yasny
27.01.03, 23:38
mam ustawiony parametr height na 100%, zeby nawet w przypadku mniejszej ilosci tekstu tabela rozciagala sie na cala wysokosc strony
w IE i Operze dziala ok, mam problem z mozilla - tutaj nie dziala
jak inaczej zdefiniowac wysokosc, zeby rowniez mozilla to odpowiednio interpretowala ?