Gość: magellan
IP: *.aster.pl
14.01.05, 14:51
co daje otwarcie konta w MSN EXPLORER, do tej pory korzystałem z INTERNET
EXPLORER aż tu dziś na ekranie pojawil mi sie motylek msn explorer i nie
bardzo wiem co zrobić ? liczę na wasza pomoc ,bo dopiero raczkuje w
internecie.