Dodaj do ulubionych

Polonez Parcel Service !!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 16:31
Mam pytanie do wsystkich którzy mieli kontakt z ta firma
www.polonezparcelservice.com/index_pl.htm, jak docierały przesylki (czy
nie zostały okradzione czy w ogole dochodziły itp )
Interesuje mnie dokladniej Wysylka droga morska (opcja SEA: Poland
Super Express, czy zeczywiscie dochodzi w około 1 miesiac?)

Interesuje mnie rowniez czy jesli ubezpiecze przesylke przykladowo na 150$ to
na paczce tez musi widniec taka wartosc

pzdr.kargul
Obserwuj wątek
    • pucek-1944 Re: Polonez Parcel Service !!!! 12.12.14, 19:53
      wszystkim którzy mają zamiar wysłać paczkę z USA za pośrednictwem firmy Polonez Parcel Service stanowczo odradzam, po wysłaniu paczek paczki po mimo opłaconego kosztu transportu do nadawcy sa zatrzymywane i od odbiorców jest wymuszana dodatkowa opłata na terenie Polski ,,, o zgrozo... to tylko możliwe w tym kraju , dodatkowo Polonez Parcel jest w układzie z agencja celna Colex która utrzymuje i która typuje paczki dla urzedu celnego nawet takie paczki rodzinne sa zatrzymywane bo aby utrzymac agencje jej lokale i ludzi, zatrzymują z każdego trandportu kilkanaście-kilkadziesiąt paczek i łupia ludzi za obsługe celna 220 PLN o zgrozo... a to wszystko się odbywa pod skrzydlami i za zgodą przewoźnika, jednoczesnie pracownicy agecji sami grzebia w paczkach a nie celnicy i sami typują paczki komu dowalić cło ... co wy na to.... Mało tego wszyscy udają że nic dsię nie dzieje a potem dzielą się zyskami ,, fajnie... prawda
    • Gość: folor12 Re: Polonez Parcel Service !!!! IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.14, 22:35
      Witam ja z ta firma nie mialem nigdy problem jak i zarowno z firma colex. Nie wiem co pucek-1944 wysylal w paczkach ze zostaly zatrzymane ale u mnie nic takiego sie nie dzialo. Moze najpierw trzeba sie zastanowic a nie oskarzac innych o machlojki. Człowieku przeciez tam tez pracuja ludzie i staraja sie wykonywac swoja prace jak najlepiej dla nas. Twoja wyobraznia jest zaskakujaco bujna idzie sie usmiac. Mam nadzieje ze inni nie bd nierozsadni i nie uwierza w te brednie. Pozdrawiam i polecam obie firmy
      • bd2007 Re: Polonez Parcel Service !!!! 04.01.15, 00:35
        Ja czytam te komentarze, bo właśnie czekam na dostarczenie paczki z USA wysłanej przez wspomnianą firmę. Mam nadzieję, że nie potwierdzą się informacje przekazane przez pucka-1944. Jeżeli jednak będzie inaczej to postaram się zrobić raban na wszystkich możliwych forach internetowych w Polsce i w USA, żeby ludzie przestali korzystać z usług nieuczciwego przewoźnika!!!
            • mkrak12 Polonez Parcel Service Nie - Doma Export Tak! 08.11.16, 10:51
              Kiedyś korzystałem z firmy Polonez Parcel Service/ Paczki były notorycznie otwierane i znikały z nich rzeczy których nie było na deklaracji / paczki były blokowane w Agencji w Częstochowie oczywiście było narzucane cło oraz opłata dla Agencji/ kiedy paczki w końcu dochodziły do adresata okazało się że rzeczy z paczki były brudne i poniszczone jakby ktoś po nich chodził / raz adresat pojechał do agencji po odbiór paczki i okazało się, że paczki do przeszukania rozsypywane są na podłogę/ a starsi emeryci którzy te paczki przeszukują wręcz deptają po ich zawartości/ agencja ta "współpracuje" z urzędem celnym. firma polonez notorycznie usuwa negatywne opinie z internetu a zwłaszcza zw swojej strony facebook/ po wszystkich problemach jakie miałem w Polonezie zrezygnowałem z ich usług i zacząłem korzystać z usług firmy Doma Export / jestem bardzo zadowolony paczki morskie w ciągu 4 tygodni są u adresata. Urząd Celny nie wertuje paczek - przesyłki przychodzą nie tknięte . Żadnych opłat celnych. Kżdemu z czystym sumieniem mogę ich polecić.
              • Gość: Rafal Re: Polonez Parcel Service Nie - Doma Export T IP: 217.153.157.* 03.01.20, 11:58
                Odgrzewam stary wątek, bo właśnie sprowadzam z USA paczkę i tknęło mnie coś, jak zobaczyłem "i zacząłem korzystać z usług firmy Doma Export".

Przecież Doma Export ma dokładnie ten sam adres 1700 W Blancke St, Linden, który Polonez Parcel podaje jako adres dla zakupów (1700 W Blancke St, Linden na ich stronie Zakupy w USA). Na google street view widać tam szyld Doma export, więc zamawia się do nich sprowadzając paczkę z Polonezem.

To są osobne firmy? Myślałbym, że jedna pod dwoma nazwami. Ale w sumie nie wiem. Ktoś coś wie na ten temat?
    • Gość: 007 Re: Polonez Parcel Service !!!! IP: *.play-internet.pl 23.01.20, 09:03
      uważaj na tych złodziei a szczególnie na gościa ( Michał Malejko )
      Gościu świetny w gadce ale cwaniak. Jak zaginęły nasze przesyłki to próbował wmówić że nasza wina, potem kontakt się urwał.
      Jak ukradli złodzieje zawartość to do przesyłki mojej włożyli czyjeś przesyłki nawet z danymi klienta i wmówili że to jest moja paczka
      Na chwilę obecną złożony pozew przeciw tej firmie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka