25.04.06, 13:09
straszne ilości spamu otrzymuje pocztą. Jaki jest program darmowy a dobry. I
do tego nie wersja 30dniowa?
pomóżcie prosze
Obserwuj wątek
    • michal714 Re: antyspam 25.04.06, 13:54
      www.pcworld.pl/ftp/pc/katalog/56/email/anty-spam.html
      • 1mag1 Re: antyspam 25.04.06, 14:55
        wielki wybór:) Dzięki. Ale który wybrać? Który jest najłatwiejszy w obsłudze?
        Który od razu gospodaruje sobie w Outloocku?
        • kleo1 Re: antyspam 25.04.06, 16:30
          też mam ten problem, będe sie bawić w domu, ciekawe zapowiada się program ELLA
          i K9 :) "uczy się" co usuwać :)
          • Gość: 1mag1 Re: antyspam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 16:34
            pobaw sie koniecznie i daj znać:)
            Może znajdzie się jakis uzytkownik.............
            • kleo1 Re: antyspam 25.04.06, 21:29
              dobra! zainstalowałam najpierw elle.. ale jakoś jej nie było! poza tym, że w
              panelu sterowania, powinny być nowe opcje w outlooku i nic. elli mówimy nie!
              potem K9 no fajnie nawet mi się program uruchomił, ale za chiny nie wiedziałam
              jak to ustrojstwo działa! w ostateczności zainstalowałam najnowszy SPAMFIGHTER
              i hura! zainstalowanie proste! tylko potwierdzać. wersja angielska ofkors. I
              mam ikonki w outlooku block/unblocki zobaczymy jak będzie działał :)
              pozdrawiam
              • 1mag1 Re: antyspam 26.04.06, 09:20
                ale to własnie wersja 30dniowa. Miałam już go. Fajnie, ale potem żąda zakupu:(
                A może udalo Ci się zainstalować rzeczywiście darmowa wersję?
                • kleo1 Re: antyspam 26.04.06, 10:56
                  no właśnie nie :( na razie mam tylko to
    • Gość: T-800 Re: antyspam IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 26.04.06, 10:44
      www.spamihilator.com
      • Gość: T-800 Re: antyspam IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 26.04.06, 10:46
        Antyspamy "nakładane" na programy pocztowe gryzą się z antywirusami. Musi być
        aktywny albo antyspam albo AV.
        • 1mag1 Re: antyspam 26.04.06, 11:24
          mam kasperskiego, to juz dla mnie nie ma ratunku????:(
          • Gość: T-800 Re: antyspam IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 26.04.06, 12:05
            Ja nie wiem, jak Kaspersky sprawdza pocztę. Jeśli miesza w ustawieniach serwerów
            (POP3/SMTP), to się pogryzie ze Spamihilatorem, bo ten też miesza.

            Jeśli się programy gryzą, najlepiej zostawić aktywny antyspam. On też filtruje
            popularne wirusy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka