maybetomorrow 27.01.07, 08:31 Teraz trzeba placic za nawiazanie polaczenia, wiec ceny skype out nie sa juz tak atrakcyjne, atrakcyjna pozostaje za to jakosc polaczen, calkiem niezla. Co alternatywnego polecacie zeby dzwonic po Europie? Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: niki Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: 80.54.171.* 27.01.07, 09:43 Nie rozumiem tego.Jak dzwonie na stacjonarny - wskazuje tak jak kiedyś 0,017 euro, czyli bez zmian.O co tu chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
maybetomorrow Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 27.01.07, 12:06 Masz racje, caly czas pojawia sie stawka za polaczenie bez VAT-u, ale do tego doliczaja "oplate za polaczenie": www.skype.com/intl/pl/products/skypeout/ tak to anonsuja: "Sprawdź najnowszy cennik w swoim kraju i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić korzystając z usługi SkypeOut. Wszystkie połączenia SkypeOut podlegają opłacie za połączenie w wysokości €0,039(€0,045 z VAT)." Zdaje sie ze weszlo w zycie 18/01. Jak znacie cos tanszego i polecacie to prosze o wskazowki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: 80.54.171.* 27.01.07, 14:26 Z tego wynika że cena rozmowy za 1 min. wynosi ok. 8 gr. ale samo połączenie kosztuje ok. 1,80 zł.Bardzo cene podbili.To jest chyba dla tych co dlugo prowadzą rozmowy, bo na minutę czy dwie - to się nie kalkuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 27.01.07, 15:34 Gość portalu: niki napisał(a): > Z tego wynika że cena rozmowy za 1 min. wynosi ok. 8 gr. ale samo połączenie > kosztuje ok. 1,80 zł. Wszystkie połączenia SkypeOut podlegają opłacie za połączenie w wysokości 0,149 zł(0,171 zł z VAT). Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 27.01.07, 16:10 Polecam uwadze... skype.onet.pl/1,188,6,26793623,74055758,1654201,0,forum.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: do Kalinoskiego. IP: 80.54.171.* 27.01.07, 16:17 Jaka to jest kwota 0,149zł. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Re: do Kalinoskiego. 27.01.07, 16:21 Gość portalu: niki napisał(a): > Jaka to jest kwota 0,149zł. 15 groszy... prawie :) Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Proponuje FCN do niedawna nazywali się 28.01.15, 09:40 Freeconet. Pocszukaj w necie. Jestem ui nich od lat. Nie zadnych tricków. Najczesciej dzwonie do USA/Kanada. Na stacjonarne 3 gr/min. Przedpłata jest bezterminowa. Poczytaj sobie oferte. Ja jestem zadowolony. M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: 80.54.171.* 27.01.07, 15:01 Z tego wynika że rozmowy ze SKYPA,a szczególnie pierwsza i druga minuta są najroższymi rozmowami ze wszyskich telefonów.Czy o to chodzi pomysłodawcą? Odpowiedz Link Zgłoś
janulodz Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 27.01.07, 16:33 15 groszy za nawiązanie połaczenia, potem 8 groszy za minutę z prawie wszystkimi krajami Europy , albo USA i Australią to dużo??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: 80.54.171.* 27.01.07, 16:41 Jakie 15 gr. Ja się doczytałem że za połączenie jest 0,45euro i każda min 0.017 euro.I pytanie czy z kompa na kompa też kosztuje? Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 27.01.07, 16:50 Gość portalu: niki napisał(a): > Jakie 15 gr. Ja się doczytałem że za połączenie jest 0,45euro Niki zaczynasz być męczący... gdzie to wyczytałeś ? skype.onet.pl/480805,usluga.html Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 27.01.07, 16:47 janulodz napisał: > 15 groszy za nawiązanie połaczenia, potem 8 groszy za minutę z prawie wszystkim > i krajami Europy , albo USA i Australią to dużo??? Tutaj nie chodzi o to czy dużo, czy mało... chodzi raczej o pazerność skype. Wszystkiego można się było spodziewać, ale raczej nie tego, że podrożeje :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca_bombowca Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 19:29 A słyszałeś coś o marketingu, cenach dampingowych, promocjach, polityce sprzedaży, reklamie i funkcjonowaniu rynku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: *.net81-66-97.noos.fr 27.01.07, 20:24 chcialem zapytac czy ktos korzysta z tego: www.voipcheap.com/en/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? IP: 80.54.171.* 28.01.07, 12:49 Kalinoski masz racje. Tego fragmentu który ja czytałem to już go nie ma. Może zmienili.Teraz rozumiem.sorry. ale dodam że skype się robi paserne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kloo halonet ? IP: *.stegny.2a.pl 30.01.07, 13:35 sporo dobrego słyszałem o halonecie(chodzi o jakość). www.halonet.pl/index.php prawdą jest że nie korzystałem z tego. Jeżeli ktoś korzystał to niech się wypowie. Odpowiedz Link Zgłoś
whizp Re: halonet ? 15.01.15, 20:57 dobry jest dzwoniłem przez voipowy program na PC na komorki czy stacjonarki i nie mam zastrzeżeń; szkoda że nie poznałem możliwości taniego voipa jak likwidowaliśmy stacjonarny w tepsie/orange bo teraz korzystamy tylko z komórek w domu Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 FCN (dawniej Freeconet) też jest OK 28.01.15, 09:46 Do USA/Kanada 3 gr/ min. Wpłata jest bezterminowa. Łatwo integruje sie z komórką. Jeżeli jest się w zasięgu WiFi, to po wybraniu numeru telefon pyta czy łączyć przez operatora GSM, czy wifi. Jak wifi. to cena jak wyżej. Prosta bramka w domu przy routerze i dowolny telefon bezprzewodowy też jest dobry. Jak moja połowa dzwoni do siopstry za Atlanykiem to idzie do drugiego pokoju i konferujer długo. Polecam. M. Odpowiedz Link Zgłoś
mir.rka Re: FCN (dawniej Freeconet) też jest OK 20.02.15, 14:55 VOIP jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Stawki groszowe. Ja ze swojej strony polecam EasyCall Odpowiedz Link Zgłoś
jureczek222 Re: Skype podniosl ceny - co polecacie? 05.02.15, 15:20 Haha, nie wierze, spróbowałam doładować konto w telefonie na starym numerze którego już nie używam i zadziałało. W końcu prawdziwa strona, a nie ściema. Pozdrawiam tych którzy mówili, że nie działa, a nawet nie próbowali ...6NFZ71 Odpowiedz Link Zgłoś