yaroosh 31.10.05, 13:29 Witam, i oczywiście z góry niezainteresowanych przepraszam za spam. Artykuł jak najbardziej na czasie w okresie szybko zapadającego zmierzchu, więc zapraszam. allegro.pl/show_item.php?item=70355899www.rsw.neostrada.pl Link Zgłoś Obserwuj wątek
yaroosh Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 13:32 Witam, i oczywiście z góry niezainteresowanych przepraszam za spam. Artykuł jak najbardziej na czasie w okresie szybko zapadającego zmierzchu, więc zapraszam. allegro.pl/show_item.php?item=70355899 www.rsw.neostrada.pl Wiedziałem, że coś się popapra, jak zawsze, mam nadzieję że teraz jest ok. Link Zgłoś
sebias Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 14:43 Witam! Co nie zmienia faktu, że po zatrzymaniu nie ma światełka więc trzeba i tak mieć dodatkową lampkę na baterię, a tę traktować jako dodatkową. I jeszcze jedno a propo filmików: "UWAGA: na filmie pokazane jest koło z zamontowanymi DWOMA zestawami!!!" Link Zgłoś
yaroosh Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 14:58 sebias napisał: > Witam! > > Co nie zmienia faktu, że po zatrzymaniu nie ma światełka więc trzeba i tak mieć > > dodatkową lampkę na baterię, a tę traktować jako dodatkową. Oczywiście masz rację, tylko po co się zatrzymywać ;-) A poważnie to naprawdę się przydaje, nie martwisz się czy jeszcze masz prunt w bateryjkach na miganie, bo zawsze migasz, czy chcesz czy nie. > > I jeszcze jedno a propo filmików: > "UWAGA: na filmie pokazane jest koło z zamontowanymi DWOMA zestawami!!!" > A co w tym dziwnego ? Po to to napisałem aby wszystko było jasne, ja mam dwa założone, naprzemiennie migające. Link Zgłoś
arteq Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 15:45 > Oczywiście masz rację, tylko po co się zatrzymywać ;-) Bo czasami trzeba. Czasami też jedzie się wolniej - wtedy te twoje lampki są albo zupełnie niewidoczne, albo widoczne dopiero z b. małej odległości. Już nie wspominając o tym, że częstotliwość mrygnięć gwałtownie spada. > A poważnie to naprawdę się przydaje, nie martwisz się czy jeszcze masz prunt w > bateryjkach na miganie, bo zawsze migasz, czy chcesz czy nie. Za to martwisz się, czy nie jedziesz czasem za wolno żeby być widocznym. Ja baterie w swojej lampce wymieniam pi razy drzwi raz do roku. Tzn nie tyle wymieniam co ładuje bo mam akumulatorki. Za to mam pewność, że w momencie gdy włączam mrygadło to jest ono widoczne z odległości co najmniej kilometra i jest tak oczojebne, że NIE da się go niezauwżyć. Link Zgłoś
sebias Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 16:45 Witam! arteq napisał: > gdy włączam mrygadło to jest ono widoczne z odległości co najmniej > kilometra i jest tak oczojebne, że NIE da się go niezauwżyć. Niestety tutaj praktyka mija się z rzeczywistością. Poczytaj relacje z precla. Kamizelka, światełka z przodu, z tyłu, odblaski, a i tak kierowcy wjeżdżają w Nas. Potem się tłumaczą, że nie widzieli - ale jak mieli zobaczyć, gdy akurat rozmawiali przez komórkę, zmieniali stację w radiu albo płytę w odtwarzaczu lub odpalali papierosa... Link Zgłoś
yaroosh Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 17:05 sebias napisał: > Witam! > > arteq napisał: > > gdy włączam mrygadło to jest ono widoczne z odległości co najmniej > > kilometra i jest tak oczojebne, że NIE da się go niezauwżyć. > > Niestety tutaj praktyka mija się z rzeczywistością. Poczytaj relacje z precla. > Kamizelka, światełka z przodu, z tyłu, odblaski, a i tak kierowcy wjeżdżają w > Nas. Potem się tłumaczą, że nie widzieli - ale jak mieli zobaczyć, gdy akurat > rozmawiali przez komórkę, zmieniali stację w radiu albo płytę w odtwarzaczu lub > > odpalali papierosa... > Ale na ten problem to żadne lampki nie pomogą, nawet te ode mnie. Może jakaś "zapałeczka", ale i to nie na wszystkich. PRAWDZIWY ZAKUTY ŁEB DO KOŃCA ŻYCIA ZAKUTY POZOSTANIE ! Link Zgłoś
rano1 Re: [SPAM][ALLEGRO] Lampki bez baterii 31.10.05, 19:38 Rozbudowując tę forumową piramidkę powiem, że: -jest to fajna alternatywa dla dynama, ale nie do lampki, co świeci się w czasie postoju, -jeśli chodzi o "widzialność" rowerzystów w nocy przez kierowców, na pewno lepszą opcją jest lampka mrygająca niż światło stałe. łatwiej odróżnić wtedy rower od jakiegoś reflektora w pobliżu bagażnika samochodowego. Link Zgłoś
zakuty.web that's right :p 03.11.05, 10:19 yaroosh napisał: >PRAWDZIWY ZAKUTY ŁEB DO KOŃCA ŻYCIA ZAKUTY POZOSTANIE ! święte słowa :D hańba im!! Link Zgłoś