Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Opole przeprawa przez Odrę

17.07.16, 18:13
    Hej proszę o pomoc. Wybieramy się ze znajomymi na kilkudniową wyprawę rowerową. Jeden z etapów ma prowadzić przez Opole. Planujemy z rynku przejechać przez Pasiekę i wyspę Bolko na drugą strony Odry (miejscowość Folwark) a następnie chcieliśmy pojechać kawałek wzdłuż odry a potem przeprawić się na drugą stronę i jechać w kierunku Turawy apotem na Kluczbork. Z gogle maps wynika, ze następny most jest dopiero w Krapkowicach, co nam nie odpowiada bo pojechalibyśmy za daleko na południe. Planer tras na Bikemap pokazuje nam, że można przejechać na wysokości Groszowic, (tam jest jakiś obiekt RZGW) ale nie wiem czy to jest możliwe w rzeczywistości, a jeśli nie to czy trzeba się wrócić do Opola powrotem, czy , gdzieś bliżej jest jakiś most albo prom.
    Obserwuj wątek
      • jureek Re: Opole przeprawa przez Odrę 17.07.16, 23:13
        Mógłbym pomóc w ułożeniu trasy z Turawy na Kluczbork, ale jeśli chodzi o przeprawę przez Odrę, to nie wiem, jak to wygląda w Groszowicach, a sprawdzić będę mógł to najwcześniej za tydzień.
      • jureek Re: Opole przeprawa przez Odrę 08.08.16, 12:32
        Pewnie to już dla Was musztarda po obiedzie, ale może innym się przydać. W sobotę byłem w tych okolicach, co prawda nie dojechałem do samej śluzy na wysokości Groszowic, ale pytałem ludzi w knajpie w Folwarku i dowiedziałem się, że da się tam przejechać rowerem na drugą stronę Odry, trzeba tylko poprosić pracowników elektrowni wodnej o otwarcie furtki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka