18.06.06, 21:55
jak odblokowac port 4662, pomyliłam się w wątku poprzednim
Obserwuj wątek
    • t-800 Re: port 4662 18.06.06, 22:01
      W Windows XP z zaporą systemową tak:
      support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;308127
      • asik555 Re: port 4662 18.06.06, 23:59
        dzięki, w zaporze jest odblokowany, router mi go blokuje i nie wiem jak to uruchomić żeby działało
        • t-800 Re: port 4662 19.06.06, 00:10
          Odblokuj na ruterze. Szczegóły w instrukcji do niego.
          • manhu Re: port 4662 19.06.06, 14:45
            albo prościej na www.portforward.com o ile wiesz jaki masz router:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka