Dodaj do ulubionych

Telewizja internetowa rośnie jak na drożdżach

30.01.07, 18:04
Obraz rozprasza dźwięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola Telewizja internetowa rośnie jak na drożdżach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 19:27
      Only www.iptv.pl
    • Gość: marek te wnioski... IP: *.hwr.arizona.edu 30.01.07, 21:30
      ...zostaly wyciagniete na podstawie tego, co moze bedzie:
      w tabelce sa "dane" z lat 2006, 2009 i 2012.
      • Gość: Grzesiek Re: te wnioski... IP: *.lond-a-2.access.uk.tiscali.com 30.01.07, 22:50
        wazne jest to ze bedzie z tego niezly interes :-)
    • bibbi5 no i co z abonamentem?????????????????????? ? 30.01.07, 21:31
      • Gość: kami Bez przesady IP: 62.233.164.* 30.01.07, 22:01
        te ekrany na urządzeniach PDA...marzenia....jak na razie

        fototel.pl/telefon-sony-ericsson-m600i-granite-black-p-316.html
        • kontonaspam Re: Bez przesady 30.01.07, 23:28
          PDA miewają już rozdzielczość 640x480. Wystarczy. Problemem są ciągle
          przepustowości sieci. W bezprzewodowych (chyba) nadal nie ma multicastów,
          a unicasty za szybko zapychają łącza.
    • maruda.r Telewizja internetowa rośnie jak na drożdżach 30.01.07, 23:10

      Ważnym aspektem w dostępie do telewizji jest kwestia mobilności, dlatego przekaz
      internetowy ma tak duże pole do popisu (oglądanie programów na ekranach
      telefonów komórkowych czy urządzeń typu PDA).

      ******************************************

      Ale frajda obejrzeć Piratów z Karaibów na ekranie wielkości pudełka od zapałek.
      W zasadzie mobilność wyklucza możliwość oglądania dobrej telewizji, bo sektor
      biznesowy woli małe komórki - takie, które nie utrudniają jazdy samochodem.
      Pozostała grupa z dużymi telefonami będzie miała problem z płatnościami za
      telewizję. I kółko się zamyka.



    • Gość: żyd Re: Telewizja internetowa rośnie jak na drożdżach IP: *.chello.pl 30.01.07, 23:22
      niech ktos mi stresci co jest napisane w artykule, bo czytac mi sie nie chce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka