pawiatti 14.08.06, 00:28 Czy ktoś może mi powiedzieć,który operator VOIP-owy oferuje wysyłanie faxu medodą tradycyjną.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj