Gość: Małpikrok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 21:57 Słyszeliście o genialnie zdolnym chłpcu, który chce zmierzyć się z Małyszem i wczoraj skoczył na odległość 135 metrów.POPIERAJMY MŁODE TALENTY!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sIK a potem Cie mama obudziła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.04, 01:52 a potem Cie mama obudziła (Nie nie słyszałem) Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: a potem Cie mama obudziła 02.09.04, 08:44 Gość portalu: sIK napisał(a): > a potem Cie mama obudziła (Nie nie słyszałem) To idź do laryngologa :-P Temu chłopcu poświęcono spory materiał w "Faktach". Ma 10 lat, na imię Klimek i skoczył na igielicie 135 m. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwiassss Re: 10-latek lepszy od Małysza... 02.09.04, 06:45 Ten tekst sie nie nadaje na forum humoru, bo to już nie jest śmieszne jak takie rzeczy się dzieją. Bardziej pasowałby na SPORT. A nawiasem mówiąc to powinno być więcej takich 10-latków w różnych dyscyplinach. Może by to w jakis sposób zmobilizowalo polskich sportowców. :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś