Dodaj do ulubionych

Sofa bed jeszcze raz

04.08.20, 13:34
Wiem ze tamat juz byl walkowany, ale tak mnie naszlo na zmiany na urlopie;-) Wymyslilam, ze wywale ogromne lozko z pokoju goscinnego, ktore bylo uzyte dwa razy w ciagu dwoch lat i wstawie rozkladana sofe i bede miala miejsce na pokoj do cwiczen i dodatkowa szafe. I tak szukam sofy, zeby miala normalny materac double przynajmniej i sie wkurzam bo na stronie dfs na przyklad nie zawsze podaja wymiar materaca. Znalazlam w Ikei VIMLE, plain-vanilla z tego co pamietam rozwazala zakup. Jesli przyczytasz to daj znac czy kupilas, prosze? A moze ktos inny ma taka sofe? Obojetne z jakiego materialu, nawet nie musi byc wygodna, siedziec na niej raczej nie bede. Byle sie rozkladala do normalnego rozmiaru lozka.
Obserwuj wątek
    • plain-vanilla Re: Sofa bed jeszcze raz 09.08.20, 09:43
      Nie kupiłam, bo poduszki mnie zniechęciły. W międzyczasie zorientowałam się, że w pracy w Staff room właśnie stoi sofa Vimle z Ikei. Stwierdzam, że jest wygodna do siedzenia. W domu mam sofa bed z DFS. 3 seater I materac jest double.
        • wiwi1 Re: Sofa bed jeszcze raz 09.08.20, 17:15
          Ja co prawda nie polece z doswiadczenia, ale tez mysle o zakupie sofa bed z normalnym materacem i przygladam sie tym sofom:
          www.oakfurnitureland.co.uk/category/sofa-beds/
          Znajomi maja meble do nich, sofe tez ale nie rozkladna i sa bardzo zadowoleni.
          Kiedys tez mieli fajne skorzane rozkladane sofy, ale nie widze teraz ich w ofercie.
          Przegladajac net tez znalazlam takie sofy, zna ktos ta firme?
          www.willowandhall.co.uk/sofa-beds/all-sofa-beds.html?gclid=Cj0KCQjwvb75BRD1ARIsAP6LcqstsIyx6UfV93l8R8yDDa0hFWTBVkT5Pg6bqYKsa7YIe41weEEGPMAaApOEEALw_wcB
          • alannda Re: Sofa bed jeszcze raz 09.08.20, 21:13
            Nawet nie pomyslalam o oak furniture land, ale ich materace tez sa za krotkie, 180cm to dla dzieci sie moze nadaje ale nie dla standardowego faceta. Mojemu tacie by nogi wystawaly;-) o tej drugiej firmie nie slyszalam ale tez materace za krotkie, 182 cm. Chyba tylko Ikea zostaje.
            • wiwi1 Re: Sofa bed jeszcze raz 09.08.20, 22:34
              Nie przyszlo mi nawet do glowy, ze te materace beda takie krotkie, dobrze, ze zwrocilas na to uwage. Jak bede kupowac to bede sprawdzac dlugosc materaca. Tu widze materac 132x196, ale nie znam sklepu po prostu wpisalam w wyszukiwarke sofa beds z dlugim materacem:
              www.made-to-last.co.uk/wilburton-3-seater-sofabed-133611.html
    • fireer Re: Sofa bed jeszcze raz 13.08.20, 10:13
      as soon because it become middle of the night, there came in little naked dwarfs; and that they sat themselves upon the shoemaker’s bench, took up all the paintings that turned into cut out.
      Tekst linku
    • fireer Re: Sofa bed jeszcze raz 13.08.20, 10:15
      the vintage guy smiled, clapped his forehead and said, “the daylight is too sturdy. i simply got tired and that i failed to need to walk home. so i went to a smartphone booth2 and dialed to the police!”Tekst linku
    • fireer Re: Sofa bed jeszcze raz 18.08.20, 05:44
      www.webblogclub.com
      all ready to make up the following day, that means to rise early within the morning to his work. his conscience changed into clear and his coronary heart mild amidst all his problems; so he went peaceably to bed, left all his cares to heaven, and soon fell asleep.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka