 17:34
      Miałam tam w sierpniu swoje wesele.
      Super ! Sala piękna na (zdjęciach i video super wygląda), jedzenie pyszne , obsługa bardzo miła. Mam same wspaniałe wspomnienia z tego dnia. Wszystko udało się wspaniale i okazuje się że super wybrałam.

Kościół Katedra ( nigdzie nie jest piękniej !!!! )
      Sala Złota Komnata
      Zespól Saturn (najwyższa półka)
      Fotograf Marek Pikała (rewelacja ! kosztuje ale masz coś na co mało kogo stać a wszyscy
      znajomi byli zachwyceni, bo nikt z nich jeszcze nie ma takiego albumu)
      Kamerzysta Andrzej Olszewski ( film jak bajka....powala wszystkich)

Polecam wszystkim o warto aby ten jeden dzień był najwspanialszy na świecie i zostały wspaniałe wspomnienia i pamiątki. Pozdrawiam wszystkich którzy o to zadbali dla Nas !

Dla potwierdzenia jestem na zdjęciach
      www.fotograf-wesele.pl/zdjecia_slubne_i_weselne_marek_plock_g2166.html
      znajomi wiedzą na których........

Ania
      • Gość: xxx Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.11, 13:06
        Gdzie tylko nie spojrzeć to Pan Marek i linki do jego kiepskich fotek . No i oczywiście kumple kamerzyści MK i AO. Ech ... co za forum. Pan Marek pisze sam ze sobą i się lansuje :)
        Patrzcie na te wpisy z przymrużeniem oka ... Te ochy i achy piszą sami o sobie.
        Jeśli Wam się podoba to ich zatrudniajcie , ale zapewniam Was są lepsi od nich w Płocku ...
    • Gość: gość Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 81.15.146.* 17.04.11, 10:48
      Byłam na weselu w Komnacie jako gość. Niezapomniane wrażenia: piękny wystrój, super jedzenie i fajny zespół. Bawiliśmy się świetnie :) Ale przede wszystkim chciałam zwrócić uwagę na obsługę - absolutnie fantastyczna, szybka, dyskretna i uśmiechnięta. Super zgrana profesjonalna załoga.
    • Gość: Świadkowa Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.11, 14:22
      Wspaniała sala, czysta, zadbana. Jedzenia dużo i przepyszne. Obsługa uśmiechnięta, przyjemna. Szefostwo bardzo miłe. Wszystko na najwyższym poziomie i bez żadnych problemów, polecam.
      • Gość: tata młodej Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.11, 20:09
        Chcesz mieć wspaniałe wesele zamów je w Złotej Komnacje. Piękna sala, dużo i wspaniałe szamanko, mili słowni właściciele i bardzo dobra obsługa.Dzięki !!!
    • Gość: ja Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.11, 16:40
      Dajcie spokój bo przereklamujecie co już chyba się stało,jest tyle sal równie świetnych i o ktorych się nic nie pisze a negatywne posty pisze tylko konkurencja o konkurencji.
      • Gość: gość Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 81.15.146.* 06.05.11, 20:34

może właśnie nie takichświetnych, skoro się o nich nie pisze
      • Gość: aaa Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.centertel.pl 06.05.11, 21:43
        Jedzenie bardzo przeciętnie. To tylko taka uwaga.
    • Gość: mama Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 16:54
      Popieram jest normalnie nic innego tylko tak jak wszędzie.
      • Gość: .....;.;. Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.hal.digimer.pl 16.07.11, 22:35
        SĄ GUSTA I GUŚCIKI. JEDZENIE SMACZNE, ŁADNIE PODANE I JEST GO NAPRAWDĘ BARDZO DUŻO. W PŁOCKU JEST WIELE SAL,ALE TĘ ZALICZAM DO PIERWZEJ TRÓJKI.
        • Gość: Maja Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.11, 19:42
          Jaka jest cena za osobę na chwilę obecną?
        • Gość: wika Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.112.c70.petrotel.pl 06.08.11, 15:27
          Ja też ślubuję dopiero w 2012 r ale już prawie wszystko załatwiłam. W zeszłym roku swój "Wielki Dzień" miała moja siostra a Ja byłam świadkową więc było mi łatwiej. Sala rewelacja, jedzenie pyszne miła obsługa.
          Poza samochodem wzięłam wszystkich sprawdzonych i myślę że tak jak moja siostra i szwagier będziemy bardzo zadowoleni, więc dzielimy się swoimi rodzinnymi "doświadczeniami"

Grał oczywiście Saturn. Świetnie bawią gości i bardzo dobrze grają. Warci są tej ceny ! Goście zachwyceni.
          Makijaż Pani Milenka z Mirage. www.salon.studiomirage.pl

Zdjęcia Pan Marek. Po prostu rewelacja jak obejrzycie jego albumy nie będziecie chciały nikogo innego polecam. Poza tym to prestiż i duma można się pochwalić że Pan Marek robi zdjęcia ślubne.
          Ma jakaś stronę ale adresu nie pamiętam adresu (jak wpiszecie Marek Pikała pewnie znajdzie) , natomiast zdjęcia mojej siostry sa na portalu ślubnym i na facebooku Pana Marka więc załączam

www.fotograf-wesele.pl/zdjeci...ock_g2166.html
          www.facebook.com/media/set/?s...5&l=5674b515a8
          Kamerzystę świetnego zaproponował nam fotograf ale nie pamiętam nazwiska kamerzysty bo umowę ma Narzeczony.

"Trochę" będzie nas to kosztować no ale jak kogoś stać na Złotą Komnatę Saturn i Pana Marka jako fotografa to świadczy o poziomie i statusie wesela
          Do ślubu pojadę Excaliburem, szykowne autko.

To tak w ramach poleceń o które prosiłyście.

Pozdrowionka
          Wiki
          • Gość: Aga Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 08.08.11, 09:50
            Mam takie pytanko. Wiki kiedy dokładnie masz ten ślub.. i ile bierze zespół Saturn za wesele...?? I jak z terminami u nich.
            • Gość: Pajka Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.11, 23:50
              Polecam tę salę. Jest wszystko zrobione na najwyższym poziomie, jedzenie nie do przejedzenia, obsługa bardzo profesjonalna.
            • Gość: Wiki Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.class101.petrotel.pl 10.09.11, 17:10
              Z terminami nie wiem, musisz dzwonić. My wszystko załatwialiśmy styczniu lutym. Ci najlepsi zawsze mają sporo terminów zajętych. W miarę możliwości trzeba wcześniej podpisywać umowy wiem że cały 2011 r to mieli bardzo napięty i mało wolnych na 2012 r też jakieś mieli ale nie wiem na kiedy. Jak podpisywaliśmy umowę z fotografem (styczeń 2011r) to na 2012 r miał już 11 podpisanych. Byliśmy szoku że to trzeba z takim wyprzedzeniem załatwiać ale z drugiej strony nie powinno to dziwić on najlepszy obok p. M.Konarskiego ale tam to juz cena powala totalnie (7.000 zł) a p. M. Pikała robił śluby kamerzystom (p. Kowalczyk super kręcił mojej koleżance) a przede wszystkim robił śluby fotografom p. Patrykowi Maślankowskiemu, p. Markowi Konarskiemu, Adrianowi Mosakowskiemu (zresztą z tego co wszyscy wiedza to właśnie Pan Marek Pikała uczył go fotografii. Jestem dociekliwa więc wiele obejrzałam i wypytałam). Dlatego pewnie że ma renomę to ma dużo zajętych terminów.
              Co do ceny to Satur kosztuje 5500 zł czyli tyle co dobry zespół i warto, zapłacić.
              Pytałam również o cenę Talizman kosztuje tyle samo.
              • Gość: Ola - detektyw Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.11, 12:50
                Ooooo !!!! Znowu fotograf Marek P. się reklamuje wrzucając galerie swoich klientów na ogólnodostępne fora !!! A fe Panie Marku !!! Nieładnie tak czyjeś zdjęcia zamieszczać . Ochrona wizerunku - paragrafem to pachnie ....
                Do czego to doprowadza brak zleceń ... Żal mi Pana ... Tak nisko upaść... Nie czepiała bym się gdyby Pan był fer wobec innych . Ale innych w rozmowach z klientami (z autopsji ) Pan oczernia a siebie stawia na piedestale.

Pytanie skąd klientka wie komu robił zdjęcia Pan Marek i kogo uczył fotografii ??? Czyżby rozpowiadał na prawo i lewo ... Ja na przykład nie życzyła bym sobie aby aby ktoś posługiwał się moim nazwiskiem i zdjęciami w celach reklamowych.

A zdjęcia w linkach są bardzo przeciętne a niektóre wręcz kiepskie . A do reklamy wybiera się najlepsze , prawda ??? Jeśli to są najlepsze to ja temu Panu dziękujemy ! Są lepsi od niego ...
    • Gość: Ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 10:36
      tutaj masz sporo opinii o tej sali: www.forum.wesele.plock.pl/index.php?topic=430.0
    • Gość: kasimero Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.11, 22:53
      Mam pytanie czy ktoś się orientuje jakie są tam w tej chwili ceny?
      • Gość: gosc Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.cable.mindspring.com 17.10.11, 20:52
        za ten rok trzeba bylo zaplacic 170 zl ale sala jest warta tej ceny wszystko tam jest na najwyzszym poziomie, goscie wychodza zachwyceni ;-)
        • Gość: iga Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 23.11.11, 12:47
          a czy u kogoś grał tam zespół,może Optimuss, The Dox, Talizman. Jak z akustyką tej sali?
          • Gość: znawca Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 13:20
            a czy u kogoś grał tam zespół,może Optimuss, The Dox, Talizman. Jak z akustyką tej sali?
            ---------------
            Sala jest barszo trudna akustycznie (czytaj do bani). Jedyna rada to jak zespól ma wiecej kolumn i rozstawia je po sali. Moga grac wtedy ciszej i naglosnic bez "dudnienia" Bylem tam na weselu z Talizmanem i doskonale dali sobie rade rozstawiajac 4 dodatkowe kolumny po sali . Optimus gra b. glosno i podejrzewam ze na tej sali najlepiej nie bedzie choc moge sie mylic. Tak samo Saturn sobie poradzi bo tez maja wiecej kolumn.
            Generalnie pytaj zespoly czy moga rozstawic kolumny po sali zeby rownomiernie naglosnic .
            Sala jest kiepska akustycznie bo to wielka betonowa hala . Poza tym scena jest zle pomyslana bo jest to "komora" w ktorej dzwiek sie odbija i wraca na mikrofony.
            Jesli chcesz aby bylo super to masz trudny wybor. Generalnie zespoly beda Ci wciskac ze dla nich to pestka naglosnienie tej sali. Rzeczywistosc jest inna. Jedyna rada to wiecej kolumn rozstawionych po sali . Zycze dobrego wyboru.
    • Gość: tak Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 18:03
      Macie racje że jest mało akustycznie oglądałem płytę z wesela na którym byłem i szok duden muzyki nic nie można zrozumieć fokt że zespół był średni ale mimo wszystko to lipa na żywo się tak nie wnika bo alkohol itd. Też myślałem o weselichu tam ale chyba się nie zdecyduje.
      • Gość: men Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.11, 13:00
        Byłem ostatnio i przy scianie gdzie był stolik Młodych były jakieś niebieskie światłą na podłodze.
        TOTALNA PORAŻKA. Wszystko niebieskie. Ludzie jak ufoludki . Ciekaw jestem jak kamerzysta sobie poradził, bo czarno to widzę (lub raczej niebiesko :) ) Chociaż pewnie większość kamermanów ma to gdzieś - tak bylo i tyle ...
        • Gość: gosc Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.cable.mindspring.com 30.11.11, 01:51
          równie dobrze mozna poprosic aby te świat wyłączyc to nie jest zaden problem, a dobry kamerzysta sobie z tym poradzi, chyba za to ajkis partacz
          • Gość: morwa Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.11, 03:00
            Moja siostra miała w sierpniu wesele i był problem z tym niebieskim światłem. Kamerzysta prosił o wyłączenie i nawet zgłaszał problem do Młodych. Właściciel sali powiedział że tylko kilku partaczy gasi to światło a inni potrafią uzyskać suuuper efekt. Szwagier podpuszczony przez właściciela podjął decyzję że światło nie będzie zgaszone. Oglądałam film i jest tragedia. Nawet w okolicach sceny ludzie mają zaniebieszczone twarze.
            • Gość: Czytająca Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 30.11.11, 08:58
              Oglądałam dwie kasety z dwóch różnych wesel z tej sali... I nie widziałam żadnego problemu ze światłem.. Bo z tego co kojarzę to zostało ono wyłączone.. Właściciel sali jest tak przyjaźnie nastawiony do pary młodej że wydaje mi się iż wyłączenie świateł nie stanowi żadnego problemu.. A wręcz przeciwnie...
              Akurat ten problem to nie jest problem... Pomyślcie co by było jakby jedzenie było nie dobre... to byłby chyba większy problem!!
              • Gość: gość Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.c152.petrotel.pl 30.11.11, 09:33
                Byłem na weselu jakiś czas temu. Całe wesele paliły się te niebieskie te lampy za parą młodą.
                Oglądałem potem płyte z wesela. Wszystko wyszło bardzo ładnie. To niebieskie światło dodało jedynie uroku nagraniu.
                Nikt nie miał niebieskiej twarzy. Kolory były bardzo dobre i naturalne.
                Jak ktoś bierze jakiegoś partacza do nagrania wesela to nie ma co się dziwić że są potem problemy.
                Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jedzenie wspaniałe, sala piękna. Według mnie ścisła czołówka sal. Szczerze polecam.
                • Gość: ZULA Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.228.c81.petrotel.pl 30.11.11, 13:43
                  POTWIERDZAM. NIE MA PROBLEMU Z WYŁĄCZENIEM ŚWIATEŁ LUB ZMIANIE KOLORU PODŚWIETLENIA. JEŚLI PARA MŁODA TAK CHCE WSZYSTKO JEST WYŁĄCZONE.
                  • Gość: j23 Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.11, 18:00
                    Witamy właściciela sali ;) Mówi Pan że wyłącza ... A dlaczego mówi Pan wszystkim że jest tylko kilku partaczy kamerzystów co wyłączają światło !!! Przez Pana mam skopane wesele i to na własne życzenie bo kamerzysta mówił że lipa będzie a ja posłuchałem niestety Pana. Może i fajnie tak jakby dla odmiany nagrać 15 min na niebiesko ale całe wesele to porażka.
                    Do innych spraw nie mam zastrzeżeń, było ok. Akustyka nie najlepsza ale mieliśmy dobry zespół i było w miarę dobrze.
                    Wszystkim radzę aby słuchać się tych co wykonują dla Was usługę - zespołu, kamerzysty, fotografa i to tylko w ich zakresie działania. Inni co nie mają pojęcia niech się nie wtrącają.
                    Pan od sali ma udostępnić salę, podać dobre jedzonko i tyle. Zespół ma grać i bawić, fotograf robić zdjęcia itd. itd. Niech każdy zajmuje się swoją działką i nie przeszkadza innym.
                    • Gość: Czytająca Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 01.12.11, 07:54
                      Irytuje mnie jedna rzecz.. Dla mnie forum jest miejscem gdzie można wypowiedzieć swoje zdanie czy to pozytywne czy to negatywne... Ale jeśli ktoś wypowie zdanie pozytywne to od razu musi być właścielem albo osobą o której jest wątek. Na tym polega zasada forum aby mówić o dobrych i złych rzeczach.. a nie tylko o złych...

Zawsze się znajdzie coś co może być nie tak...jęsli tylko chce się coś takiego z znaleźdź...

• Gość: Rozsądny Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.11, 10:49
                        Bo tak się składa że wielu usługodawców okupuje fora internetowe i pisze bzdety o sobie jako zadowoleni klienci. Wystarczy rozsądnie przeanalizować treść aby wyłuskać te perełki.
                        Nawet w tym wątku posty pewnego fotografa ... Wszystkie te ochy i ahy należy traktować z przymróżeniem oka. Negatywne mogą być od konkurencji ale niekoniecznie i warto przy wyborze sprawdzić jak jest naprawdę. Nie traktujcie forum jako 100% pewne źródło informacji a jedynie jako źródło sygnałów na które należy zwrócić uwagę. W tym wątku macie sygnały - akustyka, światło, zieleń(otoczenie) i parking i na to należy zwrócić uwagę i tyle. A decyzję podejmujecie sami.
                        Poza tym ... to co się podoba innym niekoniecznie musi podobać się Tobie.
        • Gość: pani młoda Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 13:29
          Witam! Moje wesele odbyło się niedawno w Złotej Komnacie. U mnie też były niebieskie światełka i nikt nie miał niebieskiej twarzy, tym bardziej My Młodzi, a przecież tam siedzieliśmy gdzie one są umieszczone;) Moim zdaniem sala jest przepiękna. Na płycie i na zdjęciach wygląda cudownie. Światełka wybiera para młoda także nie rozumiem problemu, jak chcą niebieskie, różowe czy zielone to mają. A jeżeli chodzi o właściciela to jest bardzo miły, nie robi żadnych problemów. A jedzenia jest dużo nawet bardzo dużo i przepyszne:) Zostało nam na poprawiny, a potem jeszcze rozdaliśmy gościom:) Szczerze polecam Złotą Komnatę:) Ja czułam się jak księżniczka i to był najpiękniejszy dzień w moim życiu:D
          • Gość: prv Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 14:06
            Ble, ble , ble. Wcale nie. Ja miałem odczucie że tylko kasa się liczy .
          • Gość: MONIKA Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 21:48
            POTWIERDZAM,JEST SUPER
    • Gość: Bambik Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.11, 22:52
      Właściciel tej sali to cwaniak! Sala jest ładna zreszta jak wszystkie. Najwazniejsze jest jadło
    • Gość: monia Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 22:45
      Sala jak sala a jedzenie normalne jak wszędzie zależy co kto w domu jada jeśli nic specjalnego to pisze że świetne jedzenie .Osobiście to mówię że jest normalnie i nic zaskakującego.
      • Gość: Monika Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 13.01.12, 10:56
        Osobiście uważam, że jak ktos nie bedzie pilnować, aby organizacja przyjęcia była bez zarzutu (czyli super wykwintne jedzenie, wszystko z klasą, dopilnowane) to może stracić klientów...a strata jest później nie do odrobienia, kiedy nie ma sie klientów. Zatem panowie właściciele, lepiej mniej zarobić na jakimś weselu przy założeniu, że wszystko jest naj , naj... niż zarobić wiecej kosztem przyjęcia- spowoduje to, że zamiast mieć wesele co tydzień można mieć kilka na rok. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Perła Mazowsze (wcześniej miałam negatywne zdanie o lokalu Pod Szczęśliwa Gwiazdeczką)- jedzenie wykwintne, ładnie podane, organizacja super.
        Zatem właściciele, bierzcie przykład z Perły Mazowsza, bo okaże się, że klienci mogą zamiast Złotej Komnaty wybierać Perłę Mazowsza
    • Gość: asia Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.115.c94.petrotel.pl 14.01.12, 10:36
      beznadzieja, mało jedzeia niemiłe kelnerki, zarozumiałe, przesadnnie dobre opinie to ne jest prawda
      • Gość: jan Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.115.c94.petrotel.pl 14.01.12, 10:37
        tez mi nie za bardzo było
      • Gość: ewa Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.12, 00:06
        Tak się składa że byłam i w Złotej Komnacie i w Perle Mazowsza na weselu .Uważam że obydwia te domy są przereklamowane.Tak tak reklama jest dźwignią handlu , ale żeby jeszcze była prawdziwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: asia Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.class102.petrotel.pl 15.01.12, 18:43
      bardzo słabe wrażenianie powala nic ciekawego
      • Gość: mm Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.207.c74.petrotel.pl 17.01.12, 21:21
        • Gość: Majka Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 91.212.223.* 18.01.12, 16:35
          Mam pytanie- skoro rozpisujecie się negatywnie- prośba o informacje dlaczego taka jest wasza opinia (mam tam wesele, więc podpowiedzi na co zwrócić uwagę bardzo mi pomogą).
          • Gość: mm Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.class97.petrotel.pl 18.01.12, 22:35
            DO MAJKI. A czy ląduje pod Złotą Komnatą ufo? Podobno stołuje się tam Barack Obama, wpada też nieraz Boguś Linda, a kelnerką jest Kasia Cichopek. PRAWDA CZY FAŁSZ? TO JEST FORUM I KAŻDY MOŻE WPISAĆ RÓŻNE BZDURY.
            • Gość: Mariusz Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.c152.petrotel.pl 03.02.12, 21:31
              Dokładnie, dziwne że ludzie sugerują się jakimiś opiniami na forum, gdzie każdy pozostaje anonimowy i można wypisywać różne bzdury. Ta sala jest bardzo popularna, więc konkurencja nie śpi. Nie zdziwiłbym się gdyby właściciele innych sal się tu udzielali. Uważam, że nie ma co się zbytnio sugerować opiniami na forum. Sala istnieje już jakiś czas, jeśli poszuka się wśród znajomych to na pewno znajdą się osoby które były na jakimś weselu z złotej komnacie - myślę, że opinie tych osób będą najważniejsze.
    • Gość: ania Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.class102.petrotel.pl 30.01.12, 16:47
      nikomu nie polecam nic specjalnego sprawdziłam osobiście mało było jedzenia
      • Gość: ja Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.dynamic.mm.pl 03.02.12, 21:26
        Na pewno mówimy o Złotej Komacie? Byłem kiedyś na weselu, a ostatnio na studniówce i co jak co, ale jedzenia było pod dostatkiem i niczego nikomu nie brakowało. Z kimkolwiek nie rozmawiałem z osób które tam były - wszyscy byli pod dużym wrażeniem
        • Gość: muzyk Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.12, 12:47
          Coś z tym jedzeniem nie tak jest. Graliśmy tam wesele i właściciel powiedział że dostajemy jedzenie co drugie wydanie bo młodzi zapłacili tylko połowę. Natomiast młodzi mówili że zapłacili za nas jak za gości. Nie próbowałem dochodzić tego, bo raczej niewypada. Poczęstunek dla nas to i tak dobra wola Pary Młodej. Ale coś mi się z tą ilością niezgadzało. Ktoś tam kombinuje ...
          • Gość: gość Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.cable.mindspring.com 19.02.12, 04:43
            mi się wydaje ze młodzi zapłacili za polowe a później było im wstyd się przyznać, bo może coś byście za to odwalili na weselu, oszczędność i tyle
            • Gość: muzyk Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.12, 11:48
              Jak byśmy mogli coś odwalić ???!!! Za swoją pracę bierzemy pieniądze i nie mam mowy o fuszerce.
              • Gość: gość Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: *.cable.mindspring.com 23.02.12, 14:25
                ja wiem o tym, ale obawa ze strony młodych zawsze istnieje nie oszukujmy się
                • Gość: Anna J. Re: Nowa sala weselna Złota Komnata IP: 78.154.94.* 08.06.12, 21:40
                  A propos właściciela - historia mojego wesela była trochę pogmatwana, najpierw ustaliliśmy termin, potem go przekładaliśmy a na końcu i tak odwołaliśmy wesele. I co? Żadnego problemu. Pan zwrócił nam całą zaliczkę, bez jakichkolwiek zabiegów z naszej strony, chociaż zgodnie z umową nie musiał. Nie było wymówek na temat naszych perypetii, rozstaliśmy się w miłej atmosferze. Więc wpisy o tym, że tylko kasa si.ę liczy, rozśmieszają mnie. Na mnie zarówno sala jak i właściciele wywarli jak najlepsze wrażenie, polecam do współpracy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka