Dodaj do ulubionych

10-latek lepszy od Małysza...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 21:57
Słyszeliście o genialnie zdolnym chłpcu, który chce zmierzyć się z Małyszem i
wczoraj skoczył na odległość 135 metrów.POPIERAJMY MŁODE TALENTY!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: sIK a potem Cie mama obudziła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.04, 01:52
      a potem Cie mama obudziła (Nie nie słyszałem)
      • the_dzidka Re: a potem Cie mama obudziła 02.09.04, 08:44
        Gość portalu: sIK napisał(a):

        > a potem Cie mama obudziła (Nie nie słyszałem)

        To idź do laryngologa :-P Temu chłopcu poświęcono spory materiał w "Faktach".
        Ma 10 lat, na imię Klimek i skoczył na igielicie 135 m.
    • sylwiassss Re: 10-latek lepszy od Małysza... 02.09.04, 06:45
      Ten tekst sie nie nadaje na forum humoru, bo to już nie jest śmieszne jak takie
      rzeczy się dzieją. Bardziej pasowałby na SPORT. A nawiasem mówiąc to powinno być
      więcej takich 10-latków w różnych dyscyplinach. Może by to w jakis sposób
      zmobilizowalo polskich sportowców. :D:D:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka