1mag1 25.04.06, 13:09 straszne ilości spamu otrzymuje pocztą. Jaki jest program darmowy a dobry. I do tego nie wersja 30dniowa? pomóżcie prosze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michal714 Re: antyspam 25.04.06, 13:54 www.pcworld.pl/ftp/pc/katalog/56/email/anty-spam.html Odpowiedz Link Zgłoś
1mag1 Re: antyspam 25.04.06, 14:55 wielki wybór:) Dzięki. Ale który wybrać? Który jest najłatwiejszy w obsłudze? Który od razu gospodaruje sobie w Outloocku? Odpowiedz Link Zgłoś
kleo1 Re: antyspam 25.04.06, 16:30 też mam ten problem, będe sie bawić w domu, ciekawe zapowiada się program ELLA i K9 :) "uczy się" co usuwać :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1mag1 Re: antyspam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 16:34 pobaw sie koniecznie i daj znać:) Może znajdzie się jakis uzytkownik............. Odpowiedz Link Zgłoś
kleo1 Re: antyspam 25.04.06, 21:29 dobra! zainstalowałam najpierw elle.. ale jakoś jej nie było! poza tym, że w panelu sterowania, powinny być nowe opcje w outlooku i nic. elli mówimy nie! potem K9 no fajnie nawet mi się program uruchomił, ale za chiny nie wiedziałam jak to ustrojstwo działa! w ostateczności zainstalowałam najnowszy SPAMFIGHTER i hura! zainstalowanie proste! tylko potwierdzać. wersja angielska ofkors. I mam ikonki w outlooku block/unblocki zobaczymy jak będzie działał :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
1mag1 Re: antyspam 26.04.06, 09:20 ale to własnie wersja 30dniowa. Miałam już go. Fajnie, ale potem żąda zakupu:( A może udalo Ci się zainstalować rzeczywiście darmowa wersję? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: antyspam IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 26.04.06, 10:44 www.spamihilator.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: antyspam IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 26.04.06, 10:46 Antyspamy "nakładane" na programy pocztowe gryzą się z antywirusami. Musi być aktywny albo antyspam albo AV. Odpowiedz Link Zgłoś
1mag1 Re: antyspam 26.04.06, 11:24 mam kasperskiego, to juz dla mnie nie ma ratunku????:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: antyspam IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 26.04.06, 12:05 Ja nie wiem, jak Kaspersky sprawdza pocztę. Jeśli miesza w ustawieniach serwerów (POP3/SMTP), to się pogryzie ze Spamihilatorem, bo ten też miesza. Jeśli się programy gryzą, najlepiej zostawić aktywny antyspam. On też filtruje popularne wirusy. Odpowiedz Link Zgłoś